В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сервісу підписки на авто в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: різниця каршерингу з сервісом підписки на авто, очікувана частка програм підписок на автомобілі від загального ринку продажів автомобілів до 2025-26 рр., обсяг інвестицій в компанії спільної мобільності з 2010 по 2021 рр., дохід від спільного використання автомобілів у всьому світі з 2017 по 2022 роки з прогнозом до 2027 року, найбільший ринок каршерингу в Європі станом на 1 січня 2024 року, розвиток ринку каршерінгу у Німеччині, особливості сервісу підписки на авто одного з операторів ринку, як працює інвестиційний синдикат в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку СТО в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість звернень на СТО за областями України за один місяць, кількість звернень на СТО в залежності від дня місяця, структура звернень на СТО за роком випуску автомобіля, топ-15 найпопулярніших марок, котрі зверталися протягом місяця до СТО, рейтинг марок авто за середнім чеком під час візиту на СТО, 15 найпопулярніших моделей авто під час візитів на СТО, найпопулярніші моделі авто під час візитів на СТО у Волинській та Київській областях.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо роботи автосервісів в Україні під час війни. Розглянуто стан роботи СТО України, коментарі учасників ринку, рівень забезпечення автономним харчуванням українських СТО.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку автосервісу електромобілів в Україні. Розглянуто: статистика реєстрації легкових та легкових комерційних авто в Україні на 1 липня 2020 року, області-лідери за кількістю реєстрацій електромобілів, фактори та тренди сервісу, короткі висновки для СТО.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автомобілів та сервісу в Україні. Розглянуто: топ автомобілів, що продаються, продаж по брендах у ТОП-20 моделей, зміни продажів за брендами до 2017-го.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автосервісу в Україні. Розглянуто стан та тенденції ринку, приріст об'єктів, що надають послуги автосервісу за останні 6 років, кількість сервісів обслуговування автотранспорту на кінець 2018 року, динаміка кількості з 2012 року.

У даному матеріалі представлений огляд зарядних станцій для електромобілів і плагін-гібридів ChargeU. Розглянуто: стан зарядної інфраструктури України, характеристики портативних зарядних станцій ChargeU, опції та налаштування, огляд оптимальної модифікації станції ChargeU для популярних моделей електромобілів та плагін-гібридів, огляд підключення та аксесуарів, переваги станцій.

В огляді подано інформацію щодо співвідношення сільськогосподарської техніки до кількості сервісних центрів по областях України (топ-15 регіонів). Розглянуто: стан парку сільгосптехніки країни, динаміка ринку з 2016 року, ключові критерії вибору техніки, наявність сервісних центрів в областях України, кількість тракторів, зернозбиральних компаній, сервісних центрів та магазинів запчастин, співвідношення обсягу техніки у кількості сервісних центрів за топ-15 областями України .

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку мийок України. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку, споживчі переваги при виборі послуг та найбільш популярні послуги для миття автомобіля, коментар експерта з ринку, оцінка експертів обсягу ринку, особливості відкриття бізнесу.

В даному огляді наведено відомості щодо ринку послуг автомобільних мийок України. Розглянуто: потенційні клієнти автомийок, частка власників легкових автомобілів, які є клієнтами автомийок, послуги, які мають найбільший попит, оцінка обсягу ринку автомийок України, загальна вартість реалізації проекту відкриття автомийки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку послуг автомийок України. Розглянуто: оціночний обсяг ринку автомийок України, частоту попиту на послуги серед українців, типи мийок, суму стартового капіталу, необхідну для відкриття сервісу.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автосервісу. Розглядається таке: частка нелегальних учасників, які надають послуги таксі у загальній структурі послуг таксі, обсяг дефіциту у бюджеті через нелегали, частки деяких регіонів на ринку таксі станом на 01.08.2015 року.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг таксі. Розглядається таке: кількість індивідуальних диспетчерських служб у Києві в динаміці з 2009 по липень 2015 року, обсяг ринку таксомоторних перевезень в Україні в найкращі часи, особливості сервісу Uber, ІДС, що мають онлайн-додатки.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автосервісу. Розглядається наступне: інформація про авторизовану сервісну станцію автомобілів Ноnda (кількість автомобілів, які проходять через станцію в середньому в день, вартість планових ТО автомобілів Ноnda певної моделі та одного з конкурентів у фірмовому сервісі, вартість деяких оригінальних запчастин для автомобілів Ноnda певної моделі та для одного з конкурентів у офіційних дилерів, оцінка повноти та якості обслуговування автомобілів на СТО.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автосервісу. Розглядається таке: лідер зі збуту автомобілів Mitsubishi в Україні та його частка, кількість машино-заїздів у сервіс “Ніко Центр Київ”, портрет дилерського центру, сумарна вартість планових ТО автомобіля Mitsubishi Lancer та одного з конкурентів на фірмовому сервісі, вартість деяких запасних частин, оцінка повноти та якості обслуговування автомобілів на СТО Ніко Центр Київ.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автосервісу (СТО). Розглядається наступне: кількість автовласників, які готові понести витрати на підтримку свого автомобіля, вартість деяких ходових запасних частин для VW Golf, періодичність та вартість планових ТО автомобіля Volskwagen популярної моделі Golf на СТО однієї з компаній, оцінка повноти та якості обслуговування автомобілів на СТО однієї з компанії, портрет дилерського центру.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг автосервісу. Розглядається таке: показники обсягів реалізації нових легкових автомобілів в Україні в 2013 та 2014 рр., структура ринку українського автосервісу за кількістю клієнтів, що обслуговуються СТО різних типів, середній термін окупності сервісного центру в Україні, обсяг витрат, який готові витратити автовласники за попередніми прогнозами 2015 року на підтримку автомобілів у робочому стані частка автовласників в Україні, які користуються послугами дилерських сервісних центрів.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг СТО. Розглядається таке: класифікація СТО, що діють на українському ринку, види міських СТО, структура реалізації послуг технічного обслуговування автомобілів у розрізі видів, особливості організації бізнесу з надання послуг СТО, ємність ринку технічного обслуговування легкових автомобілів в Україні в динаміці з 2008 по 2013 рр., обсяг українського ринку автосервісу з 2012 по квітень 2014 рр., частка неавторизованих СТО на ринку автосервісів України у 2013 та 2014 рр., проблеми українського ринку автосервісу.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автосервісу. Розглядається наступне: розвиток ринку та систем автосервісу в Україні, функції незалежного автосервісу, авторизованого автосервісу, парк післягарантійних автомобілів, технічний стан автомобілів в експлуатації протягом гарантійного терміну, обсяг ринку автосервісу в Україні у 2013 році у натуральному та грошовому вираженні, обсяг ринку автозапчастин у Україні в грошах, асоціації на автомобільному ринку України, показники оцінки системи автосервісу.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг автосервісу. Розглядається наступне: розвиток ринку послуг автосервісу в Україні, приріст парку легкових автомобілів з початку автомобіля України, загальна кількість парку легкових автомобілів України та його територіальний розподіл по регіонах України, концентрація парку автомобілів у розрізі регіонів України у питомій вазі на 1000 мешканців, порівняльна структура парку України та Києва, розподіл ємності ринку між дилерами, питома вага авторизованого та незалежного автосервісу щодо обслуговування парку легкових автомобілів в Україні.

Зв'язатися з нами