В матеріалі міститься інформація по ринку шин в Україні. Розглянуто наступне: які новинки з'явилися на українському ринку, як змінився український ринок шин після виходу більшості компаній з російського ринку, як змінились ціни на співставні моделі за останній рік-два, яке джерело інформації про шини для споживачів зараз є вагомим, як відбувається вибір бренду та моделі шин у цьому сезоні, які бренди нарощують присутність на українському ринку у цьому році, які підсумки літнього сезону, як змінився загальний обсяг ринку, у порівнянні з 2021 та 2022 роками.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку автомобільних шин в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку автомобільних шин, обсяги імпорту та виробництва на ринку, чинники, що вплинули на їх скорочення, динаміка виробництва шин в Україні, сегментація ринку шин за походженням продукції, 2020-2021 рр., динаміка та структура експорту шин з України у 2021 та за 1 половину 2022 року, фактори, що впливають на вибір шин, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку шин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку шин України, поточні фактори впливу на ринок шин в Україні, проблеми розвитку ринку шин в Україні.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку шин в Україні. Розглянуто: стан та трени українського ринку шин, фактори, що негативно впливають на галузь шин в Україні, новини ринку, особливості нинішнього стану економічної активності, частка імпортної продукції на ринку.

У статті подано рейтинг преміальних шин в Україні. Розглянуто рейтинг літніх шин преміум-класу, рейтинг зимових шин преміум класу, рейтинг всесезонних шин, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку шин в Україні. Розглянуто: рейтинг середньобюджетних шин у 2022 р., відзнаки шин середнього класу, рейтинг літніх коліс середнього класу, рейтинг зимової не шипованої гуми середнього класу, рейтинг кращих всесезонних коліс передтопового рівня.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку шин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, приріст вітчизняного шинного ринку в 2021 р., приріст продажів шин на експорт, частка експорту у виробництві одного з операторів ринку в 2021 р., головні тренди ринку, короткі висновки та очікування по ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку шин в Україні за підсумками 2021 року та прогнози на 2022 рік. Розглянуто: підсумки роботи одного з операторів ринку, зростання частки ринку одного з операторів в Україні в 2021/2020 рр., динаміка зростання продажів за сезонами шин, канали продажів шин оператора дистриб'юторами, тренди ринку шин за оцінкою оператора ринку.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автомобільних шин. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку шин у 2020 році, показники міжнародного ринку автомобільних шин у 2019-2020 роках. (сегмент та кількість шин, на контейнер автовиробників, шини для легкових автомобілів, всесезонні, літні, зимові, вантажні ОЕ-сегменти, вантажні на вторинному ринку, с/г шини на вторинному ринку, мото-шини на вторинному ринку), тренди ринку шин вторинної заміни, структура ринку автомобільних шин за видами у 2020 р., короткі висновки та прогнози експертів на 2021 р., доходи найбільших світових виробників шин у 2019-2020 рр.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку автомобільних шин в Україні за підсумками літнього сезону 2021 року. Розглянуто: стан та тренди ринку, зростання ринку за підсумками літнього сезону, драйвери попиту на ринку, частка на ринку одного з операторів ринку, ринок літніх легкових шин в Україні за підсумками 2021 р., згідно з оцінкою, коментарі учасників ринку, загальний обсяг продажів шин за період січень-червень 2021 року, короткі висновки та очікування щодо ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку автотоварів в Україні. Розглянуто: макро- та мікропоказники ринку автомобілів, аналіз світових трендів, кількість проданих та вироблених автомобілів у світі з 2010-2020 рр., динаміка ринку легкових авто у розрізі нових авто/імпорту б/в авто/перепродаж авто в Україні з 2008-2018 рр., структура ринку авто в Україні в 2019 р., кількість ввезених авто в Україну з іноземною реєстрацією, динаміка зростання продажів електромобілів у світі за останні 10 років, частки авто за видами палива, динаміка електромобілів в Україні з 2017-2019 рр., аналіз світових трендів у категорії шин, структура ринку шин для легкових авто за ціновими сегментами в Україні з 2007-2019 рр., моделі-лідери продажу нових авто в Україні за 2020 р. та розміри їх дисків, топ вживаних моделей авто в Україні 2020 р. з розмірами дисків, аналіз онлайн-каналів продажів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку шин для легкових автомобілів в Україні за підсумками 8 місяців 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку шинного ринку країни, динаміка обсягів шинного ринку за 8 місяців 2019/2020 рр., вплив COVID-19 на шинний ринок, структура українського шинного ринку за брендами, дані поставок шин для легкових авто на український ринок за 8 місяців 2020 року, згідно з оцінками, кількість брендів, що постачають шини на ринок, частка частини брендів на ринку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку автомобільних шин України. Розглянуто: стан та тенденції ринку автомобільних шин України, лідери українського шинного ринку, частки марок шин, що лідирують на ринку (топ-3), топ-20 лідерів ринку шин для легкових авто.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку автомобільних шин України. Розглянуто: огляд бренду шин Continental та його позиціонування на ринку, огляд вибору шин виробниками автомобілів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку фірм шин в Україні у 2018 році. Розглянуто: Топ-15 найкращих автомобільних шин, найкращі фірми бюджетних шин, найкращі фірми шин у середньому ціновому сегменті, найкращі фірми шин преміум класу, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

В огляді подано коментар експерта з ринку автомобільних шин України. Розглянуто: тенденції українського шинного ринку, порівняння продажів Nokian Tyres та Nordman, місце Nokian Tyres на українському шинному ринку, причини популярності шин, частота оновлення асортименту, зміна смаків українців при виборі авто шин, порівняння покупок шин онлайн та офлайн, напрями розвитку компанії, перешкоди , тінь на ринку.

У цьому огляді представлений перелік брендів шинного ринку, їх огляд та історія, характеристика представленої продукції, бренди, що входять до компанії.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку шин України за підсумками 2018 року. Розглянуто: структура імпорту шин за видами (для легкових авто, велосипедів, вантажних, автобусів, шини для сільгосптехніки, мотоциклів) до України у 2018 році, загальний обсяг імпорту шин до України, обсяги імпорту шин, порівняння з постачаннями у 2017 році, основні постачальники шин в Україну, короткі висновки та тенденції українського ринку шин.

Огляд містить звітні відомості щодо рекламної активності конкурентів на ринку автошин України за підсумками січня-жовтня 2018 року, а саме: активності конкурентів за 10 місяців за кількістю площин, структура активності, площини/витрати/OTS/CPT/GRP за рекламодавцями протягом січня- жовтня, медіапоказники по топ-6 містам та іншим містам, сюжети зовнішньої реклами у звітному періоді, містам та брендам, також представлені сюжети зовнішньої реклами в сегменті автошин у звітній динаміці.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку шин Nokian Tyres за підсумками 1 кварталу 2018 року. Розглянуто: ключові фінансові показники діяльності компанії протягом січня-березня 2018 року, фінансовий прогноз по компанії, коментар експерта з ефективності роботи компанії та подальших планів, інші показники діяльності за напрямами бізнесу (шини для легкових авто, для вантажних та спецтехніки, мережі Vianor)

Зв'язатися з нами