В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ячменю за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг експортованого ячменю за квітень 2024 року, обсяг законтрактованого ячменю на травень 2024 року, цінова різниця між кукурудзою і ячменем, умовні ціни на ячмінь на СРТ та ціни переробників, очікуване виробництво ячменю в ЄС, умовні ціни на новий врожай українського ячменю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ячменю в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованого ячменю з Україні у березні 2024 року, очікуваний обсяг експорту ячменю у квітні та травні 2024 року, умовна ціна ячменю в одеських портах в березні 2024 року, ціни на ячмінь на внутрішньому ринку України станом на 2 квітня 2024 року, посівні площі ячменю, основні області, де культивують ячмінь, індикативні ціни на новий врожай ячменю.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку хмелю в Україні. Розглянуто: регулювання української хмільної промисловості відповідно до європейського законодавства, необхідність виробництва високоякісного хмелю згідно зі стандартами ЄС, проект закону "Про хміль та хмелепродукти" та його основні положення, значення хмелю як сільськогосподарської культури в Україні та його потенціал для конкурентоспроможності на європейському ринку, скорочення площ вирощування хмелю в Україні за останні 30 років та його вплив на потребу пивоварних компаній, експерименти з вирощуванням хмелю у теплицях та його перспективи.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю в Україні. Розглянуто: виробництво ячменю в Україні в 2022/23 МР, порівняння з показником попереднього сезону, фактори, що ускладнюють перспективи експорту вітчизняного зерна, обсяг намолоченого ячменю в Україні в поточному році, динаміка експорту ячменю з 2020/21 МР, обсяг поточному сезоні, закупівельні ціни на ячмінь у портах України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку ячменю, динаміка експортних цін на ячмінь урожаю 2021 року, індикативні експортні ціни (базис FOB) на фуражний ячмінь урожаю 2021 р., причини зниження цін, індикативні ціни пропозиції на фуражний ячмінь травні, пропозиції зернового врожаю п.р. з постачанням у липні-серпні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ячменю України, місце України у світовому рейтингу виробництва ячменю, Топ-5 найбільших світових експортерів ячменю у світі у 2021 році та обсяги їх експорту, коментар експерта з ринку ячменю України.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку ячменю України на 13 грудня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ячменю в Україні та світі, обсяг експорту ячменю з України на 13 грудня 2021/22 МР, закупівельні ціни на ячмінь в Україні, виробництво ячменю в Росії, оцінка площ для збирання ячменю у світі в 2021/22 МР , прогнози виробництва експертів

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції торговельної активності на ринку українського ячменю, обсяг поставок ячменю на зовнішні ринки за перші 2.5 місяця сезону 2021/22 року (липень-червень), експортні СРТ котирування на український ячмінь, експортні відвантаження , середня врожайність ячменю в Україні на 13 вересня 2021 р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю України. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку ячменю, закупівельні ціни на ячмінь у портах України, прогнози щодо врожаю ячменю в Україні.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку ячменю України. Розглянуто: світові тренди зернових ринків, динаміка цін на пшеницю, кукурудзу, фактори, що впливають на ціни, закупівельні ціни на ячмінь у портах, прогнози врожаю ячменю.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку ячменю України за підсумками січня-лютого 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ячменю в Україні, обсяги імпорту за перші два місяці 2021 року, імпорт зернової в Україну в лютому, середньозважена вартість 1 тонни закупленого зерна в зазначений період, виробництво ячменю в Україні в 2020 році.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ячменю України та світу за підсумками 2020 року. Розглянуто: місце України у глобальному рейтингу експортерів ячменю, ключові країни-експортери українського ячменю у 2020 році.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку фуражного ячменю в Україні. Розглянуто: ринкові тенденції щодо українського фуражного ячменю, ціни попиту та пропозиції на фуражний ячмінь, ціна попиту переробних підприємств на фуражний ячмінь, прогнози щодо розвитку ринку фуражного ячменю.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку ячменю України 2018/2019 рр. Розглянуто: обсяги виробництва та експорту ячменю з України з 2008/2009 - 2018/2019 рр., топ-5 напрямків експорту з України, виробництво ячменю в Україні по областях, топ-10 виробників, експортерів, імпортерів ячменю за 2018/2019 рр.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку ячменю України. Розглянуто: стан та тенденції ринку ячменю, очікування щодо ринку ячменю на поточний сезон, коментар експерта за результатами сезону, кількість областей України, в яких вирощують пивоварний ячмінь.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку ячменю України. Розглянуто: обсяг експорту зернових, обсяг відвантаження ячменю протягом останнього тижня, прогноз експорту ячменю на 2019-2020 рр., очікування з виробництва ячменю, порівняння показників із даними на 2017-2018 рр.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку ячменю України. Розглянуто: стан та тенденції в урожаї ячменю, топ найбільших імпортерів/експортерів ячменю в Україні в 2017/2018 МР, динаміка виробництва ячменю в розрізі збиральної площі, обсягу валового збору та врожаю за 2017/2018 рр., коментарі експертів з цінових висновки.

У матеріалі представлена статистична інформація про запаси ячменю в Україні станом на 1 серпня 2018 року в аграрних підприємствах та підприємствах із зберігання зерна та запаси на 1 серпня 2017 року.

У матеріалі представлена статистична інформація щодо підсумків збиральної кампанії ячменю станом на 17 серпня 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраних площ, середню врожайність та порівняння за аналогічний період минулого року.

Зв'язатися з нами