В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні за січень 2024 року. Розглянуто наступне: імпорт та експорт пива за 2021 - січень 2024 року, найбільші торговельні партнери України в 2023, 2021 та січні 2024 років в секторі пива, причини збільшення імпорту пива в Україну, великі ринки збуту українського пива в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні за кінець 2023 - початок 2024 року. Розглянуто наступне: частка українців, яка час від часу п’є пиво, вино та міцний алкоголь, середнє споживання пива дорослими жителями України, портрет споживача пива, динаміка виробництва пива в Україні за 2021-2023 рр., імпорт/експорт пива до/з України за 2021-2024 рр.,імпорт пива у січні 2024 року у порівнянні із січнем 2023 року, найбільші торговельні партнери України в сегменті пива в 2023 році у порівнянні із 2021 роком, найбільші ринки збуту українського пива, тренди пива в категорії "світлий лагер", структура росту продажів за сортами пива в 2022 до 2021 та 2023 до 2022 рр., вплив тренду здорового способу життя на ринок пива.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: експертна оцінка обсягу виробництва пива в Україні (крім пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об.%) за 12 місяців 2023 року, співвідношення до аналогічного періоду 2022 та 2021 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: обсяг виробництва пива по Україні, площі вирощування хмелю в Україні, порівняння показників аналогічного періоду 2021 та 2022 років

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: як розвивається українська крафтова броварня та які стратегії вона обирає для виходу на європейські ринки, які виклики та перешкоди стоять перед маленькими українськими брендами під час виходу на нові іноземні ринки, які стратегії просування крафтового пива за кордоном обирає в умовах обмеженого бюджету, які чинники сприяють успіху українських крафтових брендів на зовнішніх ринках, та як вони конкурують з масовими виробниками.

В матеріалі представлена аналітична інформація про вподобання українців у виборі пива за 2023 рік. Розглянуто наступне: частота вживання пива, обрані бренди, типи пива, місця покупок та звички споживання серед українців.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо власників провідних маркетів розливного пива в Україні Розглянуто: опис діяльності, роки і міста заснування компаній та відомості про власників, інформацію про кількість магазинів, їх формат.

У матеріалі представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-серпень 2023 року. Розглянуто: обсяг виробництва пива, коментарі операторів ринку, порівняння з показниками січень-серпень 2021 року, площі вирощування хмелю.

У цьому огляді представлена інформація про різні мережі магазинів розливного пива в Україні та їх власників, а також розповідає про історію та розвиток цих компаній. Розглянуто таке: компанії, що розвивають спеціалізовані магазини розливного пива в Україні та хто є їх власниками, мережі магазинів розливного пива, найбільш відомі в Україні та скільки магазинів вони мають, власники та засновники цих мереж магазинів розливного пива.

У публікації представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-червня 2023 року. Розглянуто: експертну оцінку обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного із вмістом спирту до 0,5 об.%) за січень-червень 2023 р., приріст до АППГ, обсяги виробництва солоду в поточному році, приріст до АППГ.

У звіті представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-квітня 2023 року. Розглянуто: експертну оцінку обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного із вмістом спирту до 0,5 об.%) за січень-квітень 2023 р., приріст до АППГ, обсяги виробництва солоду в поточному році, приріст до АППГ.

У матеріалі представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-березня 2023 року. Розглянуто: експертну оцінку обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного із вмістом спирту до 0,5 об.%) за січень-березень 2023 р., приріст до АППГ.

У матеріалі представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-лютого 2023 року. Розглянуто: експертну оцінку обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного із вмістом спирту до 0,5 об.%) за січень-лютий 2023 р., приріст до АППГ, обсяги виробництва солоду в поточному році, приріст до АППГ.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку пива України за підсумками січня 2023 року. Розглянуто: експертна оцінка обсягу виробництва пива в Україні (крім пива безалкогольного із вмістом спирту до 0,5 об.%) за січень 2023 року, приріст до аналогічного періоду минулого року, обсяг виробництва солоду в Україні у звітному періоді, приріст до показника виробництва солоду у січні 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку пива в Україні. Розглянуто: стан та тенденції пивного ринку України, частка пива у загальному обсязі реалізації алкоголю в Україні, кількість гравців пивного ринку, структура реалізації пива в Україні у 2021 році, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку пива та солоду України за підсумками 2022 року. Розглянуто: випуск пива та солоду України за підсумками 2022 року, обсяг та динаміка випуску пива та солоду в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку пива в Україні. Розглянуто: частка продажу пива в сегменті алкогольних напоїв, кількість пивоварних заводів в Україні, кількість малих пивоварних заводів з обсягом виробництва до 300 000 л. в Україні, частка пива вітчизняного виробництва, виробництво крафтового пива в Україні, структура реалізації пива в Україні у 2021 році (частка пива табір, темне пиво, безалкогольне/слабоалкогольне пиво, стаут), короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку пива в Україні за підсумками 8 місяців 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції виробництва пива в Україні, виробництво пива в Україні (крім безалкогольного із вмістом спирту до 0,5% об), у січні-серпні 2022 року, обсяг та динаміка виробництва солоду у звітному періоді, виробництво пива в Україні за січень -березень, квітень, травень, червень, липень.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо пивного ринку в Україні за підсумками жовтня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції української пивоварної галузі, виробництво пива в Україні в січні-жовтні 2022 року, приріст до показника АППГ, відновлення виробництва солоду, темпи скорочення виробництва солоду за підсумками січня-жовтня, динаміка виробництва пива в Україні з 2019 року, виробництво соло 2021 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо пивного ринку за підсумками 1 півріччя 2022 року. Розглянуто: підсумки роботи однієї з пивоварних компаній, приріст обсягів у регіоні Центральної та Східної Європи, робота компаній на ринку у квітні та травні, коментар учасника ринку, основні виклики ринку на найближчий період, короткі висновки.

Зв'язатися з нами