В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку міцного алкоголю в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: чому не працює новий закон для виробників міцного крафту, кількість крафтовиків в Україні станом на травень 2024 року, річна місткість тіньового ринку міцного крафтового алкоголю, яким чином затримка юридичних аспектів закону шкодить розвитку галузі крафту міцного алкоголю, ринкове ціноутворення крафтових напоїв в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бренді та коньяку в Україні. Розглянуто наступне: імпорт коньячних спиртів для виробництва коньяків України, причини поганого розвитку коньячного виробництва в Україні, історія розвитку виробництва коньяків у колишньому СРСР та в Україні, найменування коньяків України, основні відмінні риси технології коньяків у Франції та в Україні, порівняння умов у Франції та Україні, що впливають на індустрію, технологічне та дистиляційне обладнання, роль спиртокура, бочок та деревини, національна система контролю якості коньяків та бренді України, контроль якості й автентичності коньяків та арманьяків, вдосконалення технології виробництва коньяків та бренді України.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку коньяку та шампанського в Україні. Розглянуто: державне регулювання ринку, заборона на використання слів "коньяк" та "шампанське" у назвах українських продуктів, прагнення українських виробників вин адаптуватися до нових правил та стандартів, запропонованих законопроектом, рішення, які можуть вплинути на виробництво коньяку та бренді в Україні та негативне вплив деяких законодавчих норм на галузь, статистика щодо рівня інфляції та зміни цін на алкогольні напої в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку коньяку в Україні. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку коньяку в Україні, новини популярного гравця ринку, частка продажу коньяку в Україні в 2021 р., співвідношення збуту коньяку через торгові мережі, частка імпорту на ринку, зміна культури споживання коньяку в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку міцного алкоголю в Україні. Розглянуто: новини українського ринку міцного алкоголю, вплив війни на ринок, відвантаження за кордон тихого вина, ігристого за підсумками 2022 року, експортний виторг найбільших гравців ринку, фактори, що вплинули на падіння загального експорту вина та горілки з України за кордон у 2022 році, причини зростання експорту українських виробників алкоголю; ціна логістики; короткі висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку коньяку в Україні. Розглянуто: особливості напою, щорічний приріст виробництва коньяку в Україні, українські виробники та класифікація коньяку.

У матеріалі представлені результати опитування щодо ринку коньяку в Україні. Розглянуто: коньяк, який купують повторно, коментарі покупця, соціолога, технолога.

У матеріалі представлені звітні аналітичні відомості щодо ринку лікеро-горілчаної продукції в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: виробництво горілки, лікерів та коньяку в Україні за місяць, обсяги випуску горілки з|із| вмістом спирту, бренді, лікерів у листопаді 2019 р.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку коньяку України за підсумками 2019 року. Розглянуто: обсяг реалізації коньяку в Україні у 2019 році, обсяг роздрібного продажу у звітному місяці, топ областей України за обсягами реалізації коньяку, приріст споживання коньяку за рік мешканців столиці, Дніпропетровської області Одеської, Харківської та Київської областей.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку коньяку України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку коньяку, класифікація коньяку в Україні, розподіл споживчих переваг по коньяку, ємність ринку коньяку та бренді з 2014-2017 рр., короткі висновки та прогнози.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку міцного алкоголю в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: тенденції та динаміка випуску українського бренді, причини скорочення випуску алкоголю, порівняння обсягу випуску бренді у 2018 з 2017 рр., динаміка випуску лікеру з 2017 року.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку віскі України за підсумками 2018 року. Розглянуто: загальна сума імпорту віскі в Україну за підсумком року, структура імпорту віскі в Україну у розрізі країн, державне регулювання ринку, короткі висновки та очікування.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку рому в Україні. Розглянуто: стан, тенденції розвитку, види рому, представленого в Україні, структура ринку міцного алкоголю за видами, продаж рому по торгових мережах з 2016 року, рейтинг ТМ рому з торгових мереж, особливості ринку, частки ринку ТМ у 2016/2017 рр., структура продажу за топ-6 марками, кількість ТМ марок у динаміці з 2016-2018 рр., нумерична дистрибуція, структура продажу по торгових мережах, структура продажу рому по областях України, короткі висновки.

У матеріалі представлені звітні аналітичні відомості щодо ринку міцного алкоголю в Україні. Розглянуто: структура ринку міцних алкогольних напоїв (у грошовому та натуральному виразах) за видами (вино, горілка, коньяк, віскі, лікери, ром, вермут, аперитив, бренді, джин, текіла, кальвадос, абсент, Ча Ча) у динаміці з 2016 -2018 рр.

Зв'язатися з нами