В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку органічної продукції в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни на кукурудзу в українських портах, ціна реалізації кукурудзи з доставкою на ринки Італії та Іспанії, останні індикації покупців на кукурудзу, пшеницю, соняшник та сою, фактори, що спричинили корекцію цін на соняшник зі сторони переробників.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку органічної продукції в Україні станом на 15 березня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт зернових, олійних та продуктів переробки на 15.03.2024 року, імпорт агропродукції в ЄС у поточному сезоні станом на 28.02.2024, прогноз виробництва зернових та олійних культур у 2024 році в ЄС27, ціни в українських портах на кукурудзу, фуражну та продовольчу пшеницю, соняшник та сою.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку органічної продукції в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: Географічна структура експорту сої за 2022 рік, динаміка експорту бобових за 2020-2022 рр., динаміка експорту соняшника за 2020- 2022 рр., частка соняшника в загальному експорті органічної продукції в 2020-2022 рр., географічна структура експорту соняшника за 2022 рік, динаміка експорту кукурудзи за 2020-2022 рр., частка кукурудзи в загальному експорті органічної продукції в 2020-2022 рр., географічна структура експорту кукурудзи за 2022 рік, експорт ярих зернових за 2020-2022 рр., кількість виробників вівса за 2020-2022 рр., площі під овес за 2020-2022 рр., об'єм виробництва вівса за 2020-2022 рр., динаміка експорту льону за 2020-2022 рр, географічна структура експорту льону за 2022 рік, площі посіву та обсяги виробництва гірчиці за 2021-2022 рр., обсяги виробництва ріпаку 2021-2022 рр., обсяги експорту гірчиці та ріпаку за 2020-2022 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку органічної продукції в Україні. Розглянуто наступне: головні результати грантової програми "Підтримка органічного сектору в Україні" 2022-2023, кількість органічних операторів в Україні та загальна площа органічних сільськогосподарських земель станом на кінець 2022 року, державні зусилля з розвитку органічного сектору в Україні, конференції та фестивалі, що відбулися на тему органічної продукції в Україні та світі в 2023 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку амаранту в Україні. Розглянуто таке: перспективи вирощування амаранту в Україні, активне накопичення досвіду серед агровиробників та можливість виходу на європейські ринки з інноваційними продуктами на основі амаранту, плани компанії з виробництва органічного амаранту та експорту продукції, вигідність вирощування амаранту порівняно з іншими культурами та його рентабельність.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо експорту органічної продукції з України. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку органічної продукції, місце України за обсягами експорту органічної продукції до ЄС, географія експорту органічної продукції з України, каталог українських експортерів органічної продукції 2022 року, перелік виробників органічної продукції з усіх регіонів України з усіма контактами та інформацією про продукти.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку органічної продукції України за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяг та сум експорту органічної продукції за підсумками 2021 року, найбільший обсяг поставок на зовнішні ринки, топ-10 експортованих продуктів України на світові ринки у 2021 році, найбільші покупці української органічної продукції, топ-10 експортованих продуктів України на ринки ЄС у 2021 році м.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку органічної продукції України. Розглянуто: місце України у світовому рейтингу найбільших постачальників органічної продукції до ЄС, частка України у загальній структурі експорту органічної продукції до ЄС, коментарі учасників ринку, законодавчі ініціативи у контексті органічного виробництва, короткі висновки.

У даному матеріалі подано аналітичну інформацію щодо імпорту органічної продукції з України до країн ЄС за підсумками 2021 року. Розглянуто: топ-10 країн-імпортерів української органічної продукції на ринки ЄС за підсумками року, загальний обсяг та сума експорту органічної продукції до ЄС у звітному році.

У цьому огляді подано аналітичну інформацію щодо постав органічної продукції з України на ринки ЄС за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяги імпорту органічної продукції до ЄС за країною походження за підсумками року, загальний обсяг постачання органічної продукції з України, постачання органічної продукції до інших країн.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку органічної продукції в Україні. Розглянуто: топ-10 країн-імпортерів української органічної продукції у світі за підсумками 2021 року (у розрізі обсягу та вартості товару, що імпортується), загальний обсяг та загальна вартість експортованого товару з України у 2021 році.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку органічної продукції України за підсумками 2021 року. Розглянуто: кількість країн, в які відправляють органічну продукцію з України, топ-3 країни за обсягами поставок, кількість органічних продуктів, що йдуть на експорт, топ-3 органічних продуктів, що експортуються, кількість компаній імпортерів, топ-3 країни, що імпортують органічну продукцію, загальний обсяг експорту органічної продукції за підсумками 2021 року, структура експорту у географічному розрізі.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку органічної продукції України у 2021 році. Розглянуто: обсяги реалізованої продукції на внутрішньому ринку за ключовими продуктовими групами за результатами 2021 року, обсяги та сума реалізованої продукції категорії молочні продукти (молоко, кефір, сир кисломолочний, олія, сметана, йогурт, твердий сир, кисломолочні напої, ряжанка, сливки) з кисломолочної продукції), обсяги та сума реалізованих органічних круп та зернобобових виробів, борошна, насіння, органічних овочів та фруктів.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку органічної продукції в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяг реалізованої органічної продукції на внутрішньому ринку України у 2021 році, сума реалізованої органічної продукції на внутрішньому ринку України на 31.12.2021 року, обсяги та сума реалізованої продукції за категоріями у звітному році.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку виробництва органічної продукції в Україні у 2021 році. Розглянуто: загальну площу сільськогосподарських земель (органічних та перехідних) по областях України, загальну кількість органічних операторів в Україні, загальну площу сертифікованих органічних земель, площу земель з органічним статусом.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку виробництва органічної продукції в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: дані про кількість органічних операторів та площу земель, зайнятих під органічне виробництво за 2016-2021 роки.

Зв'язатися з нами