В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку спеціальних автомобілів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих автомобілів спеціального призначення за перший квартал 2024 року, загальна митна вартість імпортованого автотранспорту, найбільші постачальники автотранспорту спецпризначення до України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту вантажних автомобілів в Україну за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих вантажних автомобілів та їх загальна митна вартість за І квартал 2024 року, кількість нових та вживаних авто від загальної кількості імпортованих автомобілів, ТОП-5 країн постачальників вантажних авто.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажівок в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих нових комерційних автомобілів в Україні за лютий 2024 року у порівнянні із січнем 2024 року та лютим 2023 року, лідери продажів у лютому 2024 року, кількість нових вантажних та спецавтомобілів на автомобільному ринку України з початку 2024 року по 1 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажівок в Україні. Розглянуто наступне: обсяг вантажних автомобілів реалізованих протягом січня 2024 року, порівняння обсягу реалізованих автомобілів із січнем 2023 року та січнем 2021 року, ТОП-5 ринку нових комерційних авто у січніі 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажівок в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку вантажівок грудень 2022 - грудень 2023, сумарна кількість придбаних вантажівок в грудні 2023 року, найпопулярніші вантажівки на внутрішньому ринку, найпопулярніші вживані вантажівки привезені з-за кордону, найпопулярніші нові вантажівки, кількість вантажівок куплених на внутрішньому ринку, імпортних вживаних та нових.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сідлових тягачів в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку сідлових тягачів, частка внутрішніх продажів та імпорту вживаних тягачів та нових тягачів, найпопулярніші тягачі на внутрішньому ринку у грудні 2023, найпопулярніші вживані сідлові тягачі, привезені з-за кордону у грудні 2023, найпопулярніші нові сідлові тягачі у грудні 2023.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вантажівок вагою понад 3.5 т в Україні у вересні 2023 року. Розглянуто наступне: обсяг та динаміка українського ринку вантажівок вагою понад 3.5 т, популярні категорії вантажівок, топ-5 найпопулярніших вживаних вантажівок, середній вік вантажівок, найпопулярніші вживані вантажівки з-за кордону, нові вантажівки, найпопулярніші нові вантажівки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку сідельних тягачів в Україні за підсумками вересня 2023 року. Розглянуто наступне: обсяг та динаміка ринку, частка різних типів продажів, популярні моделі на внутрішньому ринку, найпопулярніші тягачі, популярні тягачі з-за кордону, популярні нові тягачі.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку напівпричепів в Україні за підсумками вересня 2023 року. Розглянуто таке: статистика реєстрацій транспортних засобів в Україні у вересні, топ брендів у трьох сегментах напівпричепів: імпорті уживаних, внутрішніх перепродажів та купівлі нових.

У даному огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вантажівок вагою понад 3.5 т в Україні в жовтні 2023 року. Розглянуто наступне: обсяг і динаміка українського ринку вантажівок вагою понад 3.5 т, найпопулярніші категорії вантажівок, топ-5 найпопулярніших старих вантажівок, середній вік вантажівок, найпопулярніші вживані вантажівок з-за кордону, нові вантажівки, найпопулярніші нові вантажівки.

У даному огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку сідельних тягачів в Україні за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто таке: обсяг і динаміка ринку, частка різних типів продажів, популярні моделі на внутрішньому ринку, найпопулярніші тягачі, популярні вживані тягачі з-за кордону, популярні нові тягачі.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вантажних автомобілів України за підсумками квітня 2023 року. Розглянуто: кількість реалізованих нових комерційних автомобілів (вантажні та спец.) на українському ринку у квітні 2023 р., приріст до показника квітня 2022 р., ТОП-5 ринку нових комерційних авто.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вантажівок в Україні за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: динаміка ринку вантажівок в Україні, динаміка продажів вантажних авто масою більше 3,5 т в Україні протягом червня 2021 — червня 2022 років, частка брендів вантажних автомобілів масою понад 3,5 т на внутрішньому ринку за червень 2022, найпопулярніші моделі вживаних вантажних автомобілів масою понад 3,5 т на внутрішньому ринку за червень 2022 року, найпопулярніші вантажівки, привезені з-за кордону, найпопулярніші імпортовані моделі вживаних вантажних автомобілів масою понад 3,5 т.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку тягачів України за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: динаміка ринку сідельних тягачів, частка брендів сідельних тягачів на внутрішньому ринку за січень-червень 2022, найпопулярніші моделі сідельних тягачів на внутрішньому ринку, частка брендів імпортних тягачів за січень-червень 2022, найпопулярніші моделі за кордону, частка брендів нових сідельних тягачів за січень-червень 2022 року, найпопулярніші моделі нових сідельних тягачів.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку напівпричепів в Україні за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: динаміка ринку напівпричепів в Україні з червня 2021-червень 2022 рр., топ найпопулярніших напівпричепів в Україні, топ популярних напівпричепів, найпопулярніші напівпричепи, привезені з-за кордону, топ найпопулярніших нових напівпричепів України в червні 2022 року.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку вантажівок в Україні за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: динаміка ринку вантажівок в Україні, динаміка продажів вантажних авто масою понад 3,5 т в Україні протягом вересня 2021 — вересня 2022 років, частка брендів вантажних автомобілів масою понад 3,5 т на внутрішньому ринку за вересень 2022, найпопулярніші моделі вживаних вантажних автомобілів масою понад 3,5 т на внутрішньому ринку за вересень 2022 року, найпопулярніші вантажівки, привезені з-за кордону, найпопулярніші імпортовані моделі вживаних вантажних автомобілів масою понад 3,5 т.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку тягачів в Україні за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: кількість проданих сідельних тягачів в Україні у вересні 2022 року, кількість проданих нових та вживаних вантажних сідельних тягачів у вересні 2022 р., приріст до показника серпня та вересня 2021 р., кількість зареєстрованих тягачів по областях, найпопулярніші сідельні тягачі на внутрішньому ринку, п'ятірка імпортованих тягачів, найпопулярніші новими сідельними тягачами минулого року.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку напівпричепів в Україні за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: динаміка ринку напівпричепів в Україні з вересня 2021-вересень 2022 рр., топ найпопулярніших напівпричепів в Україні, топ популярних напівпричепів, найпопулярніші напівпричепи, привезені з-за кордону, топ найпопулярніших нових напівпричепів України у вересні 2022 року .

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку вантажних авто масою понад 3,5 кг в Україні за підсумками жовтня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, статистику реєстрацій транспортних засобів в Україні в жовтні, топ моделей у трьох сегментах вантажівок масою більше 3,5 тонн (крім сідлових тягачів): імпорті уживаних, внутрішніх перепродажів та купівля нових машин, у тому числі переобладнані в Україні .

Зв'язатися з нами