В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телевізорів в Україні. Розглянуто наступне: рейтинг найкращих лінійок, ціна на техніку, технічні характеристики.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телевизорів в Україні. Розглянуто наступне: глобальні поставки телевізорів у світі, кількість проданих телевізорів в Україні за 2022 рік, очікування загального попиту на телевізори в 2023 році, динаміка ринку TV в Україні з 2017 по 2023 роки, найпопулярніші діагоналі телевізорів у 2022 році, динаміка середньої ціни телевізорів з 2020 по 2022 рік, частка вітчизняних телевізорів на українському ринку, прогноз по глобальному постачанню телевізорів в 2023 році.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку в Україні на середину 2022 року. Розглянуто: огляд 15 моделей телевізорів у трьох популярних категоріях (телевізори з малою діагоналлю, з великою діагоналлю, 4K телевізори).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смарт-телевізорів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку смарт-ТБ, тренди світового ринку, світовий попит та продаж смарт-телевізорів у 2018 та 2020 рр., сегментація ринку ТБ за дозволом, фактори впливу на ринок смарт-телевізорів в Україні в Україні за останні 3 роки, частка тіньового ринку смарт-телевізорів в Україні 2020 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смарт-телевізорів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку смарт-телевізорів, динаміка продажів смарт-телевізорів в Україні з 2018-2020 рр., тренди, що впливають на ринок смарт-телевізорів в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цифрових камер. Розглянуто: розподіл світового ринку цифрових фотоапаратів у 2020 році, структура ринку цифрових фотокамер у розрізі основних компаній.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку фототехніки України. Розглянуто: стан та етапи розвитку ринку фотоапаратів, пік попиту на цифрову фототехніку, динаміка попиту на професійні фотоапарати з 2003 – 2018 рр., коментарі експертів з ринку, фактори, що впливають на зростання, споживчі переваги на ринку, популярні камерофони та фотоапарати.

У матеріалі представлений рейтинг беззеркальних фотоапаратів України. Розглянуто: топ моделей, їх коротка характеристика, тренування ринку фотоіндустрії 2019 року.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку телевізорів в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та тренди ринку, найпопулярніша модель ТБ серед українців за частотою покупок, частка ТБ з функцією Smart TV, структура телевізорів із розширення екранів, найпопулярніші моделі за дюймами.

У цьому дослідженні подано звітну інформацію щодо ринку цифрових камер України за підсумками 2015 року. Розглядається: топ-виробників, що лідирують на вітчизняному ринку фототехніки, причини скорочення продажів фототехніки, структура покупок фототехніки за видами.

У даному матеріалі подано аналітичні відомості щодо ринку дзеркальних фотоапаратів України за підсумками 2015 року. Розглянуто наступне: бренди фотоапаратів, які вибирають покупці, споживчі уподобання при виборі матриць фотоапаратів, топ найпопулярніших функцій фотоапаратів.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку телевізорів України за підсумками 2015 року. Розглянуто таке: особливості розвитку ринку телевізорів країни у звітному році, споживчі уподобання при виборі телевізорів, топ популярних марок виробників при виборі телевізорів.

Дослідження містить аналітичні відомості щодо ринку телевізорів України за підсумками 2015 року. Розглядається таке: ключові тенденції розвитку ринку телевізорів, топ популярних телевізорів, популярні моделі та розцінки за ними, інші тренди ринку.

Цей звіт містить ключові тенденції розвитку ринку цифрового відеоспостереження у світі та Україні. Розглядається: розвиток світового ринку відеоспостереження, динаміка ринку камер охоронного відеоспостереження з 2012 – вересень 2016 рр., особливості розвитку внутрішнього ринку камер охоронного відеоспостереження, структура ринку у розрізі цифрових та аналогових камер охоронного відеоспостереження за підсумками 2015 року, світові технологічні тенденції розріз основних операторів.

Цей звіт містить матеріал щодо ринку фототехніки в Україні в період з 2012 по перший квартал 2013 року, а саме: обсяг продажів цифрових фотокамер в Україні в 2012 році, структура ринку фототехніки, цінова сегментація компактних фотоапаратів, цінова сегментація дзеркальних фотоапаратів, обсяг реалізації цифрових фотокамер , прогнозні показники ринку цифрових фотокамер

Огляд містить інформацію щодо ринку фотоапаратів України. Розглядається ситуація на українському ринку фотокамер, основні тенденції ринку фототехніки у світі та в Україні, а також обсяг світового ринку фотоапаратів, попит на фотокамери, обсяг ринку фотоапаратів в Україні, частка дзеркальних камер на ринку фотоапаратів, обсяги продажу, основні тренди ринку, причини падіння ринку та інше.

У цьому огляді представлена інформація щодо українського ринку оптичного та фотографічного обладнання. Розглядається ситуація на ринку, обсяги виробництва, а також зовнішньоекономічні показники: обсяги експорту та імпорту.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку цифрової фототехніки України за результатом 1 півріччя 2013 року, а саме: ринок цифрових фотокамер у 2012/2011 рр., їх частка в загальній структурі фотокамер, п'ятірка виробників фотокамер в Україні та їх сукупна частка, загальна частка Canon та Nikon у сегменті SLR камер, цінова політика на ринку, обсяг реалізації цифрових камер у 1 кварталі, частка SLR сегмента, обсяг ринку цифрових фотокамер у 2013 році, згідно з прогнозом.

У цьому огляді представлена інформація щодо українського ринку телевізорів. Розглядається ситуація на ринку, а також обсяг продажів, причини зростання, частка рідкокристалічних та LED-телевізорів, цінова політика, попит, частки ринку за типом технологій, частки ринку найбільших ТМ та інше.

Огляд містить інформацію щодо світового ринку ТБ у 2012 році, а саме: частка рідкокристалічних телевізорів у загальносвітовому масштабі ТБ-поставок у 2012, згідно з прогнозом, динаміка розвитку ринку та його структури з технологій (CRT, PDP, Flat Panel TV Y/Y Growth, LCD (CCFL), RP, LCD (LED), OLED) з 2004 по 2014 рік, причини зростання поставок РК-ТВ з LED-підсвічуванням, короткі прогнози щодо ринку.

Зв'язатися з нами