В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікуваний обсяг переробки ріпаку в Україні в сезоні-2024/25 порівняно з 2023/24 МР, фактори впливу на обсяги переробки ріпаку в Україні, обсяг переробленого ріпаку за 10 місяців сезону 2023/24 МР.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: ціни на ріпак на біржі станом на 20 травня 2024 року, рівень пошкодження посівів ріпаку в окремих господарствах Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської областей, прогноз валового збору ріпаку в Україні на 2024 рік, запланований обсяг переробки ріпаку в Україні на 2024 рік, ціни на ріпак на базисі СРТ Одеса станом на 21 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні. Розглянуто наступне: врожай ріпаку у 2023 році порівняно до 2022/23 МР, обсяг експортованого ріпаку, ріпакової олії та ріпакового шроту за десять місяців сезону 2022/23 МР.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні та ЄС за 2024 рік. Розглянуто наступне: травневі та серпневі ф’ючерси на новий врожай ріпаку на біржі MATIF станом на 11 квітня 2024 року, очікуваний врожай ріпаку на 2024 рік у порівнянні з 2023 роком, очікуваний обсяг посівних площ під ріпаком в Україні та очікуваний експорт ріпаку на 2024 рік, обсяги посівних площ під ріпаком за регіонами країни, які гібриди ріпаку обирають аграрії, рекомендації по вибору гібридів, що нового на ринку гібридів ріпаку, перспективи вирощування ріпаку в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту ріпаку з України за березень 2024 року. Розглянуто наступне: експорт ріпаку з України в березні 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, український експорт ріпаку з початку сезону 2023/24 у порівнянні з відповідним періодом попереднього сезону, експорт ріпакової олії в березні та з початку сезону 2023/24 у порівнянні з відповідним періодом попереднього сезону, співвідношення загального врожаю ріпаку та його експорту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні за 2023/24 МР. Розглянуто наступне: запаси ріпаку старого врожаю в Україні станом на 5 березня, ціни на ріпак врожаю минулого року в українських морських портах, очікуване падіння європейського врожаю олійної, ціни на ріпак на умовах DAP Німеччина, очікувані ціни на ціни на форварди олійної у березні-квітні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в світі. Розглянуто наступне: ціни на ріпак у західних регіонах України та портах, котирування європейського ріпаку протягом 19-23 лютого 2024 року, травневі ф’ючерси на ріпак на паризькій MATIF протягом 19-23 лютого 2024 року, березневі ф’ючерси на канолу на біржі у Вінніпезі протягом 19-23 лютого 2024 року, вплив цінови коливань на канадську канолу на європейський ринок, оптимальні посівні площі під кукурудзу, обсяг експорту зернових та зернобобових культур з України в сезоні 2023/24 станом на 15 грудня 2023 року порівняно з аналогічним періодом минулого сезону.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні. Розглянуто наступне: переробка ріпаку за 2022-2023 рр., найбільші виробники та експортери ріпакової олії та шроту в Україні, виробництво ріпакової олії та шроту в Україні 2015/16-2023/24 рр., найбільші імпортери української ріпакової олії та шроту, площі посівів ріпаку в чорноморському регіоні 2015/16-2023/24 рр., урожай ріпаку в чорноморському регіоні 2015/16-2023/24 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ріпаку в Україні. Розглянуто наступне: ціни в гривнях та доларах на ріпак в Україні з доставкою до портів Чорного моря, ціни попиту на поставки до Німеччини та Чехії, експорт ріпаку з України у грудні у порівнянні з листопадом 2023 року, загальний експорт ріпаку у 2023/24 МР, експорт каноли у листопаді 2023 року у порівнянні із жовтнем за даними Австралійського бюро статистики, очікуваний урожай каноли в Австралії в 2024 році, ціни на австралійську канолу та на європейський ріпак станом на січень 2024 року за даними Єврокомісії, обсяги імпорту ріпаку до країн ЄС у 2023/24 МР, частка України, Австралії та Канади в імпорті ЄС, лютневі ф’ючерси на ріпак на паризькій MATIF за місяць, березневі ф’ючерси на канолу на біржі у Вінніпезі, світові продажі електричних та гібридних автомобілів у 2023 році.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ріпаку України та світу. Розглянуто: зростання закупівель ріпаку Китаєм та перевищення очікувань USDA у цьому питанні, причини збільшення імпорту ріпаку, включаючи зростання попиту та цін на рослинні олії, причини зростання попит та імпорту на ріпак, прогноз імпорту ріпаку у 2023/24 році, важливість виробництва пальмової олії в Малайзії та Індонезії та його вплив на ціни на олії на світовому ринку, зниження цін на ріпак на європейському ринку через надмірну пропозицію, зростання переробки ріпаку та експорту ріпакової олії в Україну в 2023/24 році, інформація про завершення збирання ранніх зернових та обсяг врожаю озимих та затятих культур на аграрних підприємствах в Україні, зниження цін на ріпак та короткі прогнози експертів.

