В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нових вантажівок в Україні станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість реалізованих в Україні нових комерційних автомобілів упродовж травня 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, ТОП-5 ринку нових комерційних авто, кількість зареєстрованих нових комерційних автомобілів за січень-травень 2024 року поірвняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нових вантажівок в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість реалізованих нових комерційних автомобілів на українському ринку у квітні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, ТОП-5 ринку нових комерційних авто, загальна кількість нових машин на ринку вантажних та спец. автомобілів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційних автомобілів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість реалізованих транспортних засобів на українському ринку нових комерційних автомобілів впродовж березня 2024 року у порівнянні із лютим 2024 року та березнем 2023 року, ТОП-5 марок ринку нових комерційних авто у березні 2024 року, кількість нових машин за І квартал 2024 р. на ринку вантажних та спец. автомобілів в Україні у порівнянні із аналогічним періодом минулого року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку легких комерційних авто в Україні. Розглянуто наступне: обсяг придбаних легких комерційних транспортних засобів повною масою до 3,5 тонн у січні 2024 року у порівнянні із груднем 2023 року, частка придбаних транспортних транспортів на внутрішньому ринку та імпортованих з-за кордону, продажі нових LCV від загальної кількості придбаної малої комерційної техніки, динаміка продажів LCV в Україні, січень 2023 — січень 2024, найпопулярніші моделі LCV на внутрішньому ринку у січні 2024 року, найпопулярніші моделі вживаних LCV, привезених із-за кордону у січні 2024 року, найпопулярніші моделі нових LCV у січні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційних авто в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку LCV грудень 2022 — грудень 2023, сумарна кількість придбаних легких комерційних транспортних засобів на внутрішньому ринку, імпортних вживаних та нових, найпопулярніші LCV на внутрішньому ринку у грудні 2023 року, найпопулярніші вживані LCV, привезені з-за кордону у грудні 2023 року, найпопулярніші нові LCV у грудні 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажівок в Україні. Розглянуто наступне: зміни на ринку вантажівок, обсяг продажів за 2023 рік, реалізація вантажівок за 2021 рік, структура українського ринку вантажівок, лідери на українському ринку, збільшення продажів компаній.

В матеріаллі міститься аналітична інформація по ринку комерційних автомобілів в Україні. Розглянуто наступне: кількість реалізованих за грудень 2023 року комерційних автомобілів, порівння з листопадом 2023 року та груднем 2022 року, кількість реєстрацій нових комерційних авто, топ-5 марок ринку нових комерційних авто, кількість нових комерційних авто на ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку малої комерційної техніки в Україні у вересні 2023 року. У ньому розглядаються такі аспекти: обсяг і динаміка ринку LCV, затребувані категорії LCV на внутрішньому ринку, попит на фургони, бортові, вантажопасажирські та бортові автомобілі, що тентуються, а також топ-5 найбільш популярних вживаних LCV на внутрішньому ринку і топ-5 найбільш затребуваних уживаних LCV з-за кордону.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку малої комерційної техніки в Україні в жовтні 2023 року. Розглянуто таке: обсяг і динаміка ринку LCV, популярні категорії LCV на внутрішньому ринку, попит на фургони, бортові, вантажопасажирські та бортові тентовані автомобілі, топ-5 найпопулярніших уживаних LCV на внутрішньому ринку, топ-5 найпопулярніших уживаних LCV з-за кордону.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку комерційних автомобілів в Україні станом на вересень 2023 року. Розглянуто таке: аналіз популярних моделей легкого комерційного транспорту (LCV) на українському ринку, зростання попиту на комерційні автомобілі LCV в Україні після кризи взимку та навесні 2022 року, як індикатор відновлення бізнесу та економіки загалом, критерії, які підприємці враховують при виборі легких комерційних автомобілів, включаючи вартість, економію палива, обслуговування, вимоги до посвідчення водія, наявність запчастин та можливість використання автомобіля для вантажопасажирських перевезень, аналіз статистичних даних про продаж та ринок LCV в Україні з січня по серпень 2023 року, включаючи кількість нових та вживаних автомобілів, ввезених у країну, огляд популярних моделей та виробників LCV на українському ринку, аналіз впливу військових подій на ринок LCV в Україні та використання російської техніки на українському ринку, огляд нових моделей LCV на українському ринку.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автомобілів для приватних та юридичних осіб в Україні. Розглянуто: скільки нових легкових автомобілів було додано до українського автопарку у вересні та як розподілено ці продажі між приватними клієнтами та юридичними особами, як змінилися продажі нових легкових автомобілів порівняно з вереснем минулого року у приватному та корпоративному секторах авторинку, які моделі легкових автомобілів були найбільшими популярні серед приватних покупців у вересні, які моделі легкових автомобілів віддали перевагу юридичним особам, яка кількість уживаних легкових автомобілів була зареєстрована в українському автопарку у вересні і як це порівнюється з даними за вересень 2022 року.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку LVC України за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: стан і тенденції продажу малої комерційної техніки, динаміка продажів LCV в Україні за червень 2021 — червень 2022, кількість продажів техніки по регіонах, топ популярних LVC на внутрішньому ринку, Топ імпортованих вживаних LCV, Топ нових LCV.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку LVC України за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції продажів малої комерційної техніки, динаміка продажів LCV в Україні за вересень 2021 — вересень 2022, кількість продажів техніки по регіонах, топ популярних LVC на внутрішньому ринку, ТОП імпортованих LCV, ТОП нових LCV.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку LVC України за підсумками жовтня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції продажу малої комерційної техніки, динаміка продажів LCV в Україні за жовтень 2021 — жовтень 2022, кількість продажів техніки по регіонах, топ популярних LVC на внутрішньому ринку, ТОП імпортованих LCV, ТОП нових LCV.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку LVC України за підсумками листопада 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції продажу малої комерційної техніки, динаміка продажів LCV в Україні за листопад 2021 — листопад 2022, кількість продажів техніки по регіонах, топ популярних LVC на внутрішньому ринку, ТОП імпортованих LCV, ТОП нових LCV.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку комерційних автомобілів України за підсумками 2021 року. Розглянуто: кількість нових авто в українському парку вантажних та спеціальних автомобілів за підсумками 2021 року, приріст до АППГ, кількість реалізованих нових комерційних авто на українському ринку у грудні 2021 року, приріст показника до АППГ, топ популярних марок комерційних авто.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку комерційних автомобілів України за підсумками листопада 2021 року. Розглянуто: кількість зареєстрованих нових комерційних авто у листопаді, порівняння з показником АППГ, топ марок за обсягами реалізації, кількість зареєстрованих марок із січня-листопада.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку підтриманих комерційних автомобілів України за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: динаміка вторинного ринку б/в LCV протягом січня-жовтня 2021 року, найпопулярніші моделі LCV на вторинному ринку в жовтні 2021 року, найпопулярніші моделі LCV перепродані на внутрішньому ринку в жовтні 2021 року, найпопулярніші б/у з-за кордону у жовтні 2021 року.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку підтриманих комерційних автомобілів України за підсумками вересня 2021 року. Розглянуто: динаміка вторинного ринку б/в LCV протягом січня-вересня 2021 року, найпопулярніші моделі LCV на вторинному ринку у вересні 2021 року, найпопулярніші моделі LCV перепродані на внутрішньому ринку у вересні 2021 року, найпопулярніОгляд ринку комерційних автомобілів України. 2021 рік. (14)ші б/у з-за кордону у вересні 2021 року.

Зв'язатися з нами