В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку імпорту транспортних засобів в Україну за січень-лютень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість транспортних засобів імпортованих за січень-лютий 2024 року, частка електрокарів від загальної кількості ввезених авто за січень-лютий 2024 року, динаміка кількості ввезених транспортних засобів за 2021-2024 рр., найпопулярніші марки авто серед усіх ввезених автомобілів за січень-лютий 2024 року, структура імпортованих електрокарів, топ регіонів, де найчастіше реєструють ввезені авто у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Європі та Україні. Розглянуто наступне: продажі нових автомобілів в Україні в 2023, загальний обсяг реалізованих авто в Європі в 2023 році проти 2022 року, продажі авто по країнам Європи у 2023 році, продажі автомобілів в Україні в розрізі операторів / дистриб’юторів, підсумки ринку нових легкових автомобілів в Україні за 2023 рік, найпопулярніші авто в Україні за 2023 рік, імпорт автомобілів в Україну у 2023 році, прогноз розвитку українського авторинку у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по авторинку України. Розглянуто наступне: ціни на основні види пального на АЗС в Україні у 2023 році, український ринок нових легкових авто, частки за пальним/живленням у 2023 році, внутрішній український ринок легкових авто з пробігом, частки за пальним/живленням у 2023 році, імпортні легкові авто з пробігом на українському ринку, частки за пальним/живленням у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомототехніки в Україні. Розгялнуто наступне: імпорт авто в Україну в 2023 році, динаміка кількості ввезених транспортних засобів з 2020 по 2023 роки, структура ввезених транспортних засобів, середній вік авто, ввезених в Україну, частка бензинових та дизельних автомобілів в імпорті, топ регіонів, де найчастіше реєструють ввезені авто, 2023 рік, найпопулярніші марки та моделі авто серед усіх ввезених автомобілів у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку напівпричепів в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку напівпричепів грудень 2022 — грудень 2023, найпопулярніші напівпричепи на внутрішньому ринку грудень 2023, кількість придбаних напівпричепів-самоскидів, контейнеровозів, бортових тентованих, бортових та рефрижираторів, найпопулярніші вживані напівпричепи, привезені з-за кордону грудень 2023, найпопулярніші нові напівпричепи грудень 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автокредитування в Україні та світі. Розглянуто наступне: загальний огляд ринку, банки, що надають послуги з автокредитування, сучасний тренд на автомобілі, преміум-сегмент.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автопрому України. Розглянуто наступне: розвиток українського автопрому та причини його зупинки., аналіз ситуації на заводах, питання фінансових труднощів та банкрутства, спад виробництва та проблеми після обстрілів під час війни та наслідки вторгнення росії, виробництво автомобілів на ЗАЗі та під час війни.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо активності компанії автомобільної галузі не тільки у сфері бізнесу, а й у соціальній та благодійній діяльності. Розглянуто таке: діяльність оператора у сфері автомобільного бізнесу, структура бізнесу, включаючи автомобільні та мото бренди, страхування, лізинг та логістику, розширення бізнесу з відкриттям двох автоцентрів у жовтні та листопаді 2023 року, плани на майбутнє, включаючи будівництво автоцентру, фінансові показники, обсяг продажів компанії нових автомобілів за 11 місяців 2023 року, прогнозований дохід компанії до кінця року, участь у благодійності та підтримка військових.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку б/в автомобілів в Україні за підсумками вересня 2023 року. Розглянуто наступне: статистика реєстрацій легкових авто у вересні, топ-20 найпопулярніших моделей, які купували в Україні у вересні.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо стану ринку вживаних легковиків в Україні в жовтні 2023 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку старих авто, динаміка імпорту та внутрішніх перепродажів, оцінка тенденцій імпорту старих легковиків і внутрішніх перепродажів, вказівка часток і кількості операцій, структура внутрішніх перепродажів, розподіл внутрішніх перепродажів старих легковиків за регіонами в Україні, визначення лідерів та аутсайдерів, регіональна активність у внутрішніх перепродажах, деталі щодо кількості угод купівлі-продажу старих легковиків в різних регіонах, визначення Топ-5 областей з найбільшою активністю у внутрішніх перепродажах в Україні.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автомобілів в Україні за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку нових авто, аналіз статистики реєстрацій транспортних засобів у жовтні 2023 року, включаючи зростання обсягів продажів нових легковиків порівняно з вереснем 2023 року та з жовтнем 2022 року, структура ринку нових легковиків, розподіл нових легковиків за походженням, видами виробництва країнам-виробникам, сегменти покупців нових авто, аналіз покупців нових авто за типами (фізичні та юридичні особи), регіональна структура продажу, інформація про реєстрацію нових автомобілів у різних регіонах України, із зазначенням лідерів (Київ, Київська область) та аутсайдерів (Луганська, Херсонська, Донецька, Запорізька, Чернівецька області), найпопулярніші бренди нових легковиків, рейтинг найпопулярніших брендів нових легковиків у жовтні 2023 року, з виділенням лідерів, лідери продажів та тенденції, Топ-20 найпопулярніших моделей нових легкових автомобілів, специфікації топ-3 моделей, особливості локального виробництва

