У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вина в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку вина, споживання вина на ринку України, в Італії, показники імпортованих тихих вин у дев'яти літрових кейсах (9ЛК), динаміка з 2016-2020 рр., тенденції споживання вина в Україні, канали продажів, майбутнє та перспективи.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку напоїв на розлив в Україні. Розглянуто: стан та тенденції сегмента слабоалкогольних напоїв за видами, державне регулювання галузі, динаміка споживання пива в Україні, наслідки прогалин у законодавстві для ринку пива та зброджених напоїв, можливі шляхи подолання проблем ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо сегменту розливних торгових точок в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку напоїв, які реалізують на розлив в Україні, коментар експерта ринку, обсяги продажу пива в Україні в 2020 до 2019 рр., частка імпортованого продукту на розлив в Україні, приріст каналу розливних торгових точок, обсяг слабоалкогольних та зброжених напоїв , що реалізуються через розливні торгові точки, державне регулювання ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку ферментованих алкогольних напоїв України. Розглянуто: опис та тенденції ринку ферментованих алкогольних напоїв (сидра та пері) України, проблеми ринку та шляхи їх вирішення, висновки щодо сегменту ферментованих алкогольних напоїв (сидра та пері) України.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку неміцних алкогольних напоїв України. Розглянуто: стан та тенденції ринку неміцних алкогольних напоїв, зміна попиту серед українців на алкоголь, динаміка споживання вина середньостатистичним українцем за останні 5 років, обсяг виноградного вина на внутрішньому ринку України у 2019 р., обсяги імпорту виноградних вин у 2019 р., ключові країни -постачальники вин в Україну, динаміка імпорту вина, динаміка постачання лікерів та слабоалкогольних напоїв на   внутрішній ринок, ринкова пропозиція за кожною категорією, короткі висновки експертів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку безалкогольного пива у світі за 2018 рік. Розглянуто: стан та тенденції ринку, приріст частки безалкогольного пива 2018 р., продукти, що посідають лідируючі позиції у категорії, інші тренди категорії.

У статті представлена інформація щодо українського ринку сидру, а саме: основні тенденції ринку та динаміка виробництва сидру в Україні, темп зростання виробництва сидру в 1 кварталі, приріст до показника минулого року, думки експертів щодо ринку.

Огляд містить звітні аналітичні відомості щодо ринку сидру України, розглянуто: стан та тенденції споживання сидру в Україні, перелік операторів ринку, загальний обсяг продажів сидру в Україні та деяких країнах у 2015-2020 рр., споживання різних видів алкоголю серед усього населення, перспективи розвитку споживання на 2017 рік.

Цей звіт містить аналітичні відомості щодо світового ринку сидру за підсумками 2016 року. Розглянуто: ключові показники щодо ринку сидру Європи та основні країни-лідери ринку, найменші країни за обсягами ринку сидру, топ найбільш швидко зростаючих ринків сидру та темпи їх зростання.

У даному матеріалі подано звітні відомості щодо ринку слабоалкогольних напоїв України за підсумками 2016 року. Розглянуто таке: тенденції ринку слабоалкогольних напоїв за підсумками року, обсяги виробництва та темпи його падіння у звітному році порівняно з попереднім, причини низьких показників ринку, оцінка експертів його розвитку у 2017 році.

