В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безалкогольних напоїв в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: особливість ринку безалкогольних газованих напоїв, аналіз структури ринку безалкогольних напоїв за сегментами, очікуваний стан вітчизняних виробників під впливом світових тенденцій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: обсяг сплачених податків виробниками безалкогольних напоїв та мінеральної води за підсумками 2023 року у порівнянні із 2022 роком, обсяг вітчизняного ринку споживання солодких газованих напоїв у 2022 році в Україні у порівнянні із Великою Британією.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: бренди, що отримали частку продажів після виходу лідеру ринка після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, зміни на ринку соків України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: інтерес споживачів, структура сучасного ринку виробництва сокової продукції, структура вживання соків в загальному обсязі виробництва, реєстрація та організація бізнесу, необхідна документація, приміщення та обладнання, сировина і постачальники, технологія виробництва, персонал, реклама і збут, фінансова складова бізнесу, вартість відкриття і підтримки, розмір майбутніх доходів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мінеральної води та солодких напоїв в Україні. Розглянуто наступне: лідери ринку та їх потужності, прибутки, власники.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: промислові потужності виробника, сортовий склад садів, вартість початку бізнесу, напрями діяльності господарства.

У матеріалі представлена аналітична інформація по ринку квасу в Україні за 2023 рік, отриману за допомогою опитування експертів ринку. Розглянуто наступне: популярні бренди квасу в Україні за 2023 рік, критерії складання рейтингу, інформація про особливості продукції кожного бренду.

В матеріалі міститься аналітична інформація, щодо ситуації з відомим київським заводом. Розглянуто: інформацію про нового власника заводу, історична довідка про завод, банкрутство, рекит зі сторони росіян.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо появи на ринку води нового конкурента у Львівській області. Розглянуто наступне: конкурентні переваги нового конкурента, технічні характеристики підприємства, ким фінансується, ціни та точки розливу.

У матеріалі представлена аналітична інформація про випуск лідером ринку нових енергетичних напоїв. Розглянуто наступне: інформація про розширення асортименту енергетичного напою, причини розширення, прогноз компанії до кінця року обсяг за обсягами продаж, перелік асортименту, аналіз дизайну енергетика, довідкова інформація про компанії виробника.

У матеріалі представлена аналітична інформація отримана за допомогою інтерв'ю з технологом підприємства, щодо ринку солодкої води. Розглянуто наступне: конкурентні переваги заводу по виготовленю солодких вод, потужності підприємства, добування води, очистка води, яка тара фасування, наявність вікових обмежень у споживані, безпечність барвників у солодкій воді, використання підсолоджувачів, дотримання стандартів у виробництві, представлення у торгових точках, експорт солодкої води, конкуренція на ринку, вплив війни на роботу півприємства та плани на майбунє.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо обмежень на ринку солодких безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: проблема споживання солодких газованих напоїв, плани держави на введення акцизу на такі напої, які захворювання може виникнути у людини, через надмірне споживання солодких газованих напоїв, позитивні фактори від законопроекту, рекомендації дієтолога, щодо вживання по іншим видам газованих напоїв.

У даній статті докладно розглядається аналітична інформація щодо планів будівництва заводу по виробництву мінеральних вод на Львівщині. Розглянуто: потужнисті нового заводу, майбутній обсяг виробництва, дати введення в експлуатацію, площа нового заводу, кількість робочих мість, скільки податків буде сплачувати новий завод, інформація про власника проекту з нового заводу.

У даному матеріалі подано коментар представника компанії ринку мінеральної води в Україні. Розглянуто: розвиток компанії на ринку, аналіз конкурентного середовища на ринку мінеральних вод в Україні, ринкові тенденції, загальний аналіз ринку мінеральних вод в Україні та його динаміка у 2022 році, оцінки експертів щодо можливих сум та деталей угод.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: зміни на ринку соків, вплив повернення бренду ринку, та аналіз змін у дереві прийняття рішень покупців, включаючи переходи між різними брендами та типами соків, визначення важливості брендів для покупців, і як вони часто роблять вибір усередині одного бренду, навіть при переходах між брендами.

В даному матеріалі представлено інтерв'ю експерта ринку безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: плани компанії на виробництво води, як компанія має намір розвиватися в умовах війни, очікування компанії з виручки у 2023 році та її частки на ринку для продуктів, інформація про ринок бутильованої води в Україні, його зміни та очікування у 2024 році, зміни в бізнес та трансформація компанії, плани компанії через п'ять років.

В даному огляді подано аналітичну інформацію щодо вплив збройного конфлікту на ринок енергетичних напоїв в Україні. Розглянуто таке: попит на енергетичні напої під час війни, зростання ринку енергетиків, прогнози щодо його динаміки до кінця 2023 року, різні аспекти ринку енергетичних напоїв, включаючи дані про доходи та учасників ринку, нові учасники ринку, цільова аудиторія, світові тренди, інвестиції та перспективи.

Цей матеріал представляє аналіз ринку напоїв в Україні. Розглянуто наступне: основні статистичні дані про ринок напоїв в Україні, включаючи обсяг виробництва, імпорту та експорту, а також його ємність на момент 2022 року, структура ринку напоїв за видами продукції (газовані напої, енергетичні напої, мінеральну воду, вітамінізовану воду, негазовану воду) , холодний чай та слабоалкогольні напої),  фактори, що мають найбільший вплив на ринок напоїв в Україні та тенденції зміни цих факторів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку соків в Україні. Розглянуто: місце України серед глобальних експортерів соку, обсяги та частка експорту на світовому ринку, попит та конкурентоспроможність українських соків на міжнародній арені, основні види соків, що експортуються з України, ключові покупці, перспективи для розвитку експорту українського соку та потенційні можливості для розширення присутності на світовому ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку води в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку мінеральної води в Україні, новини ринку мінеральної води в країні, виторг першої трійки лідерів ринку мінеральної води в Україні в 2021/2022 рр., нові лідери ринку.

Зв'язатися з нами