В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку алкогольних напоїв. Розглянуто наступне: експорт алкогольних напоїв з України 2022, експортний виторг від вина та горілки, загальні продажі алкоголю.

В матеріалі міститься інформація по ринку алкогольних напоїв. Розглянуто наступне: розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, перелік нормативних документів, що регулюють мінімальні ціни на алкоголь.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо мінімальних цін на алкоголь. Розглянуто наступне: останнє оновлення мінімальних цін на алкоголь, сегментація алкоголю по мінімальним цінам та визначення кодів виробів згідно з УКТЗЕД.

В огляді представлена аналітична інформація про власників найбльших магазинів алкоголю в Україні. Розглянуто наступне: кількість магазинів, формат, інформація про діяльність та власників, роки та міста заснування компаній.

В статті за допомогою онлайн-опитування представлена аналітична інформація про вживання українцями алкоголю від початку повномаштабного вторгнення. Розглянуто наступне: якими часовими проміжками вживають алкоголь до початку повномаштабного вторгнення та після, для чого вживають алкоголь, відмінності вживання алкоголю по віковим групам та регіональні відмінності у вживанні алкоголю.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо підвищення цін на алкоголь у 2023 році. Розглянуто: зміни у цінах на алкогольні напої в Україні протягом періоду грудень 2022 - липень 2023 року, запровадження нового акцизу в Україні, запровадження технології для відстеження маршруту алкогольних і тютюнових виробів, для чого це потрібно та дати початку роботи системи.

Матеріал розглядає оцінку рівня тіньової економіки (або тіні) у різних галузях, з фокусом на алкогольну промисловість, а також аналізує цей рівень у динаміці за роками з 2018-3 квартал 2023 р.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку алкогольних напоїв в Україні. Розглянуто: плани офіційного збільшення цін на алкогольні напої в Україні та передбачувані відсотки збільшення, перегляд мінімальних цін на алкоголь, включаючи горілку, лікеро-пальники та інші міцні алкогольні напої, плани підвищення роздрібних цін на винну продукцію та напої зі збільшенням ступеня міцності, пояснення та доводи Міністерства економіки України про необхідність підняття цін на алкогольні напої, включаючи облік змін у соціально-економічній та податковій сферах, прогноз щодо зміни цін на алкоголь, включаючи горілку, віскі, ром, джин та вина різних видів, очікуваний вплив подорожчання алкоголю на бюджет України та фактори, що враховуються при встановленні нових цін.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку алкоголю в Україні. Розглянуто: вплив війни на українських виробників алкоголю та їх способи продовження бізнесу у складні часи, успіх українських брендів на світових ринках алкогольної продукції, динаміка споживання міцних напоїв у США та Європі, очікування та реальність розвитку світового ринку міцних напоїв та шанси українських виробників на ньому, стратегії та успішні кейси українських виробників алкоголю, включаючи експорт продукції, проблеми та виклики, з якими стикаються українські виробники в умовах війни, такі як логістика, державне регулювання та фінансові обмеження, залежність успіху від стабільності отриманих показників та коригування бізнес-стратегії в умовах ситуації, що змінюється.

У матеріалі представлена наступна інформація: які компанії володіють найбільш відомими алкомаркетами в Україні, скільки магазинів налічується в мережах алкомаркетів, і де вони знаходяться, хто є засновниками та власниками цих мереж, асортимент алкогольних напоїв та супутніх товарів пропонується у кожній із цих мереж, інші компанії та бренди пов'язані з власниками алкомаркетів.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкогольних напоїв в Україні. Розглянуто таке: основні новини ринку алкогольних напоїв, причини можливого підвищення цін на алкоголь, пропозиції щодо підвищення мінімальних цін на алкоголь за категоріями напоїв, актуальні мінімальні ціни на алкоголь (як оптові, так і роздрібні).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкогольних напоїв в Україні. Розглянуто: стан та тенденції української алкогольної промисловості, вплив війни на ринок алкоголю, обсяги зовнішньої торгівлі алкогольними напоями в Україні у 2022 році (міцні напої, виноградне вино, пиво, сидр, вермут), коментар експерта індустрії, середньомісячний обіг алкогольними напоями в Україні 2022 р., інші тенденції ринку, очікування експертів, динаміка імпорту алкогольних напоїв за січень-листопад та грудень 2022 р., асортимент, представлений на ринку, короткі висновки та прогнози експертів.

Цей огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку напоїв в Україні. Розглянуто: основні постачальники напоїв в Україну в 2022 році, вартість імпортованих алкогольних і безалкогольних напоїв в Україну за 2022 рік, порівняння з показником 2021 року, структура імпортних напоїв за категоріями, обсяг ввезених виноградних та інших вин, основні постачальники різних напоїв в Україну на ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкогольних та безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто: експорт алкогольних та безалкогольних напоїв у загальній структурі українського експорту у 2022 та 2021 рр., кількість експортних ринків, постачання алкогольних та безалкогольних напоїв по регіонах світу, динаміка торгівлі з 2013-2022 рр., товарна структура експорту алкогольними збуту та динаміка поставок алкогольних та безалкогольних напоїв за видами.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку спиртних напоїв в Україні. Розглянуто: вплив війни на економіку країни, ВВП України та фактичний дефіцит бюджету України у 2022 р., зростання цін на алкогольні напої в Україні у 2022 році, тренди алкогольної галузі України у 2022 році, частка тіні на ринку алкогольних напоїв, коментар експерта ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку пива та соків в Україні. Розглянуто: стан та тенденції продажів найбільших гравців ринку пива та соку в Україні, рівень падіння продажів топ-5 найбільших виробників пива в Україні в 2022 році, список найбільших пивних компаній в Україні, динаміка продажів на ринку соків, інші показники діяльності гравців.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку алкоголю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського алкогольного ринку, вплив війни на споживання алкоголю в країні, основні зміни на ринку, структура продажів алкоголю за видами у 2021 році, динаміка споживання алкоголю (пиво, лікеро-горілчані вироби, вино, коньяк, ігристе вино, слабоакогольні напої) за 2021-2022 рр., причини падіння виробництва пива в Україні, вплив обмежень на ринок, прогнози споживання алкоголю в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку алкогольних напоїв в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив війни на споживчі звички та характер споживання напоїв, вплив масової міграції населення та економічної кризи, структура продажу алкоголю в Україні у 2021 р., динаміка обсягів споживання алкогольних напоїв за видами у 2021-2022 рр., прогнози споживання алкогольних напоїв; короткі висновки.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку алкогольної промисловості в Україні. Розглянуто: стан та тенденції алкогольної промисловості країни, коментар учасника ринку, вплив війни на алкогольну індустрію, виробництво, короткі висновки та очікування щодо ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку алкоголю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції продажу алкоголю в Україні, зміна споживчих переваг на ринку, падіння частки алкоголю в середньому у ресторанному чеку, короткі очікування ринку.

Зв'язатися з нами