В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку горілки в Україні. Розглянуто наступне: обсяги споживання алкоголю, показник споживання міцних напоїв, світовий ринок горілки,експорт алкогольної продукції, виклики під час війни, питання тренду.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку спирту в Україні. Розглянуто таке: статистика продажів спиртзаводів у 2023 році, які компанії купують спиртзаводи та які їх основні види діяльності, які області та фабрики були продані і хто був покупцем у кожному конкретному випадку, основна мета або вид діяльності компаній, що купують спиртзаводи (біоетанол, горілка, нерухоме майно), переваги спиртзаводу як майданчика з комунікаціями для інвесторів.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо розвитку одного з брендів на ринку горілки. Розглянуто: історія та розвиток бренду, ключові етапи в становленні бренду, стратегії для експансії на світових ринках, цінності компанії, що передаються співробітникам, переваги й особливості роботи, експорт і глобальні ринки, розвиток експортних напрямків компанії, ринки, на які спрямовано продукцію компанії, специфіка роботи в умовах воєнного конфлікту, заходи для підтримки співробітників у складних умовах, глобальне визнання та плани на майбутнє.

В матеріалі представлена аналітична інформація про приватизацію спиртзаводів в Україні за 2023 рік. Розглянуто: суть процесу приватизації спиртзаводів в Україні, кількість проданих спиртзаводів з жовтня 2020 року до кінця 2021 року, плани продажів на 2023 рік, статистика по проданим підприємствам, спеціалізація та наміри покупців, привабливіть для інвесторів, які не зацікавлені у виготовлені алкоголю.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горілки в Україні. Розглянуто таке: основні підсумки роботи одного з гравців українського ринку горілки, коментарі представника компанії, успіхи у збільшенні частки експорту, незважаючи на війну та обмеження з боку держави, аналіз того, як компанії вдалося подолати складності та перешкоди на шляху до зростання експорту, стратегії, які були використані для досягнення успіху.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку горілки України на середину березня 2022 року. Розглянуто: попит на українську алкогольну продукцію за кордоном, обсяг проданої горілки США з України у 2021 році, топ горілчаних брендів, що увійшли до світового рейтингу, загальний обсяг експорту горілки з України до США та загалом з 2017-2021 рр., карта країн, які продають найбільше горілки США, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горілки в Україні за підсумками січня-серпня 2021 року. Розглянуто: обсяг випуску горілки у серпні 2021 року, порівняння з показником липня 2021 року та АППГ, обсяг випуску горілки з початку року, виробництво горілки у 2020 році, приріст з показником 2019 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкогольних напоїв України. Розглянуто: кількість веб-ресурсів, яких припинили діяльність працівники податкової міліції та фіскальної служби України, обсяг виявленого контрафактного алкоголю 1 березня в Харківській області.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку горілки Одеської області. Розглянуто обсяг вилучених нелегальних алкогольних напоїв в області, сума вилученого алкоголю.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкоголю України на лютий 2021 року. Розглянуто: кількість вилученого спирту та нелегального алкоголю в Україні з початку лютого, обсяг вилученого алкоголю з початку року.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку алкоголю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку алкогольних напоїв, частка тіні на ринку спирту та алкоголю в Україні, державне регулювання галузі, кількість нелегальних точок, що продають фальсифікат в Україні, мінімальна споживча ціна на горілку в Україні в 2020 році, коментар експерта з ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку горілки України у 2020 році. Розглянуто: обсяги виробництва горілки в Україні в 2020 році, приріст до показника 2019 р., зростання акцизного податку, проблеми ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горілки в Україні. Розглянуто: частка тіні на ринку алкогольної продукції, коментар експерта з ринку, кількість виданих роздрібних ліцензій малому та середньому бізнесу для торгівлі алкоголем, рівень фіскалізації алкогольних напоїв.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку горілки України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, рівень тіньового ринку алкоголю в Україні, коментар експерта з ринку, державне регулювання галузі.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку горілки в Україні. Розглянуто: частка України на світовому ринку експорту горілки, топ країн за лідируючими обсягами експорту горілки, експорт горілки у 2019 р., продаж горілки та лікеро-горілчаних напоїв у роздріб.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горілки України в період карантину. Розглянуто: приріст продажів продукції Bayadera Group, приріст продажів імпортного алкоголю за місяць, інші тренди споживання алкоголю в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку спирту України. Розглянуто: стан та характер ринку спирту України, структуру собівартості етилового спирту, коефіцієнт використання виробничих потужностей ДП «Укрспирт», причини тіні на ринку спирту, державне регулювання ринку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо результатів реалізації спирту підприємством Укрспирт у січні 2020 року. Розглянуто основні фінансові показники компанії Укрспирт (чистий прибуток, реалізація спирту етилового, сплачених податків) у січні 2019/2020.

Огляд містить аналітичні відомості щодо роботи заводу "Укрспирт" у січні 2020 р. Розглянуто: обсяг реалізованого спирту заводом у січні 2020, приріст обсягу реалізації у січні поточного до аналогічного періоду минулого року, огляд плану реалізації у січні 2019/2020 рр., ком. ринку, регулювання ринку спирту України, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні дані щодо ринку спирту України за підсумками 2019 року та прогнози на 2020 рік. Розглянуто: динаміку легального виробництва спирту в Україні з 2015-2019 рр., коментарі експертів галузі, структуру собівартості спирту, державне регулювання ринку, прогнози щодо демополізації ринку.

Зв'язатися з нами