В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка ринку електромобілів в Україні, травень 2023-2024 рр., загальний парк автомобільної техніки з електричними двигунами станом на початок травня 2024 року, топ-20 марок та моделей електромобілів на внутрішній ринок, рейтинг марок електромобілів у сегменті імпорту, найпопулярніші моделі вживаних та нових імпортних електромобілів за травень 2024 року, рейтинг марок нових електромобілів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку китайських автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних українцями автомобілів з Китаю за травень 2024 року в порівнянні з травнем 2023 року, кількість нових та вживаних авто від загальної кількості, найпопулярніші моделі нових та вживаних легковиків китайського походження.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гібридів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість реєстрацій гібридів на українському авторинку за травень 2024 року порівняно із травнем 2023 року, топ-3 на ринку гібридів за травень 2024 року, частка нових авто від загальної кількості зареєстрованих гібридів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість автобусів, що поповнили український автопарк у травні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, частка нової техніки від загальної кількості зареєстрованого транспорту у травні, топ-3 зареєстрованих нових та вживаних автобусів за травень 2024 року в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість придбаних автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення за травень 2024 року порівняно із попереднім роком, частка нових машин в реєстраціях BEV відносно минулорічного показника, ТОП-5 нових та вживаних електромобілів за травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих вживаних легковиків, що були ввезені з-за кордону впродовж травня в Україні відносно попереднього місяця та року, структура зареєстрованих автомобілів за типом палива, ТОП - 10 найпопулярніших моделей травня, середній вік вживаних машин, що у травні перейшли на українські номери.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість повної зарядки найпопулярніших в Україні електроавтомобілів до та після 1 червня 2024 року за звичайним та нічним тарифом порівняно із вартістю аналогічного пробігу в автомобілях на традиційних видах палива, вартість зарядки електромобіля на швидких станціях.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нових вантажівок в Україні станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість реалізованих в Україні нових комерційних автомобілів упродовж травня 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, ТОП-5 ринку нових комерційних авто, кількість зареєстрованих нових комерційних автомобілів за січень-травень 2024 року поірвняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: структура моторних уподобань українців за травень 2024 року порівняно із травнем 2023 року, лідерські позиції за сегментами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих нових авто в Україні за травень 2024 року порівняно із травнем 2023 та 2021 років, ТОП-5 травня на ринку нових авто, бестселер травня на українському ринку нових легковиків, загальна кількість зареєстрованих гових авто за січень-травень 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтобусів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кліматичні збитки в Україні через війну , політика ЄС для скорочення викидів від транспорту, кількість зареєстрованих електроавтобусів в ЄС за 2020-2024 рр., парк електротранспорту в Україні, парк електроавтобусів за брендами в Україні, економічне порівняння дизельних та електро автобусів, економічна перспектива електрифікації українських міст.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроавтомобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка парку електромобілів за 2012-2023 рр. та прогноз до 2030 року, щільність кількості електромобілів в Україні за областями, кількість брендів та моделей електромобілів на українському ринку електромобілів, динаміка кількості зарядних точок в Україні за 2013-2030 рр., щільність розташування зарядних станцій для електромобілів в Україні станом на травень 2024 року, оператори зарядних станцій для електромобілів в Україні, виробники зарядних станцій для електромобілів в Україні, законодавчі ініціативи направлені на створення інвестиційних та адміністративних стимулів для розвитку електромобільності та зарядної інфраструктури в Україні за 2015-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електромобілів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість та структура зареєстрованих електромобілв в Україні станом на травень 2024 року, найпопулярніші серед українців марки та моделі електромобілі, способи використання електромобілів у комерційних цілях, стан електромобільної інфраструктури в Україні, як керувати зарядною станцією, стан вітчизняного виробництва електрокарів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку спеціальних автомобілів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих автомобілів спеціального призначення за перший квартал 2024 року, загальна митна вартість імпортованого автотранспорту, найбільші постачальники автотранспорту спецпризначення до України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сервісу підписки на авто в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: різниця каршерингу з сервісом підписки на авто, очікувана частка програм підписок на автомобілі від загального ринку продажів автомобілів до 2025-26 рр., обсяг інвестицій в компанії спільної мобільності з 2010 по 2021 рр., дохід від спільного використання автомобілів у всьому світі з 2017 по 2022 роки з прогнозом до 2027 року, найбільший ринок каршерингу в Європі станом на 1 січня 2024 року, розвиток ринку каршерінгу у Німеччині, особливості сервісу підписки на авто одного з операторів ринку, як працює інвестиційний синдикат в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту вантажних автомобілів в Україну за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих вантажних автомобілів та їх загальна митна вартість за І квартал 2024 року, кількість нових та вживаних авто від загальної кількості імпортованих автомобілів, ТОП-5 країн постачальників вантажних авто.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту автобусів в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальна кілкість імпортованих автобусів до України та митна вартість, кількість нових та вживаних імпортованих автобусів, найбільші постачальники автобусів в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобілів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість ввезених з-за кордону вживаних легковиків віком до 5 років за квітень 2024 року, структура імпортованих легковиків у розрізі типів живлення за квітнем 2024 року, топ-10 серед вживаних авто віком до 5 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по імпорту автомобілів в Україну за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість імпортованих в Україну автомобілів за І квартал 2024 року, загальна митна вартість імпортованих автомобілів, ТОП-10 країн постачальників легкових авто в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дизельних авто в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових авто з дизельними двигунами на українському авторинку за квітень 2024 року порівняно із попереднім роком, частка дизельних автомобілів на ринку нових та вживаних легковиків, ТОП-5 моделей нових та вживаних дизельних легковиків.

Зв'язатися з нами