В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорта вина в Україні. Розглянуто наступне: як змінювався експорт українського вина за останні шість років, український експорт вина та вермутів пляшками та балком у 2021-2023 рр., які країни купували найбільше українського вина протягом 2021-2023 рр., кількість проведених презентацій з дегустаціями за 2023 рік, кількість представлених виноробень наприкінці 2023 року на ринку країн Балтії, Швеції, Великої Британії, США, кількість країн в які виконується експорт українських вин, мета та виклики що стоять перед українськими виноробами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вина в Україні. Розглянуто наступне: вартість винного заводу на аукціоні, склад активів винзаводу, новий власник заводу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вина в Україні. Розглянуто наступну: доля індустрії під час війни, вплив війни на виробництво, кількість виробників у сфері, подальші перспективи для індустрії,державні економічно-нормативні стимули, глобальний сплеск уваги до українських вин.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо урядового законопроєкту про штрафи за назву "Шампанське" та "Коньяк". Розглянуто наступне: які передбачаються штрафи за незаконне використання зареєстрованих брендів алкогольної продукції, для чого розроблений даний закон та які дії зі сторони влади вже існують.

У данній статті представлена аналітична інформація представлена операторами ринку, про місце України у світовому виноробстві. Розслянуто: стан виноробної промисловості в Україні станом на 2022 рік, кількість виготовленого вина в Україні, країни-лідери у виробництві вина, проблеми розвитку виноробної промисловості в Україні.

В матеріалі представлена аналітична інформація по ТОП українських брендів вина України. Розглянуто наступне: асортимент українських вин від різних виноробень, різноманіття смаків та видів вин, які виробляють українські виноробні, ціни на продукцію, місце вирощування винограду та місце виробництва.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: підвищення цін на українські вина та причини цього підвищення, включаючи зростання витрат на виробництво, включаючи енергоносії, очікування скорочення частки дешевих українських вин на ринку та заміщення їх імпортними винами, вплив законопроекту, що регулює якість вина, на ринок вина в Україні та його структуру, перспективи розвитку виноробства в Україні, включаючи доступ до ринку землі для юридичних осіб та необхідність розробки стратегії експорту вин, перехід виноробства в Україні від індустріального до малих виноробних підприємств відповідно до стандартів Європи, роль стратегії експорту у розвитку виноробства та конкурентоспроможності українських вин на світовому ринку .

В даному матеріалі представлена інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: державне регулювання галузі розвитку виноробної продукції в Україні та його вплив на малих виробників вина, тенденція скорочення кількості малих виноробних підприємств в Україні в останні роки та порівняння ситуації в інших країнах, проблеми та бар'єри, з якими стикаються підприємці, які бажають розпочати виноробний бізнес у Україні, включаючи ліцензування та звітність, основні зміни, що пропонуються законопроектом, включаючи відміну ліцензування для малих виноробних підприємств та дозвіл оптової торгівлі вином власного виробництва, оцінка нововведень законодавства виноробної галузі підприємцями та асоціаціями.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто таке: вплив законопроекту про виноград та виноробство на ціни на вино в Україні, поступове покращення якості українських вин та їх появу на міжнародному ринку, очікуване подорожчання алкогольних напоїв в Україні, пов'язане з підвищенням вимог до виробництва вина та законодавчими змінами, очікуване витіснення дешевих українських вин імпортними алкогольними напоями та збільшення собівартості виробництва, очікуваний вплив змін до закону про циркуляцію алкоголю на ціни, вплив зобов'язань України перед ЄС щодо поступового прирівнювання цін на алкоголь та тютюн до європейських, плани уряду щодо підвищення мінімальних оптових та роздрібних цін на алкогольні напої, роль мінімальних цін на алкоголь в управлінні податковими зборами та якістю продукції.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вина в Україні. Розглянуто таке: місце України у світі за обсягом виробництва вина, аналіз сучасної ситуації у виноробстві України, обсяги виробництва, основні виноробні регіони та тенденції у розвитку цієї галузі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина та виробництва вина в Україні. Розглянуто: частка Одещини від загальної площі насаджень винограду України, частка насаджень столових сортів винограду, технічних сортів винограду, кількість зайнятих в індустрії, вплив війни на споживання вина в Україні, обсяг споживання вина в Україні у 1 половині 2021/1 половині 2022 р. , короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина України та деяких країн світу. Розглянуто: ТОП-країн із експорту, імпорту та споживання вина, ключові світові експортери вина, ключові світові імпортери, країни з найбільшим споживанням вина.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку вина, структура ринку вина за видами, динаміка обсягів виробництва винограду в Україні з 2017-2021 рр., ключові негативні фактори ринку, найкращі марки вітчизняного та імпортного вина за версією українського споживача у 2022 році, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: стан та тенденції виробництва вина в Україні, коментарі експертів ринку, динаміка площ виноградників за останні 5 років, приріст собівартості виробництва вина в Україні, середня ціна реалізації винограду на виноматеріали, фактори, що впливають на зростання цін серед виробників, короткі висновки експертів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо глобального ринку вина. Розглянуто: зростання попиту на вино в Україні, результати аналізу глобальних пошукових запитів за жовтень, частка червоного вина, вина, що лідирують у пошуку, динаміка середніх цін на вино на ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку виробництва вина в Україні, регіони-лідери з виробництва вин в Україні, індекс споживчих цін на вино в Україні з січня 2021 – серпень 2022 рр., імпорт ігристих вин до України у 2021 році.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: стан та тенденції винного ринку України, проблеми ринку, коментар учасника ринку, обсяг ринку вина в Україні в 2021 році, імпорт вина в Україну, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вина в Україні на червень 2021 року. Розглянуто: обсяг та сума експорту вина за січень-квітень 2021 року, світові тренди винної галузі, вплив COVID-19 на споживання вина, середня ціна категорії, обсяг та загальна сума експорту вина з січня по квітень 2021 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ігристих вин України у 2021 році. Розглянуто: обсяг імпорту ігристих вин у 2021 р., згідно з оцінкою експертів, динаміка виробництва українських вин з 2017-2021 рр., структура імпорту ігристих вин, основні країни-експортери ігристих вин в Україну.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: коментар експерта про прогнози та очікування обсягів виручки, виробництва та споживання вина на світовому та українському ринках, глобальний виторг від реалізації вина у 2020 році, ринки-лідери за обсягом виручки, обсяг виробництва вина в Україні у 2020 році, щорічне зростання обсягу вина в Україні, глобальне середнє споживання вина на душу населення до 2025 року, згідно з прогнозами.

Зв'язатися з нами