В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку солі в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-5 компаній, що спеціалізуються на підземному добуванні солі, у т. ч. розчиненні та викачуванні, одержуванні солі шляхом випарювання морської води та інших видів солоної води, подрібненні, очищенні та рафінуванні солі виробником та виробництві сольових розчинів за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку солі в Україні. Розглянуто наступне: потужності Буштинського родовище солі, організація логістики з та до родовища, вартість вкладених в родовище інвестицій, добова норма видобутку технічної солі з родовища, вартість технічної солі з Африки, вартість тонни технічної солі до війни та на її початку, вартість за тонну технічної солі з родовища.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: ціни на морську сіль в Україні станом на 19 лютого, ціни в супермаркетах на морську сіль, вартість звичайної солі в Україні та на полицях супермаркетів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: ключові новини українського ринку солі, обсяги випуску солі основних гравців, реакція операторів ринку на дефіцит солі, імпорт солі у 2021 та за 10 місяців 2022 р., коментарі учасників та експертів ринку, кількість родовищ солі в Україні, перспективні родовища солі, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку технічної солі в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку технічної солі, найбільші родовища технічної солі, динаміка виробництва технічної солі в Україні у 2021 – 10 міс. 2022 р., структура імпорту/експорту технічної солі країнами у 2021 р., споживання технічної солі в Україні, короткі висновки та прогнози.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку технічної солі в Україні у 2022 році. Розглянуто: основні особливості ринку солі України до війни, сировинний потенціал ринку, загальні запаси солі в Україні, місце України у світовому рейтингу за валовим видобутком солі у 2021 р., картка територіального розміщення родовищ солі в Україні, ключові гравці ринку, частка лідера ринку солі 2021 року, основні зміни на ринку солі України після початку активних бойових дій у лютому 2022 року, структура експорту технічної солі країнами в Україні за 10 місяців 2022 року, каталізатор зростання частки імпорту на ринку технічної солі в Україні, основні споживачі ринку технічної солі в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: видобуток солі на Закарпатті, рівень потреб, який може перекрити видобуток в області, коментар експерта ринку, річний видобуток солі "Артемсоль", короткі висновки.

У матеріалі міститься аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку солі, новини ринку, вплив війни на ринок солі в Україні, коментар експерта з ринку солі, ціни на сіль в Україні.

У статті представлена інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: стан та новини ринку, вплив дефіциту на ринку солі на виробництво, коментар експерта з ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку солі України, причини ажіотажу на ринку, фактори, що вплинули на подорожчання продукту, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: стан українського ринку солі, частка попиту в Україні, який забезпечувала "Артемсоль", коментар експерта з видобутку солі в Дрогобичі, короткі висновки експерта.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: новини ринку солі, зупинка підприємства з солевидобування "Артемсоль", коментар учасника ринку, країни, які найбільше постраждають від зупинки роботи "Артемсоль".

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку солі в Україні. Розглянуто: стан та тренди українського ринку солі, проблеми ринку, коментарі та оцінки експертів наявності солі в Україні, обсяг виробництва солі "Артемсоль" у 2020 р., короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо розвитку ринку технічної солі в Україні за підсумками 1 кварталу 2018 року. Розглянуто: види запасів солі в Україні, стан та динаміка розвитку ринку технічної солі з 2016 – 1 кв. 2018 рр., структура ринку технічної солі в Україні у розрізі походження продукції у 2017 р., частка продукції, що експортується, короткі висновки.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку солі України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку солі, структура споживання солі в Європі, динаміка виробництва солі в Україні з 2016 – 9 міс. 2018 рр.,  короткострокові перспективи розвитку ринку.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку солі України за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан, тенденції та структуру ринку солі України, структуру ринку у розрізі основних гравців, частки суб'єктів господарювання на ринку первинної реалізації солі кухонної, правопорушення та штрафи в галузі.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку солі України за 10 місяців 2018 року. Розглянуто: обсяг видобутої солі в Україні за 10 місяців, приріст до показника плану, найбільш затребуваний вид продукції, обсяг та приріст випуску меленої солі без упаковки, причини зростання випуску "технічної" солі, приріст відвантаження солі за жовтень, країни, до яких зросли постачання , приріст виробництва з інших видів солі, короткі висновки.

У статті подано інформацію щодо ринку солі України. А саме: основні новини щодо ринку, плани з будівництва нового сольового заводу, коментар експерта з планів та позитивні результати майбутнього будівництва.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку солі України. Розглянуто: оцінку експертів обсягу покладів калійної солі у Дніпровсько-Донецькому басейні, оцінку обсягу запасів калійних солей у басейні Прип'яті, найбільші країни-виробники солі, основні проблеми українського сольового ринку.

Зв'язатися з нами