В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автогазу в Україні. Розглянуто наступне: імпорт автогазу в Україну, вплив блокади на польсько-українського кордону та можливі шляхи поповнення ринку за рахунок інших країн.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку базової олії в Україні на березень 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку олії в Україні, вплив світових тенденцій на вітчизняний ринок, ціни на індустріальну/моторну олію (І-20, І-40, І-50, М10Г2К) в Україні на 01.07.2020 - 01.03.2021 р.р. , динаміка ціни базові компоненти, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку мастильних матеріалів в Україні на початок 2021 року. Розглянуто: очікування експертів з ринку мастильних матеріалів на 2021 рік, коментар експерта з ринку, збільшення до ціни базової олії SN 150 за 30 днів, фактори зростання цін у січні, новини ринку та компаній.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку базової олії в Україні та світі. Розглянуто: стан та тенденції ринку, дефіцит та зростання цін на ринку, ціни на базу І та ІІ групи в цілому з жовтня 2020 року по березень 2021 року, заплановане техобслуговування наступних НПЗ, коментарі експертів, новини гравців, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку олії та мастила в Україні. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку олії та мастила, вплив світових трендів на ринок України, котирування базової олії марки SN 500 у балтійських портах у січні 2021 р., динаміка котирувань Argus SN 500 fob Baltic Sea з січня 2020 — 2 січ. коментарі експертів з ринку, імпорт базових олій в Україну в 2021 році.

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку мастильних матеріалів в Україні. Розглянуто таке: залежність цін на мастильні матеріали від цін на нафту, вплив цін на нафту на вартість виробництва мастильних матеріалів, динаміка цін на мастильні матеріали у 2020 році, вплив загострення відносин між США та Іраном на ціни на нафту, зростання цін на базову оливу та мастильні матеріали одразу після подій на світовому ринку, реакція виробників мастильних матеріалів на зміни цін на нафту, приклади компаній, які оголосили про збільшення цін на мастильні матеріали, попередні зміни цін на мастильні матеріали, фактори, які можуть вплинути на ціни в майбутньому, прогноз цін на мастильні матеріали у 2020 році.

Матеріал містить інформацію щодо ринку мастильних матеріалів для електрокарів. Розглянуто: стан та тенденції розвитку транспортної індустрії, коментарі експертів щодо ринку транспорту та ринку мастильних матеріалів, короткі висновки експертів.

У статті представлена інформація щодо ринку мастильних матеріалів. Розглянуто: динаміка розвитку глобального ринку базових олій та мастильних матеріалів, новини ринку, стан та тренди розвитку ринку олій у світі та в Україні.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку мастильних матеріалів. Розглянуто: стан та новини глобального ринку мастильних матеріалів, вплив пандемії COVID-19 на ринок мастильних матеріалів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мастильних матеріалів в Україні на 2020 рік. Розглянуто: стан та тенденції бізнесу, проблеми ринку на початок 2020 року, ціноутворення на ринку, фактори, що впливають на ціни, короткі висновки та очікування щодо ринку мастильних матеріалів на 2020 рік.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мастильних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, частка продажів моторних масел у сегменті легкових автомобілів, структура продажів моторних масел для комерційної техніки (вантажівки, автобуси, трактори) у 2019 р., структура продажів моторних масел для комерційної техніки каналами збуту у 2019 році, короткі висновки.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку олій України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку сегмента автомобільних олій останніх років, динаміка виробництва олій за видами (випуск моторної олії, гідравлічної, трансмісійної, індустріальної, іншого) в Україні з 2014 - 10 місяців 2018 р., стан та динаміка імпорту олії в Україну, основні імпортовані бренди мастил в Україну.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку автомобільної олії України. Розглянуто: потреба в олії для машини з технічного боку, витрати на обслуговування, зони, схильні до найбільшого зносу, середня різниця між дешевим і якісним маслом, короткі підсумки.

Огляд містить таку інформацію щодо ринку моторних олій України: загальні тенденції, що характеризують ринок моторних олій країни, структури ринку моторних олій країни у розрізі внутрішнього виробництва та імпорту за 2014-1 кв. 2017 р., причини скорочення виробництва моторних масел.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку технічних олій України. А саме: стан та тенденції галузі, основні індустрії-споживачі технічних масел, динаміка ринку та залежність ринку від імпорту.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку технічних масел в Україні в 2016 р. Розглянуто: ринок мастил в 2014 році, залежність вітчизняного ринку від імпорту технічних масел з-за кордону, частка імпортного мастила в 2005/2015 рр., короткі висновки.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку автомобільних олій України, розглянуто: лідируючий оператор ринку, основні показники оператора за підсумками року, темпи зростання продажів оператора за підсумками року порівняно з попереднім, частка оператора на ринку, топ-3 найбільш популярних продуктів Total та ELF, плани та прогнози операторів на 2017 рік.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автомобільних олій. Розглядається таке: частка споживання автомобільних олій в Україні серед країн Європи, частка моторних олій на ринку автомобільних олій України, динаміка ємності ринку автомобільних олій у 2008-2012 роках. у натуральному вираженні, динаміка цін на вітчизняні автомобільні олії у 2008-2012 рр., фактори впливу на український ринок автомобільних олій.

У цьому огляді представлена інформація щодо ринку автомобільних олій України. Розглядається ситуація на ринку, основні тенденції, а також обсяг продажу моторних масел для легкових автомобілів, сегментація ринку автомасел, тіньовий ринок, середній вік машин в Україні, переваги споживачів, ціни та інше.

В огляді представлена інформація щодо тенденцій на ринку автомобільних олій України.

Зв'язатися з нами