В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі засобами зв'язку в Україні. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі аудіо та відеоустаткованням у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку аудіо та відеотехнікою ритейлу в Україні. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телевізорів в Україні. Розглянуто наступне: рейтинг найкращих лінійок, ціна на техніку, технічні характеристики.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку навушників в Україні. Розглянуто наступне: тенденції попиту, технічні характеристики різних моделей навушників, найкращі бездротові навушники, ціни на навушники.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телевизорів в Україні. Розглянуто наступне: глобальні поставки телевізорів у світі, кількість проданих телевізорів в Україні за 2022 рік, очікування загального попиту на телевізори в 2023 році, динаміка ринку TV в Україні з 2017 по 2023 роки, найпопулярніші діагоналі телевізорів у 2022 році, динаміка середньої ціни телевізорів з 2020 по 2022 рік, частка вітчизняних телевізорів на українському ринку, прогноз по глобальному постачанню телевізорів в 2023 році.

У публікації представлена інформація щодо ринку навушників в Україні. Розглянуто: топ найкращих бездротових навушників для спорту та бігу 2022 року, порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку навушників із шумозаглушенням в Україні. Розглянуто: ТОП із кращих навушників із шумозаглушенням,  порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ-7 найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку накладних навушників в Україні. Розглянуто: топ найкращих накладних навушників у 2022 році, порівняння характеристик представлених навушників, плюси та мінуси моделей, Топ-7 найпопулярніших у 2022 році, кількість переглядів, місце в рейтингу та ціна на навушники.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку навушників в Україні у 2022 році. Розглянуто: огляд найкращих навушників-вкладишів у 2022 році, їх порівняння та характеристика, плюси та мінуси моделей, кількість переглядів за ними, рейтинг та ціни.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку навушників в Україні. Розглянуто: топ-10 навушників у 2022 році, огляд моделей, що конкурують на ринку, порівняння характеристик, плюсів та мінусів, відгуки на навушники у рейтингу, рейтинг та ціна навушників із топ-10.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку бездротових навушників України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку бездротових навушників України, топ-11 TWS моделей, огляд моделей представлених на ринку, порівняння моделей, плюси/мінуси TWS моделей, представлених на ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку в Україні на середину 2022 року. Розглянуто: огляд 15 моделей телевізорів у трьох популярних категоріях (телевізори з малою діагоналлю, з великою діагоналлю, 4K телевізори).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смарт-телевізорів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку смарт-ТБ, тренди світового ринку, світовий попит та продаж смарт-телевізорів у 2018 та 2020 рр., сегментація ринку ТБ за дозволом, фактори впливу на ринок смарт-телевізорів в Україні в Україні за останні 3 роки, частка тіньового ринку смарт-телевізорів в Україні 2020 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смарт-телевізорів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку смарт-телевізорів, динаміка продажів смарт-телевізорів в Україні з 2018-2020 рр., тренди, що впливають на ринок смарт-телевізорів в Україні.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку телевізорів за 1 півріччя 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції продажів на ринку ТБ, порівняння продажів телевізорів у 1 половині 2022 р. до АППГ, світові продажі телевізорів у 2 кв. 2022 р., причини скорочення продажів телевізорів у світі, прогнози до 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цифрових камер. Розглянуто: розподіл світового ринку цифрових фотоапаратів у 2020 році, структура ринку цифрових фотокамер у розрізі основних компаній.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бездротових навушників в Україні та світі за підсумками 3 кварталу 2021 року. Розглянуто: продаж компактних бездротових навушників по брендах, навушники True Wireless, які популярні в Україні.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку відеоконференцзв'язку України у 2020 році. Розглянуто: основні фактори, що вплинули на розвиток ринку ВКС у 2020 році, провідні гравці ринку, Лідери ринку корпоративних відеоконференцій з погляду аналітиків IDC на липень 2020 р., корпоративний відеозв'язок та гравці в цьому сегменті.

Зв'язатися з нами