У цій аналітичній статті розглядається питання про те, чи варто шукати альтернативні шляхи для українського ріпаку у світлі можливого введення ембарго на його експорт. Аналізуються: варіанти дій та наслідки, які можуть виникнути для українських аграрних компаній.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку ріпаку, частка експорту ріпаку в урожаї, тренди експортного сезону для ріпаку, рейтинг ТОП-імпортерів у 2023/24 МР, тренд ціни українського ріпаку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто стан і тенденції українського ринку ріпаку, фактори, що впливають на ринок, ціни на біодизель, ціна на ріпак нового врожаю, коментарі експертів ринку, попит на український ріпак.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку українського ріпаку, обсяг відвантаження ріпаку на зовнішні ринки за підсумками 2021/22 МР, помісячна динаміка експорту ріпаку з України, географія експорту ріпаку за червень/липень, географія імпорту ріпаку країнами, прогнози виробництва, експорту, цін на ріпак у 2022/23 МР, основні фактори нового сезону.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку України. Розглянуто: стан та новини ринку, фактори, що впливають на ринок ріпаку в країні, листопадові ф'ючерси на ріпак на паризькому MATIF, листопадові ф'ючерси на канолу на біржі у Вінніпезі, закупівельні ціни на ріпак у портах Чорного моря, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського та світового ринку ріпаку, закупівельні ціни на ріпак у чорноморських портах України, ціни попиту на український ріпак з доставкою на DAP – Польща, Угорщина, Словаччина, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто: статистика глобального виробництва ріпаку, стан та тренди ринку ріпаку та зовнішня кон'юктура, експорт вітчизняного насіння ріпаку на світовий аграрний ринок, динаміка зміни посівних площ у всіх категоріях господарств з 2018-2022 рр., прогнозована собівартість виробництва 1 тонни насіння середньої врожайності у 2022 році, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто: прогнози врожаю ріпаку в Україні на 2022 рік, посівні площі озимого ріпаку, загальний валовий збір, згідно з прогнозами, основна причина різкого зростання посівних площ під ріпаком в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку в Україні. Розглянуто: стан та тренди українського ринку насіння ріпаку, ціноутворення на ринку ріпаку, динаміка виробництва та перерозподілу ріпаку в Україні, багаторічна динаміка цін попиту на насіння ріпаку в Україні, цінові тенденції на світовому ринку ріпаку, помісячна динаміка експорту ріпаку з України, географія експорту насіння ріпаку за липень-вересень 2020/21 та 2021/22 МР, географія імпорту ріпаку країнами ЄС у липні-вересні 2021/22 МР, помісячна динаміка переробки ріпаку в Україні, топ-10 переробників ріпаку в Україні у сезоні2 нового сезону прогнози зміни посівної площі під озимим ріпаком в Україні під урожай 2022 року.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку ріпаку в Україні у 2021 році. Розглянуто: площу під озимий ріпак, темп скорочення площі порівняно з показником 2019 року, очікування щодо врожайності, короткі висновки експерта.

Зв'язатися з нами