У матеріалі представлена аналітична інформація щодо котирувань вівса та рису на 7 жовтня 2022 року. Розглянуто: котирування вівса, не обробленого рису та канадського ріпаку розійшлися на СВІТ та ICE біржах, динаміка котирувань (овес СВОТ, рис не оброблений СВІТ, канола ICE) з 30 вересня по 7 жовтня.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку льону України. Розглянуто: стан та тенденції ринку льону в Україні, валовий збір льону в Україні у 2020 році, порівняння з показниками 2011 року, динаміка посівних площ під льон, імпорт насіннєвого матеріалу у 2020 році, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку льону Миколаївської області станом на березень 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції сівби льону на Миколаївщині, коментар експерта з основних причин, з яких льон займає лідерські позиції, обсяг виробництва льону у Миколаєві у 2020 році, прогнози на новий сезон.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку льону в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку льону, динаміка посівних площ під льон у 2019/2020 рр., динаміка виробництва насіння льону, динаміка виробництва льону олійного з 2011-2020 рр., ЗЕД на ринку льону.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку льону України у 2019/20 МР (вересень–червень). Розглянуто: стан та тенденції експорту льону з України, обсяг експортних поставок льону з України за 9 місяців 2020 року, ключовий імпортер українського льону.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку України. Розглянуто: відродження льонарства у Житомирській області, коментар експерта з ринку льону України, частка посівних площ під ароматичні сорти хмелю, гіркі, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку льону України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції експорту льону з України, обсяг експортних поставок льону з України за 5 місяців 2020 року, топ-3 країни, що імпортують льон із України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку України в 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку льону України, динаміка виробництва олійного льону України з 2011-2020 років. (Посівна площа, валовий збір, середня закупівельна ціна), ціни на культуру, короткі висновки експертів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку льону України за підсумками 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, динаміка посівних площ під льон, динаміка виробництва насіння льону, динаміка випуску олії льону в Україні з 2011-2020 рр., динаміка експорту льону з України, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку льону України за підсумками 2019/20 МР. Розглянуто: посівна площа олійного льону, обсяг зібраного врожаю льону в Україні, частка експорту льону в урожаї, експортний потенціал ринку льону у 2019/20 МР, середня врожайність за останні п'ять сезонів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку льону України. Розглянуто: підсумки врожаю льону 2018/19 МР, прогнози щодо експорту льону за підсумками поточного сезону, обсяг експорту олії у вересні-липні 2018/2019 МР.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку льону України. Розглянуто: стан та тенденції ринку льону поточного маркетингового сезону, порівняння обсягів експорту олійних у поточному році з попереднім, прогнози щодо експорту льону до кінця маркетингового року, обсяг усеяної площі під льоном-кудряшем, прогноз щодо обсягу внутрішнього споживання та експорту льону.

В огляді представлено аналітичну інформацію про український ринок вівса за підсумками серпня-вересня 2018 року. Розглянуто: загальний обсяг експорту за два звітні місяці, обсяг імпорту вівса в Україну протягом серпня-вересня, обсяг експорту з початку маркетингового року.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо ринку вирощування органічних ягід в Україні. Розглянуто: світова практика ведення органічного бізнесу, кількість операторів органічного виробництва в Україні та оцінка збору органічної ягоди у 2017 році, інфраструктура для початку бізнесу, основні статті витрат, рентабельність та термін окупності проекту.

У матеріалі представлена статистична інформація про підсумки збиральної кампанії вівса станом на 17 серпня 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраних площ, середню врожайність та порівняння за аналогічний період минулого року.

У матеріалі представлена статистична інформація про хід збирання вівса в Україні станом на 30 липня 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраних та запланованих площ, середня та загальна врожайність.

У матеріалі представлена аналітична інформація про експорт та імпорт вівса в Україну за перше півріччя 2018 року в натуральному та грошовому вираженні, а також обсяг імпорту та експорту за 2017 рік.

У матеріалі представлена інформація про збиральну компанію вівса в Україні станом на 16 липня 2018 року. Розглянуто: обсяг прибраних площ, середня врожайність, прогноз збору на 2018 рік, а також обсяг урожаю за 2017 рік.

У матеріалі подано інформацію про рентабельність виробництва вівса в Україні за підсумками 2017 року. Розглянуто:   рентабельність виробництва вівса фермерськими господарствами у 2016 та 2017 році а також обсяг та врожайність вівса  в Україні за підсумками 2017 року.

Дослідження містить прогнози щодо ринку вівса України до кінця 2016 року, розглядається: обсяг виробництва вівса у 2016 р., згідно з оцінкою експертів, темп зростання площ під культуру у звітному році порівняно з минулим, обсяг експорту вівса з України протягом 2011-2015 рр. .

Зв'язатися з нами