В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автозапчастин в Україні. Розглянуто наступне: мінімальний рівень локалізації в публічних закупівлях продукції машинобудування в України у січні 2024 року, частка витрачених на закупівлі з локалізацією коштів, що повернеться в бюджет країни, вплив нового законопроєкту на ринок праці та виробництва автозапчастин, проникнення імпорту в публічні закупівлі в Україні та ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автозапчатин в Україні. Розглянуто наступне: обсяги продажів авто та запчастин, обяги продажів головних операторів ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку запчастин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку автозапчастин, попит на ринку, структура імпорту автомобілів в Україну за віком у 2020 році, обсяги виробництва та імпорту автомобілів у 2020 році, структура виробництва автомобілів за призначенням у 2020 році.

В огляді представлений коментар учасника ринку автозапчастин в Україні станом на березень 2022 року. Розглянуто: стан ринку, оцінка експерта перспективи розвитку ринку автозапчастин України, державна підтримка галузі, очікування зростання та падіння цін на автозапчастини, короткі висновки експерта.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку автозапчастин в Україні. Розглянуто: найбільш часті пошуки запчастин у категорії "Запчастини для транспорту" в березні 2022 року, найбільша пропозиція серед запчастин для ремонту на час війни, ціни на шини в березні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва автокомпонентів в Україні. Розглянуто: продукцію, що виготовляється в Україні, місця виготовлення автокомпонентів, автомобільні групи, для яких вони виробляються, рівень заробітних плат у галузі виробництва автокомпонентів для автомобілів, інвестиційний потенціал галузі, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо глобального ринку автозапчастин. Розглянуто: перспективи ринку автозапчастин в умовах коронавірусу, продажу корпорації LKQ Corporation за квітень-травень 2020 року, продажі компанії Genuine Parts, щомісячні продажі автомобілів у Китаї з квітня 2019 по квітень 2020 рр., короткі висновки.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку запчастин до сільгосптехніки України. Розглянуто: дефіцит запчастин до сільгосптехніки в Україні, у зв'язку з пандемією коронавірусу, рівень наповненості запчастинами складів у Китаї, вплив дефіциту на ціни, короткі висновки та очікування експертів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автозапчастин України у 2019 році. Розглянуто: обсяг куплених автозапчастин українцями з початку 2019 року, найпопулярніші запчастини цього року, п'ять авто, які найчастіше продавали з початку цього року.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку лобового скла в Україні у 2018 році. Розглянуто: 12 найкращих виробників навушників, найкращі виробники лобового скла бюджетного класу, найкращі виробники лобового скла середнього класу, найкращі виробники лобового скла преміум-класу, найменування, характеристика в рейтингу.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку гальмівних дисків в Україні в 2018 році. Розглянуто: 15 найкращих виробників гальмівних дисків, найкращі недорогі гальмівні диски, найкращі гальмівні диски середнього цінового сегмента, найкращі гальмівні диски класу преміум, найменування, характеристика в рейтингу.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автозапчастин в Україні у 2018 році. Розглянуто: результати дослідження ринку дистрибуції автозапчастин у Польщі, труднощі польського ринку автозапчастин, проблема низької маржі, середній валовий прибуток дистриб'ютора автозапчастин на чеському ринку, словацькому, румунському та угорському, середній валовий прибуток дистриб'ютора автозапчастин на українському ринку, ціни на ринку, вартість галузевих послуг, фактори, що впливають на український ринок автозапчастин, ціни на українському ринку автозапчастин за сегментами, конкуренція на українському ринку СТО.

У цій статті наведено відомості щодо ринку автомобільних запчастин України за підсумками 1 півріччя 2016 року. Розглядається: сума, витрачена на купівлю автозапчастин станом на 1 червня поточного року, обсяг вторинного ринку деталей та автозапчастин, четвірка сегментів-лідерів ринку, прогнози експертів щодо зростання ринку до кінця 2016 року, фактори, що заважають розвитку ринку, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена інформація щодо ринку автомобільних запчастин України, розглянуто: драйвери зростання ринку автомобільних запчастин, топ-3 лідируючі марки за обсягами продажу вживаних автомобілів в Україні станом на вересень 2016 року, короткі висновки.

В огляді міститься інформація щодо ринку автозапчастин України. Розглянуто: частка імпорту на вітчизняному ринку автозапчастин, темпи приросту цін на автозапчастини з 2014 року, причини зростання, рівень конкуренції на ринку, структура роздрібної торгівлі автозапчастин у розрізі джерел реалізації, динаміка середнього чека в онлайн-магазині автозапчастин з 2013-2015 рр., середня кількість замовлень на день за останні три роки, середня вартість кліку в Google Adwords у 2013-2015 роках.

В огляді представлена інформація щодо ринку автомобільних запчастин України. Розглянуто: особливості розвитку інтернет-торгівлі авто-запчастинами в Україні, структура поставок запчастин до України у розрізі країн, структура поставок у розрізі сегментів, частка Росії у загальній структурі запитів на імпорт.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автозапчастин до китайських автомобілів. Розглядається: стан та тренди ринку, проблеми ринку та їх вирішення, зростання популярності онлайн магазинів із продажу запчастин.

У статті представлена інформація щодо автотоварів України за підсумками 2015 року, розглядається таке: стан ринку, його тенденції, фактори, що впливають на падіння ринку, динаміка зміни ємності ринку автотоварів України з 2013-2015 рр., темп його скорочення за три останні роки, коментар експертів щодо подальшого розвитку ринку.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автозапчастин в Україні у 2014 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку автозапчастин України, анкетування серед споживачів щодо гальмівних дисків, динаміка зміни пріоритету щодо гальмівних дисків, динаміка ресурсу експлуатації, динаміка ефективності гальмування, популярність виробника, відповіді респондентів залежно від рівня доходів.

Зв'язатися з нами