У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рису в Україні. Розглянуто: проблеми з рисовим урожаєм на Одещині та неможливість покрити витрати аграріїв, урожай рису та розподіл земель під його вирощування, вартість вирощування рису та ціна на сировину, процес переробки сировини та кількість білого рису, одержуваного з одного гектара, дохідність вирощування рису та вплив на її витрат на переробку, зберігання та транспортування, прогноз вартості сировини та її здатності компенсувати витрати на електроенергію та воду, очікування щодо ціни на білий рис на ринку та можливості продажу, згадка про ситуацію на світовому ринку рису та ризик продовольчої кризи через блокування портів в Україні та інших факторів, погодні умови, що впливають на виробництво пшениці у Китаї та Індії.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку рису в Україні на листопад 2021 року. Розглянуто: цінові тенденції на ринку гречки, фактори, що вплинули на зростання цін на рис в Україні, поточні ціни на рис по різних магазинах в Україні.

У публікації представлені відомості щодо ринку рису в Україні. Розглянуто: сезонні особливості ринку, вплив погодних умов на врожайність культури, урожайність культури у Скадовському районі, тенденції вирощування рису в степах Таврії, рівень забезпечення внутрішнього попиту виробництвом усередині країни.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку рису в Херсонській області станом на листопад 2018 р. Розглянуто: площу збирання рису та обсяг зібраного врожаю аграріями, порівняння з обсягами постачання минулого року, інфраструктурні особливості регіону.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку рису України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку рису, прогноз щодо зростання виробництва рису у світі у 2018-2019 рр., оцінка врожаю на 2017-2018 рр., обсяг споживання сільгоспкультур у 2018-2019 рр., очікування щодо динаміки кінцевих запасів у 2018 р. -2019 рр.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку рису України. Розглянуто: стан розвитку рисової галузі країни, особливості вирощування рису на Одещині, зміну витрат на водовикористання та вплив змін на галузь загалом, найбільша область України, зайнята у виробництві рису, області, в яких культивується виробництво рису в Україні.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку рису України. Розглянуто стан і характеристика ринку рису в країні, частка забезпечення рисом внутрішнього споживання, коментар експерта з вирощування рису на українських землях.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку рису України у 2017 році. Розглянуто: стан та основні тренди у виробництві круп, динаміка випуску рису за підсумками 2017 року, динаміка випуску інших круп, області-лідери за обсягами виробництва круп.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку рису в Україні у 2016 році. Розглянуто: стан та основні тенденції вирощування рису в країні, очікування щодо врожайності рису в Херсонській області, обсяги засіяної площі під рис, інші особливості вирощування рису, місце України у глобальному рейтингу країн за обсягами вирощування рису, кількість сортів рису, що вирощуються в Україні.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку рису в Україні у 2016 році. Розглянуто: стан та тенденції виробництва рису в Україні, зміна рентабельності виробництва рису в країні, врожайність рису у 2016 році, коментар експерта з ринку, цінова політика та динаміка вартості рису, короткі висновки.

Зв'язатися з нами