В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку навушників в Україні. Розглянуто наступне: тенденції попиту, технічні характеристики різних моделей навушників, найкращі бездротові навушники, ціни на навушники.

У публікації представлена інформація щодо ринку навушників в Україні. Розглянуто: топ найкращих бездротових навушників для спорту та бігу 2022 року, порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку навушників із шумозаглушенням в Україні. Розглянуто: ТОП із кращих навушників із шумозаглушенням,  порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ-7 найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку накладних навушників в Україні. Розглянуто: топ найкращих накладних навушників у 2022 році, порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ-7 найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку навушників в Україні у 2022 році. Розглянуто: огляд найкращих навушників-вкладишів у 2022 році, їх порівняння та характеристика, плюси та мінуси моделей, кількість переглядів за ними, рейтинг та ціни.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку навушників в Україні. Розглянуто: топ-10 навушників у 2022 році, огляд моделей, що конкурують на ринку, порівняння характеристик, плюсів та мінусів, відгуки на навушники у рейтингу, рейтинг та ціна навушників із топ-10.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку бездротових навушників України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку бездротових навушників України, топ-11 TWS моделей, огляд моделей представлених на ринку, порівняння моделей, плюси/мінуси TWS моделей, представлених на ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бездротових навушників в Україні та світі за підсумками 3 кварталу 2021 року. Розглянуто: продаж компактних бездротових навушників по брендах, навушники True Wireless, які популярні в Україні.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку відеоконференцзв'язку України у 2020 році. Розглянуто: основні фактори, що вплинули на розвиток ринку ВКС у 2020 році, провідні гравці ринку, Лідери ринку корпоративних відеоконференцій з погляду аналітиків IDC на липень 2020 р., корпоративний відеозв'язок та гравці в цьому сегменті.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку навушників України за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та статистика продажів навушників, частка блютуз-навушників у загальній структурі продажів, структура продажів навушників за видами (вкладиші та накладні), обрані українцями.

В огляді представлений рейтинг топ-7 найкращих навушників-вкладишів в Україні. Розглянуто: огляд навушників, які увійшли до рейтингу, їх характеристика, плюси та мінуси у використанні, технічні характеристики (частотний діапазон, чутливість, імпеданс, мікрофон).

Публікація містить рейтинг топ-10 найкращих повнорозмірних навушників в Україні. Розглянуто: огляд навушників, які увійшли до рейтингу, їх характеристика, плюси та мінуси у використанні, технічні характеристики (частотний діапазон, чутливість, опір, мікрофон).

Огляд містить рейтинг найкращих внутрішньоканальних навушників, представлених на ринку України. Розглянуто: огляд навушників, що увійшли до рейтингу, їх характеристика, плюси та мінуси у використанні, технічні характеристики (частотний діапазон, чутливість, імпеданс, мікрофон).

У матеріалі представлена порівняльна характеристика музичних сервісів, представлених та працюючим в Україні. Розглянуто: інформація про наявність безкоштовної версії, вартість звичайної/сімейної підписки, розмір бібліотеки, якість звуку, пошук музики та додаткові особливості.

Публікація містить порівняльну характеристику музичних сервісів, які представлені та працюють в Україні. Розглянуто: інформація про наявність безкоштовної версії, вартість звичайної/сімейної підписки, розмір бібліотеки, якість звуку, пошук музики та додаткові особливості стрімінгових сервісів.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо топ-10 найкращих музичних додатків в Україні. Розглянуто: можливості підписки, плюси та мінуси десятки найкращих додатків стрімінгу музики.

В даному огляді представлена інформація щодо ринку відеокарт України. Розглянуто: особливості та основні тенденції попиту на ринку, вплив попиту на обладнання для майнінгу на ринок відеокарт, вартість відеокарт на кінець 2018 року, вигода від майнінгу, орієнтований місячний прибуток звичайних відеокарт станом на 8 лютого, за умови вартості біткоїну $8175 та вартості електроенергетики $0,06 кВт*рік.

У цьому дослідженні представлена інформація щодо ринку відеоконференцзв'язку України. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку ВКС України та світу, динаміка українського ринку з 2011-2017 рр., згідно з оцінкою, структура ринку у розрізі виробників у 1 половині 2017 року, технологічні інновації на ринку.

Зв'язатися з нами