У дослідженні представлено аналітичну інформацію щодо ринку сидру України за підсумками 1 кв. 2016 р., розглядається: стан та тенденції ринку, динаміка виробництва сидру в Україні з 2011-2015 рр., причини зростання ринку, основний імпортер українського сидру, його частка у загальній структурі поставок, обсяг виробництва сидру в 1 кв. 2016 р., структура ринку сидру України у розрізі виробників, сума мінімальних вкладень на початок бізнесу, асортимент сидру, прогнози експертів щодо подальшого розвитку галузі, думки експертів щодо його тенденцій.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається наступне: обсяги продажів слабоалкогольних напоїв в Україні за підсумками 2014 року в натуральному вираженні, зміни щодо 2013 року, причини зниження обсягів продажу слабоалкогольних напоїв в Україні, найбільші гравці на українському ринку слабоалкогольних напоїв та їх частки, прогнозні показники обсягу ринку слабоалкогольних напоїв в Україні на 2015 рік.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Представлено таке: тенденції розвитку ринку САН в Україні, найбільші оператори українського ринку слабоалкогольних напоїв, частки операторів ринку САН в Україні, попит на слабоалкогольні напої в Україні, переваги споживачів на ринку слабоалкогольних напоїв на смак алкогольної основи напоїв, знання торгових марок та споживання слабоалкогольних напоїв в Україні, державне регулювання галузі, частки ринку за обсягом упаковки у 2012 та 2013 рр., частки ринку за типом упаковки, короткі прогнози.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Представлено наступне: обсяги реалізації слабоалкогольних напоїв в Україні, структура споживачів на ринку САН України, регулярні споживачі САН в Україні, частота придбання слабоалкогольних напоїв в Україні, обсяги споживання САН на душу населення в Україні, переваги упаковки слабоалкогольних напоїв, найбільші оператори на ринку слабоалкогольних напоїв напоїв України та їх торгові марки, динаміка експорту та імпорту САН в Україні у 2012 та 2013 рр., основні постачальник слабоалкогольних напоїв з Європи до України, структура експорту САН по країнах, структура імпорту слабоалкогольних напоїв по країнах, основні експортери сидру в Україні.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається таке: основні тенденції на ринку слабоалкогольних напоїв, групи споживачів слабоалкогольних напоїв в Україні, портрет споживачів слабоалкогольних напоїв в Україні, основні торгові марки слабоалкогольних напоїв, представлені на українському ринку, обсяги експорту слабоалкогольних напоїв з України у 2013 році, обсяги імпорту слабоалкогольних напоїв Україну, структура експорту та імпорту, найбільші компанії експортери слабоалкогольних напоїв в Україні, українські експортери сидру, частка країни у структурі експорту та імпорту слабоалкогольних напоїв, перспективи зовні торгівлі та багато іншого.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається таке: обсяг продажів слабоалкогольних напоїв усіх гравців ринку в 2013 році, обсяг ринку слабоалкогольних напоїв України, основні причини стагнації ринку САН в Україні, частка лояльних споживачів, які купують слабоалкогольні напої в Україні, темпи зростання цін на слабоалкогольні напої в Україні, обсяги споживання слабоалкогольних напоїв на одну людину в Україні згідно з прогнозами на 2014 рік, оператори на ринку САН в Україні, частки основних операторів на ринку слабоалкогольних напоїв в Україні, переваги споживачів на смак алкогольної основи, а також за типами тари, частки ринку за типом упаковки, обсяги споживання сидру в Україні та інше.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається наступне: обсяг продажу слабоалкогольних напоїв усіх гравців ринку в Україні в 2013 році, зміни щодо 2012 року, обсяги падіння ринку пива та бірміксів, розподіл часток серед торгових марок на ринку слабоалкогольних напоїв України, найбільші оператори на ринку слабоалкогольних напоїв та їх частки , частка алюмінієвої та скляної банки на ринку упаковки для слабоалкогольних напоїв, переваги споживачів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається таке: аналіз діяльності одного з операторів ринку слабоалкогольних напоїв на основі яблучного соку, організаційна структура компанії, площа садів, що плодоносять в Україні, середня врожайність яблучних садів в Україні, світові ціни на яблучний концентрат, обсяги виробництва яблучного концентрату однією з компанією, реалізація сидру та вин плодових, обсяги виробництва яблучного концентрату в Україні та ЄС, структура валового доходу компанії, оборот компанії, види виробництва плодово-ягідної продукції, історична довідка та інше.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку сидру. Розглядається таке: тенденції розвитку ринку сидру в Україні, показники обсягів виробництва сидру в Україні в період з 2011 по 2013 рр., динаміка обсягів експорту сидру з України в натуральному та грошовому виразах з 2011 по 2013 рр., обсяги імпорту сидру в Україну в натуральному та грошовому виразі з 2011 по 2013 рр.,  обсяг українського ринку сидру.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку слабоалкогольних напоїв. Розглядається наступне: короткі прогнози щодо обсягів світового ринку слабоалкогольних напоїв на 2014 рік, основні тенденції на світовому та українському ринку слабоалкогольних напоїв, обсяги продажів слабоалкогольних напоїв у торгових мережах України в 2013 році, частка населення України, які споживають слабоалкогольні напої, рівень Україні до 2014 р., частота покупок слабоалкогольних напоїв в Україні, частота споживання САН в Україні, портрет споживача САН в Україні, найбільші оператори на ринку слабоалкогольних напоїв в Україні, знання та споживання ТМ слабоалкогольних напоїв серед споживачів, цінова політика САН в Україні та інше .

Зв'язатися з нами