В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мотоциклів в Україні. Розглянуто наступне: кількість придбаних мотоциклів у грудні 2023 року у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, частка нових мотоциклів серед загальної кількості, кількість угод купівлі-продажу мототехніки на внутрішньому ринку у грудні 2023 року, динаміка ринку мотоциклів в Україні, грудень-2022 - грудень-2023, середній вік мотоциклів на ринку за підсумками грудня 2023, топ-20 виробників мототехніки на внутрішньому ринку в грудні 2023, найпопулярніші вживані мотоцикли, привезені з-за кордону, найпопулярніші нові мотоцикли в грудні 2023.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку мотоциклів і мопедів в Україні за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто таке: динаміка ринку мототехніки в Україні, структура ринку за типом транспорту, топ-20 виробників мототехніки на внутрішньому ринку, найпопулярніші марки та моделі внутрішнього ринку, топ виробників і моделей старих мотоциклів та мопедів, топ виробників і моделей імпортованих старих мотоциклів та мопедів, топ-20 виробників нових мотоциклів та мопедів, популярність різних марок і моделей мототехніки на ринку України, а також вказує на динаміку продажів порівняно з попередніми періодами.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мотоциклів в Україні за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку мотоциклів та мопедів, статистика продажів в Україні, динаміка продажів мотоциклів і мопедів в Україні з вересня 2021-вересень 2022 р., топ популярних марок мотоциклів і мопедів в Україні, топ популярних імпортних мотоциклів, короткі висновки.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку мототехніки в Україні у жовтні 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку мототехніки в Україні, тренди українського ринку мототехніки, динаміка ринку, обсяги продажів мототехніки по регіонах, Топ найпопулярніших брендів мототехніки на внутрішньому ринку, топ імпортних моделей, топ брендів нових мотоциклів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мототехніки в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку мототехніки в Україні, тренди українського ринку мототехніки, динаміка ринку, обсяги продажів мототехніки по регіонах, Топ найпопулярніших брендів мототехніки на внутрішньому ринку, топ імпортних моделей, топ брендів нових мотоциклів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мототехніки України. Розглянуто: стан та тенденції ринку мототехніки, імпорт в Україну в розрізі продукції (велосипеди, велосипеди дитячі, мотоцикли, електросамокати, квадроцикли, моторолери, загальна кількість) з 2016-2020 рр., виробництво велосипедів в Україні в динаміці з 2016-2. , динаміка споживання мототехніки та велосипедів в Україна.

Огляд містить аналітичні відомості щодо продажу мотоциклів в Україні за результатами 3 кварталу 2019 року. Розглянуто: обсяг та приріст продажів мотоциклів в Україні за 3 квартали 2019 року, обсяг реалізації б/в мотоциклів, топ марок за обсягами реалізації.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів України. Розглянуто: стан і тенденції розвитку ринку мотоциклів в Україні, тренди споживання, топ-10 найпопулярніших марок мотоциклів в Україні, найпопулярніші марки мотоциклів в Європі за 8 місяців 2019 року, європейські тренди, характеристика марки в Україні за підсумком 2018 року.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку альтернативного транспорту в Україні на 3 квартал 2019 р. Розглянуто: види популярних альтернативних засобів пересування у 3 кварталі 2019 р., частка пошукових запитів на мотоцикли, скутери та електросамокати, огляд вибору коштів в інших містах, вартість оренди .

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів в Україні за результатами 9 місяців 2019 р. Розглянуто: стан та динаміка продажу мотоциклів в Україні за результатами 9 міс. поточного року частка продажів мотоциклів на ринку, фактори зростання продажів, частка електробайків на ринку, структура ринку мотоциклів по країнах-виробниках, марки мотоциклів, які купували найчастіше.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів в Україні за результатами 1 півріччя 2019 р. Розглянуто: стан та динаміка продажів мотоциклів в Україні за результатами 1 півріччя 2019 р. мотоциклів країнами-виробниками, марки мотоциклів, які купували найчастіше.

У матеріалі матеріалі представлені відомості щодо ринку мотоциклів в Україні за результатами 1 півріччя 2019 р. Розглянуто: стан та динаміка продажів мотоциклів в Україні за результатами 1 півріччя 2019 р. ринку мотоциклів країнами-виробниками, марки мотоциклів, які купували найчастіше.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів в Україні за результатами 1 кварталу 2019 р. Розглянуто: стан та динаміка продажів мотоциклів в Україні за результатами 1 кварталу 2019 р., частка продажів мотоциклів на ринку, фактори зростання продажів, марки мотоциклів, які купували найчастіше , Топ областей з продажу мотоциклів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів України весняного сезону 2018 року. Розглянуто стан та основні тенденції ринку, динаміка попиту на мототехніку в Україні, кількість проданих нових мотоциклів з початку року, частки ключових брендів на ринку, споживчі переваги при купівлі мотоциклів, інші сезонні тренди.У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мотоциклів України весняного сезону 2018 року. Розглянуто стан та основні тенденції ринку, динаміка попиту на мототехніку в Україні, кількість проданих нових мотоциклів з початку року, частки ключових брендів на ринку, споживчі переваги при купівлі мотоциклів, інші сезонні тренди.

Огляд містить звітну інформацію щодо ринку мотоциклів України за підсумками 9 місяців 2017 року. Розглянуто: динаміка продажів нових та уживаних мотоциклів в Україні за підсумками січня-вересня, тенденції ринку, сезонні тренди ринку, бренди-лідери на ринку мотоциклів, інші події ринку.

В огляді наведено звітні відомості щодо ринку мототехніки України за підсумками 2016 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку мотоциклів, приріст попиту на підтримані мотоцикли у 2016 р. порівняно з 2015 рр., динаміка ринку за категоріями та ціновими сегментами (преміум/бюджетні), лідер українського ринку мототехніки, динаміка продажів у листопаді-грудні 2017 р.

У цьому дослідженні представлені аналітичні відомості щодо ринку мопедів та мотоциклів України за підсумками 3 міс. 2016 року, а саме: стан моторинку України, переваги такого виду транспорту, динаміка імпорту мопедів та мотоциклів до України за 2013-3 міс. 2016 р., марки-лідери за обсягами закупівель, тенденції розвитку ринку.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку мотоциклів за підсумком 2014 року. Розглядається таке: тенденції на даному ринку, скорочення продажів мототехніки за підсумками 2014 року, порівняння із продажами в сегменті автомобілів.

У цьому огляді міститься інформація щодо ситуації на українському ринку мототехніки. Розглядається наступне: державне регулювання галузі, розміри акцизів за видами техніки, зміна вартості мототехніки за видами (Lifan Ring, Viper V200CR, Lifan LF400, Yamaha FZ, Honda VFR) під впливом акцизних зборів.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку мототехніки за підсумками 1 кварталу 2014 року. Розглядається наступне: темп падіння продажів на автомобільному ринку в березні поточного року, показник зростання збуту мототехніки за березень 2014-го, зростання реалізації мототехніки за підсумками 1 кварталу, скорочення продажів скутерів, темпи зростання збуту в категоріях "класики" (ендуро, спортбайки, вантажні) мотоцикли для фермерів), область України з максимальним зростанням збуту даної продукції, частка китайської продукції в загальній структурі продажів, порівняння з покаателем 2013 року, частки мотобрендів "Viper", "Musstang", "Geon", "Spark" на українській моторинці.

Зв'язатися з нами