У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку автомобільних акумуляторів, що користуються популярністю серед водіїв в Україні. Розглянуто: особливості вибору акумуляторів, ємність, пусковий струм, вага, кількість пусків нижній поріг, ККД акумулятора, середня ціна та місце у рейтингу вибраних моделей.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зарядок для електромобілів в Україні. Розглянуто: фактори, що стримують розвиток ринку електромобілів у світі, статистика кількості зарядних станцій, необхідна кількість зарядних точок у країні, з урахуванням нинішньої динаміки поповнення парку електромобілів в Україні, статус зарядних станцій та ціна електроенергії.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку акумуляторів для електрокарів в Україні та світі. Розглянуто: європейський тренд на електрокари, перспективи видобутку сировини для виробництва концентратів та елементів акумуляторних батарей, можливість використання українського потенціалу у видобувній галузі, щоб допомогти ЄС побудувати свої конкурентоспроможні виробничі ланцюжки доданої вартості, місце України в зарядній інфраструктурі для електромобілів, ключові мінуси електромобілів, електромобілів до 2040 року, конкуренція України на світовому ринку.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку акумуляторів України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку систем електроживлення, обсяги поставок у 2020 році, стан та тренди світового ринку акумуляторів, основні виробники та постачальники АКБ в Україні, український ринок стаціонарних АКБ у 2020 році, структура поставок АКБ у 2020 ти акумуляторних батарей на українському ринку, виробники та імпортери ринку, кількість міжнародних патентів, пов'язаних з різними сферами застосування акумуляторних батарей, 2000–2018 рр.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку батарей для електромобілів. Розглянуто:  динаміка вартості літій-іонного акумулятора, коментарі експертів ринку, очікування експертів ринку щодо вартості батарей для електромобілів на 2023-2024 рр., собівартість батареї.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку заправок для електрокарів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку електрокарів у світі, динаміка світового EV ринку з 2010-2019 рр., фактори, що впливають на перехід на електрокари, лідери ринку, рейтинг світових продажів електрокарів у 2018 році, український ринок та його особливості, ринок споживання електроенергії EV в Україні з 2019-2025 рр., згідно з прогнозами, варіанти монетизації зарядного бізнесу.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо літієвої галузі в Україні на початок 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку літієвої галузі України та світу, лідери із запасів літію, оцінне світове споживання літію за сферами кінцевого споживання, вплив трендів світового ринку літію на можливості розвитку для України, ключовий показник якості літієвої руди.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку акумуляторних батарей та систем заряджання електромобілів України. Розглянуто: класифікація електромобілів, огляд технічних характеристик акумуляторних батарей та їх систем підзарядки, базові енергетичні параметри та зарядно-розрядні характеристики літій-іонних акумуляторів, що використовуються в електромобілях Tesla, залежність вартості автомобілів і комплектуючих з роками, вартість автомобіля , вартість трансмісії, вартість електромобіля.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку акумуляторних батарей АКБ України у 2019 році. Розглянуто: динаміка світового ринку АКБ, статистика українського ринку АКБ, основні виробники та постачальники АКБ в Україні, Український ринок стаціонарних АКБ у 2019 році, структура поставок АКБ у 2019 році за сферами діяльності, канали продажів акумуляторних батарей ринку, огляд брендів представлених на ринку.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку зарядки електрокарів в Україні. Розглянуто: огляд зарядки електрокарів у домашніх умовах, способи зарядки та обсяги зарядної потужності, необхідної для електрокарів, розрахунок енергії та часу на зарядку електрокарів.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку матеріалів для акумуляторів. Розглянуто: тенденції ринку електрокарів та попиту на акумулятори, матеріали, у постачанні яких прогнозується дефіцит, коментарі експертів з ринку, прогнози щодо динаміки продажів електрокарів наступні періоди, стан українського ринку виробництва електрокарів.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо акумуляторів для автомобіля в Україні в 2018 році. Розглянуто: ТТОП-10 найкращих фірм-виробників акумуляторів, найменування, характеристика у рейтингу.

У цьому дослідженні представлені аналітичні відомості щодо ринку переробки автомобільних акумуляторів України. А саме: стан та тенденції розвитку галузі переробки автомобільних акумуляторів України, драйвер ринку, перспективи ринку, лідери галузі переробки акумуляторів, поточний обсяг неперероблених акумуляторів на ринку, щорічний приріст цього обсягу, обсяг офіційної переробки.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку автомобільних акумуляторів. Розглядається наступне: проблеми операторів на українському ринку автомобільних акумуляторів, зниження продажів на ринку автомобільних акумуляторних батарей за перше півріччя 2014 року, зниження виручки найбільшого оператора ринку акумуляторів в Україні, зниження обсягів виробництва акумуляторів в Україні за 10 місяців 2014 року, найбільші батарей та їх частки, основні ринки збуту української продукції, фактори, що впливають на внутрішній попит на ринку акумуляторів.

В огляді наведено наступну інформацію щодо ринку акумуляторів України: фактори впливу на даний ринок, тенденція розвитку, обсяг ринку в натуральному вираженні, структура даного ринку.

Цей огляд містить інформацію щодо залізнично-нікелевих акумуляторів України, а саме: обсяги виробництва, зовнішньоекономічні показники: обсяги експорту та імпорту.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку нікель-кадмієвих акумуляторів, а саме: обсяги виробництва. експорту та імпорту у 2011 році.

В огляді наведено інформацію щодо ситуації на ринку акумуляторів. Розглядаються обсяги виробництва акумуляторів свинцевих стаціонарних з рідким електролітом, а також обсяги імпорту та експорту.

Стаття містить інформацію щодо українського ринку свинцевих тягових акумуляторів з рідким електролітом, а саме: обсяги виробництва, експорту та імпорту.

Ця стаття містить інформацію щодо ринку акумуляторів України, а саме: обсяги виробництва акумуляторів свинцевих для запуску двигунів внутрішнього згоряння, масою понад 5 кг, з іншими електролітами, а також обсяги експорту та імпорту у 2011 році.

Зв'язатися з нами