В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку електромобілів в Україні, травень 2023-2024 рр., загальний парк автомобільної техніки з електричними двигунами станом на початок травня 2024 року, топ-20 марок та моделей електромобілів на внутрішній ринок, рейтинг марок електромобілів у сегменті імпорту, найпопулярніші моделі вживаних та нових імпортних електромобілів за травень 2024 року, рейтинг марок нових електромобілів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення за травень 2024 року порівняно із попереднім роком, частка нових машин в реєстраціях BEV відносно минулорічного показника, ТОП-5 нових та вживаних електромобілів за травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість повної зарядки найпопулярніших в Україні електроавтомобілів до та після 1 червня 2024 року за звичайним та нічним тарифом порівняно із вартістю аналогічного пробігу в автомобілях на традиційних видах палива, вартість зарядки електромобіля на швидких станціях.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка парку електромобілів за 2012-2023 рр. та прогноз до 2030 року, щільність кількості електромобілів в Україні за областями, кількість брендів та моделей електромобілів на українському ринку електромобілів, динаміка кількості зарядних точок в Україні за 2013-2030 рр., щільність розташування зарядних станцій для електромобілів в Україні станом на травень 2024 року, оператори зарядних станцій для електромобілів в Україні, виробники зарядних станцій для електромобілів в Україні, законодавчі ініціативи направлені на створення інвестиційних та адміністративних стимулів для розвитку електромобільності та зарядної інфраструктури в Україні за 2015-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість та структура зареєстрованих електромобілв в Україні станом на травень 2024 року, найпопулярніші серед українців марки та моделі електромобілі, способи використання електромобілів у комерційних цілях, стан електромобільної інфраструктури в Україні, як керувати зарядною станцією, стан вітчизняного виробництва електрокарів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні в регіональному розрізі за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість електромобілів, що поповнили автопарк України у квітні 2024 року, показники з реєстрацій авто на електротязі в топ-5 областях України, найпопулярніший електромобіль в сегменті нових авто та в сегменті ввезених з-за кордону вживаних авто.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку електромобілів в Україні, квітень 2023—2024 рр., загальний парк автомобільної техніки з електричними двигунами станом на початок травня 2024 року, топ-20 виробників електромобілів на внутрішньому ринку у квітні 2024 року, найпопулярніші моделі електромобілів на внутрішньому ринку за квітень 2024 року, рейтинг марок електромобілів у сегменті імпорту, найпопулярніші моделі вживаних імпортних електромобілів, квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гібридів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість надходжень гібридних легкових авто на ринок України за квітень 2024 року порівяно із попереднім роком, частка нових авто від загальної кількості гібридів у квітні 2024 року, топ-3 гібриди в квітні 2024 року в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку найпопулярніших електромобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових електромобілів на українському ринку за квітень 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, структура електромобілів за типом транспорту, ТОП-5 нових та вживаних електромобілів за квітень 2024 року

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних нових та вживаних електромобілів за березень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, динаміка ринку електромобілів в Україні за березень 2023-2024 рр., топ марок та моделей електромобілів на внутрішньому ринку та у сегменті імпорту за березень 2024 року, найпопулярніші нові електромобілі у березні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість авто на електротязі, що поповнили український автопарк за І квартал 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, реєстрації електромобілів у розрізі регіонів, найпопулярніший електромобіль у сегменті нових та вживаних авто.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що поповнили авторинок України відносно торішнього березня, частка нових машин в реєстраціях BEV склала 20%, ТОП-5 нових та вживаних електромобілів за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кількість електромобілів в Україні станом на кінець березня 2024 року, кількість завезених електромобілів за 2023 рік, кількість портів для зарядки електромобілів в Україні станом на кінець березня 2024 року, тариф на електроенергію на швидкісних зарядних станціях, співвідношення станцій до електромобілів в Україні станом на серпень 2023, щомісячний приріст електричних автівок в Україні, середня вартість зарядки авто на швидкісній зарядній станції станом на березень 2024 року, собівартість кіловата електроенергії для власника електрозарядної станції в Дніпрі, середні тарифи на зарядних станціях за повільний та швидкісний порт, очікування операторів ринку на 2024-25 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електоавтомобілів в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: кількість електроавтомобілів, що поповнили український автопарк за лютий 2024 року, попит на електромобілі у лютому 2024 року відносно лютого 2023 року, частка нових машин в реєстраціях BEV, ТОП-5 нових електромобілів за лютий 2024 року, ТОП-5 вперше зареєстрованих в Україні вживаних електромобілів за лютий 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні у лютому 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку електромобілів в Україні за лютий 2023 — 2024 років,топ виробників електромобілів на внутрішньому ринку України, найпопулярніші моделі електромобілів на внутрішньому ринку у лютому 2024 року, рейтинг виробників електромобілів у сегменті імпорту, найпопулярніші моделі вживаних імпортних електромобілів в Україні за лютий 2024 року, рейтинг виробників нових електромобілів, найпопулярніші нові електромобілі у лютому 2024 року.

В матеріалі міститсья аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні. Розглянуто наступне: кількість електромобілв, що поповнили український автопарк у січні 2024 року, попит на електромобілі у січні 2024 року відносно січня минулого року, частка нових машин в реєстраціях авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), структура зареєстрованих електромобілів за ознакою вживаності, ТОП-5 нових електромобілів на ринку у січні 2024р., ТОП-5 січня вперше зареєстрованих в Україні вживаних електромобілів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні. Розглянуто наступне: зростання авторинку України в 2023 році, кількість проданих легкових автомобілів в Україні, лідери українського авторинку в грудні 2023 року, кількість електромоілів, що поставили на облік в 2023 році, частка нових електрокарів у загальній кількості продажів, пʼятірка нових електромобілів на ринку 2023 року, пʼятірка вперше зареєстрованих в Україні вживаних електромобілів, очікування по лідерам ринку на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні. Розглянуто наступне: динаміка ринку електричних авто грудень-2022 - грудень-2023, кількість придбаних нових та вживаних електромобілів у грудні 2023 року, ТОП електромобілів на внутрішньому ринку станом на грудень 2023 року, ТОП імпортованих вживаних електромобілів станом на грудень 2023 року, Топ нових електромобілів станом на грудень 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні. Розглянуто наступне: кількість нових авто на акумуляторних джерелах у грудні 2023 року, кількість придбаних легкових та комерційних авто за 2023 рік, частка нових авто в реєстраціях BEV, ТОП-5 нових електромобілів на ринку у 2023 році, ТОП-5 вперше зареєстрованих в Україні вживаних електромобілів, області в яких електромобілів купували найбільше.

В матеріалі міститься інформація про ринок електроавтомобілів в Україні. Розглянуто наступне: найбільш популярна модель, відсоток ринку за моделлю, ціна на кросовер, причина популярності.

Зв'язатися з нами