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо автомобільної промисловості в Україні за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто наступне: тенденції в автомобільній промисловості, динаміка продажів, аналіз змін у частках продажів за розподілом за типом пального в сегментах внутрішніх перепродажів, імпорту старих та продажах нових авто, ціни на пальне, динаміка цін на бензин і дизпаливо в Україні, динаміка середніх цін на АЗС, зростання цін на основні види автомобільного пального за останні 12 місяців, що може впливати на вибір автомобілів з різним типом пального, інші показники ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо автомобільного ринку України за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто таке: загальний обсяг витрат на автомобілі з-за кордону у жовтні 2023 року, статистика митного оформлення, популярні країни походження автомобілів, обсяг витрачених коштів на автомобілі з різних країн, розподіл витрат по країнах, основні аспекти, пов'язані з купівлею вживаних автомобілів українцями за кордоном у жовтні 2023 року.

Матеріал висвітлює динаміку кількості дорогих автомобілів та власників в Україні, рівень сплати транспортного податку та його зміни в останні роки. Розглянуто таке: збільшення кількості власників дорогих автомобілів в Україні за останній рік, статистика за кількістю фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати транспортний податок, та кількість дорогих автомобілів, що підлягають додатковому оподаткуванню, порівняння кількості власників дорогих автомобілів між 2021, 2022 та 2023 роками, зменшення кількості власників дорогих автомобілів серед юридичних осіб та відповідних статистичних даних, обсяги сплати транспортного податку та його зменшення з кожним роком, регіони з найбільшими обсягами сплати транспортного податку, уточнення, що транспортний податок стягується з автомобілів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку автомобілів в Україні за підсумками серпня 2023 року. Розглянуто таке: обсяг українських автопарків з початку року, структура ринку, найпопулярніші імпортовані автомобілі з пробігом, найпопулярніші нові марки авто.

Даний матеріал є оглядом популярності автовиробників та їх брендів на українському ринку автомобілів. Ось характеристика даного матеріалу: Аналіз популярності різних автовиробників та їх брендів серед українських споживачів, рейтинг автовиробників і брендів, заснований на продажах, попиті та інших факторах, що визначають їх популярність, аналіз ситуації на ринку автомобілів в Україні, виявляючи, які бренди та моделі автомобілів найбільше потрібні, переваги українських споживачів при виборі автомобілів, а також які фактори впливають на їх вирішення, короткі висновки та прогнози.

Даний матеріал є оглядом переваг українських автолюбителів щодо автомобілів. Ось характеристика даного матеріалу: переваги та купівельні переваги українців в автомобілях у 2023 році,  які сегменти ринку автомобілів найбільш популярні серед українців і які моделі та марки автомобілів користуються найбільшим попитом, виробництва автомобілів та де виробляються найбільш популярні автомобілі, які купують українці,  поточні тенденції на автомобільному ринку України та як вони порівнюються з попередніми роками.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва автомобілів в Україні. Розглянуто наступне: виробництво легкових автомобілів в Україні, кількість зареєстрованих нових транспортних засобів, які були складені або переобладнані в Україну з імпортних машинокомплектів або шасі, порівняння з показником 1 кварталу 2022 р., структура складених та переобладнаних авто за видами (кількість легкових, LCV, автобусів, напівпричепів), найпопулярніші бренди авто серед виготовлених чи переобладнаних в Україні.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автомобілів в Україні у січні 2023 року. Розглянуто: статистика реєстрацій автомобілів в Україні у січні 2023 р., кількість куплених автомобілів віком до 3-х років у січні 2023 р., частка куплених авто на внутрішньому ринку, частка імпортованих авто, кількість куплених авто у Києві, Київській області, Дніпропетровській області у Львові, Одесі, найпопулярніші автомобілі у віці до 3 років на внутрішньому ринку.

Зв'язатися з нами