В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість автобусів, що поповнили український автопарк у травні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, частка нової техніки від загальної кількості зареєстрованого транспорту у травні, топ-3 зареєстрованих нових та вживаних автобусів за травень 2024 року в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтобусів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кліматичні збитки в Україні через війну , політика ЄС для скорочення викидів від транспорту, кількість зареєстрованих електроавтобусів в ЄС за 2020-2024 рр., парк електротранспорту в Україні, парк електроавтобусів за брендами в Україні, економічне порівняння дизельних та електро автобусів, економічна перспектива електрифікації українських міст.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту автобусів в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кілкість імпортованих автобусів до України та митна вартість, кількість нових та вживаних імпортованих автобусів, найбільші постачальники автобусів в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість автобусів в українському автопарку за квітень 2024 року порівняно ізпопереднім місяцем та роком, топ-3 нових та вживаних автобусів за квітень 2024 рік, загальна кількість зареєстрованих автобусів за січень-квітень 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги продажу нових автобусів в Україні за підсумками березня тапершого кварталу 2024 року, стан ринку автобусів в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість автобусів, що поповнили український автопарк у березні 2024 року у порівнянні з березнем 2023 року та лютим 2024 року, частка нової техніки від загального обсягу автобусів, топ-3 зареєстрованих автобусів в частині нових та вживаних автотранспортних засобів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за лютий 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість автобусів, що поповнили український автопарк в лютому 2024 році у порівняно із лютим 2023 та січнем 2024 року, частка нової техніки від загальної кількості автобусів, топ-3 автобусів серед нових та вживаних автобусів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку автобусів грудень 2022 — грудень 2023, частка автобусів придбаних на внутрішньому ринку та імпортних, найпопулярніші автобуси на внутрішньому ринку станом на грудень 2023 року, середній вік автобусів, котрі продавали на внутрішньому ринку у грудні, найпопулярніші вживані автобуси, привезені з-за кордону станом на грудень 2023 року, середній вік автобусів, котрі привозили з-за кордону, найпопулярніші нові автобуси.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками вересня 2023 року. Розглянуто таке: стан і тенденції українського ринку автобусів у вересні 2023 р., динаміка ринку автобусів, динаміка обсягів продажів автобусів в Україні з вересня 2022 року до вересня 2023 р., найпопулярніші автобуси внутрішнього ринку, топ популярних моделей б/в автобусів на ринку України за вересень 2023 року, найпопулярніші моделі вживаних автобусів, привезених з-за кордону за вересень 2023 року, рейтинг моделей нових автобусів за вересень 2023 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автобусів в Україні за підсумками жовтня 2023 року. Розглянуто таке: динаміка ринку автобусів, структура ринку за походженням, динаміка імпорту вживаних автобусів, нових автобусів, найпопулярніші моделі на внутрішньому ринку, лідери внутрішніх перепродажів, середній вік автобусів, найпопулярніші вживані автобуси привезені з-за кордону, моделі-лідери імпорту, середній вік автобусів, що імпортуються, найпопулярніші нові автобуси, лідери серед нових автобусів за кількістю зареєстрованих.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автобусів в Україні. Розглянуто таке: динаміка ринку автобусів в Україні, структура нових автобусів, лідери серед виробників автобусів, лідери серед вживаних автобусів, попит на вживані іномарки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку автобусів, динаміка продажів автобусів в Україні в травні порівняно з квітнем, попит до купівлі нових автобусів з боку українських перевізників та організацій, фактори, які сприяють зростанню попиту на нові автобуси, відновлення та розвиток автобусного сектора в Україні .

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками січня 2023 року. Розглянуто: обсяг реалізованих автобусів та мікроавтобусів в Україні в січні 2023 р., порівняння обсягів продажів з січнем 2022 року, ТОП 5 автобусів, що найбільше продаються в січні, динаміка ринку автобусів в Україні в 2022 році, кількість куплених автобусів в 2022 році.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автобусів в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського автобусного ринку в 2022 році, динаміка ринку автобусів в Україні, динаміка продажів автобусів в Україні грудень 2021 — грудень 2022 рр., кількість продажів автобусів у регіонах України на 2022 р., ТОП найпопулярніших автобусів на вітчизняному ринку, найпопулярніші моделі автобусів на внутрішньому ринку в 2022 році, найпопулярніші моделі вживаних імпортних автобусів 2022 року, найпопулярніші нові автобуси 2022 року.

У цьому звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: динаміка імпорту автобусів до України у 2022 році, лідер імпорту нових автобусів до України, митна вартість усіх імпортованих до України автобусів у 2022 році, порівняння з показниками попереднього року, частка імпорту нових автобусів на ринку.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції галузі, кількість проданих нових та б/в автобусів в Україні за підсумками 2022 року, обсяг ринку автобусів в Україні в 2022 році, обсяги продажів автобусів по регіонах України, найбільш популярні моделі автобусів в Україні, найпопулярніші імпортні вживані автобуси 2022 року.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками червня 2022 року. Розглянуто: стан та загальні тренди ринку автобусів в Україні, динаміка продажів автобусів в Україні з червня 2021-червень 2022 р., топ-5 марок автобусів за обсягами реалізації, найпопулярніші моделі вживаних автобусів на внутрішньому ринку у червні 2022 року.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку автобусів в Україні за підсумками вересня 2022 року. Розглянуто: стан та загальні тренди ринку автобусів в Україні, динаміка продажів автобусів в Україні з вересня 2021-вересень 2022 р., топ-5 марок автобусів за обсягами реалізації, найпопулярніші моделі вживаних автобусів на внутрішньому ринку у вересні 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автобусів в Україні за підсумками жовтня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку автобусів у жовтні 2022 року, статистика реєстрацій транспортних засобів в Україні протягом жовтня, топ моделей у трьох сегментах автобусів (імпорт уживаних, внутрішніх перепродажах та купівлі нових).

Зв'язатися з нами