В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих вживаних легковиків, що були ввезені з-за кордону впродовж травня в Україні відносно попереднього місяця та року, структура зареєстрованих автомобілів за типом палива, ТОП - 10 найпопулярніших моделей травня, середній вік вживаних машин, що у травні перейшли на українські номери.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: структура моторних уподобань українців за травень 2024 року порівняно із травнем 2023 року, лідерські позиції за сегментами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих нових авто в Україні за травень 2024 року порівняно із травнем 2023 та 2021 років, ТОП-5 травня на ринку нових авто, бестселер травня на українському ринку нових легковиків, загальна кількість зареєстрованих гових авто за січень-травень 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість ввезених з-за кордону вживаних легковиків віком до 5 років за квітень 2024 року, структура імпортованих легковиків у розрізі типів живлення за квітнем 2024 року, топ-10 серед вживаних авто віком до 5 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту автомобілів в Україну за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих в Україну автомобілів за І квартал 2024 року, загальна митна вартість імпортованих автомобілів, ТОП-10 країн постачальників легкових авто в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дизельних авто в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових авто з дизельними двигунами на українському авторинку за квітень 2024 року порівняно із попереднім роком, частка дизельних автомобілів на ринку нових та вживаних легковиків, ТОП-5 моделей нових та вживаних дизельних легковиків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових авто з бензиновими ДВЗ на українському авторинку за квітень 2024 року порівняно із попереднім роком, частка бензинових авто від квітневого ринку нових легковиків у 2024 році відносно квітня 2023 року, ТОП-10 моделей нових легковиків з бензиновими ДВЗ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: продажі лекових авто в першому кварталі 2023 та 2024 років, частка економ та преміум-сегмента у загальних продажах, 10 найпопулярніших вживаних авто на ринку України в березні 2024, кількість придбаних вживаних авто за перший квартал 2024 року порівняно із відповідним періодом 2023 року, обсяги продажу вживаних авто, які були імпортовані з-за кордону.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість зареєстрованих вживаних автомобілів із США в Україні за квітень 2024 року у порівнянні з квітнем 2023 року, структура "американців" за типом двигуна, ТОП-5 вживаних авто, виготовлених в США, середній вік «американців» з пробігом, що поповнили український автопарк у квітні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових легкових авто придбаних українцями в квітні 2024 року, частка реалізованих в квітні автомобілів приватними та юридичними особами, продажі нових легковиків в приватному та корпоративному сегменті авторинку в квітні 2024 року порівняно із попереднім роком, топ-5 легкових авто серед юридичних та приватних покупців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по авто з Китаю в Україні за квітень 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість придбаних українцями авто привезених з Китаю за квітень 2024 року порівняно із попереднім роком, кількість нових та вживаних автомобілів у загальній структурі, найпопулярніші моделі нових та вживаних легковиків китайського походження а квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вживаних закордонних авто в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість вживаних легковиків, що були ввезені з-за кордону на українському ринку за квітень 2024 року порівняно з попереднім місяцем та роком, структура ринку вживаних автомобілів за типом двигуна, ТОП-10 найпопулярніших моделей квітня, середній вік вживаних машин, що у квітні прибули на український ринок.

В матеріалі міститься аналітична інформація по моторним уподобаням українців в квітні 2024 року. Розглянуто наступне: частка автомобілів з традиційними двигунами від ринку нових легковиків в Україні за квітень 2024 року, частка електромобілів, гібридів та автомобілів з ГБО від ринку нових легковиків в Україні за квітень 2024 року, лідерські позиції за сегментами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих нових легкових авто в Україні за квітень 2024 року у порівнянні із попереднім місяцем та роком, ТОП-5 нових легкових авто квітня в Україні, бестселер українського ринку нових легковиків, загальна кількість придбаних нових легкових авто з початку 2024 року у порівнянні із аналогічним показником 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим вживаним автомобілям за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних українцями ввезених з-за кордону вживаних легковиків віком до 5 років впродовж І кв. 2024 року, структура придбаних автомобілів у сегменті імпортованих б/в авто до 5 років за типом двигуна, топ-10 вживаних легковиків віком до 5 років впродовж І кв. 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за1 квартал 2024 року. Розгялнуто наступне: кількість авто з дизельними двигунами, які поповнили український автопарк за 1 квартал 2024 року у порівнянні з попереднім роком, частка дизельних авто від усіх продажів нових та вживаних легковиків за 1 квартал 2024 року у порівнянні з попереднім роком, ТОП-5 моделей нових та вживаних дизельних легковиків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярніших автомобілях із США в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих вживаних легковиків виготовлених в США в Україні за перший квартал 2024 року, частка американських автомобілів від всіх вперше зареєстрованих з січня по березень вживаних авто, попит на «американців» з пробігом за за перший квартал 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, структура автомобілів за типом двигуна, ТОП-5 вживаних авто, виготовлених в США, середній вік «американців» з пробігом, що поповнили український автопарк у І кварталі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим бензиновим авто в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових авто з бензиновими ДВЗ на ринку авто України за 1 квартал 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, частка бензинових авто на ринку нових легковиків за 1 квартал 2024 року та відносно 1 кварталу 2023 року, ТОП-10 моделей нових легковиків обладнаних бензиновими ДВЗ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим в Україні авто з Китаю за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних легкових авто, ввезених з Китаю впродовж І кв. 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість нових та вживаних автомобілів від загальної кількості ввезених автомобілів з Китаю, частка автомобілів китайського походження на загальному ринку легкових авто за І кв. 2024 року, частка «китайців» в сегменті вживаних авто, що вперше реєструвались в Україні, найпопулярніші моделі нових та вживаних легковиків китайського походження.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомомбілів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: середня вартість проданого авто за перші три місяці 2024 року порівнянні з першим кварталом минулого року, обсяги коштів, що були витрачені на купівлю преміум-автомобілів за перші три місяці 2024 року, доля преміум-автомобілів у структурі фінансової ємності авторинку за перші три місяці 2024 року.

Зв'язатися з нами