В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку горіхів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: щорічний ріст виробництва волоського горіха у світі, найбільші світові країни-виробники волоського горіха, площа закладених садів в Україні станом на 14 травня 2024 року, у яких областях сконцентровані найбільші горіхові плантації у 2024 році, структура горіхових насаджень за сортами, скільки в Україні закладено садів фундука, над чим зараз працюють селекціонери, чи створюються та реєструються нові сорти для інших нових напрямів, експорт волоського горіха з України за 2015-2023 рр., динаміка середніх експортних цін горіха з України за 2015-2023 рр., світове виробництво горіхів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку горіхів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяги та вартість експорту волоських горіхів з України за 2019-2023 рр., структура експорту волоських горіхів у 2023 році, обсяги імпорту українських волоських горіхів Європейським Союзом, головні споживачі українських волоських горіхів у шкаралупі та лущених за 2023 рік, середня експортна ціна волоських горіхів лущених та у шкаралупі в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку горіхоплідних в Україні. Розглянуто наступне: площі насаджень горіхоплідних культур за період 2019-2023 років, частка Львівської області в всеукраїнських насадженнях горіхоплідних культур, загальна площа насаджень горіхоплідних культур у 2024 році, частка волоського горіха та фундука від загальних площ насаджень, площі насаджень, які вступили у плодоношення, обсяги виробництва горіхів усіх видів з площі плодоносних насаджень, кількість суб'єктів господарювання, що займається промисловим вирощуванням горіхів всіх видів в Львівській області, структура горіхоплідних комерційного сектору, загальна площа нових горіхоплідних насаджень у 2023 році.

В матеріалі містяться бізнес рекомендації для ринку горіхоплідних в Україні. Розглянуто наступне: особливості бізнесу; рентабельність бізнесу; ринки збуту; плюси та мінуси цього сектору; технологія вирощування горіхів, зокрема: рекомендації по вибору сорту горіхів, закладці садів, висаджуванню, догляду за содом, необхідній техніці, збору та зберіганню врожаю, очищенню та калібруванню горіхів; та бізнес-план.

В матеріалі міститься експертна думка з питань торгівлі горіхоплідними в світі та перспективи для України. Розглянуто наступне: найбільші імпортери фундука з та без шкарлупи; найбільші імпортери волоського горіха з та без шкарлупи; найбільші країни-споживачі фундука, волоського горіху та мигдалю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по особливостях ринку горіхоплідних в Україні. Розглянуто наступне: селекційні сорти, що користувалися попитом; частка промислових горіхових садів; прогноз щодо експорту України волоського горіха за сезон 2022/23.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку волоських горіхів в Україні та світі. Розглянуто наступне: вартість світового експорту волоських горіхів, найбільші експортери волоських горіхів у 2022 році, експорт України за перше півріччя 2023 року, основні напрями українського експорту.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку фундуку та волоського горіха в Україні. Розглянуто наступне: вирощування фундуку та волоського горіха за допомогою грантової програми, перспективність та дохід культур, фінансова підтримка та допомога в отриманні необхідного обладнання та матеріалів для вирощування цих культур, розвиток аграрного сектору в Україні та створення нових робочих місць.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горіхів в Україні та світі. Розглянуто: коментар експерта з ринку горіхів в Україні та світі, обсяг і структура світового ринку горіхів за видами, частка кеш'ю та мигдалю на ринку світової торгівлі, питома вага волоського горіха на світовому ринку торгівлі, частка фундуку на ринку, найдорожчий/дешевий горіх , динаміка обсягів міжнародної торгівлі за останні 5 років; короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку горіхів в Україні та світі. Розглянуто: стан та світові тренди ринку, структура виробництва основних видів горіхів у 2021/22 МР, провідні світові експортери волоського горіха з 2016/17 – 2021/22 МР, тренди вітчизняного виробництва волоського горіха.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку волоського горіха в Україні. Розглянуто: світові тренди ринку волоського горіха, стан та тенденції ринку волоського горіха в Україні, середні ціни на горіх на ринку, коментарі експертів ринку, очікування світового ринку горіхів, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку горіхів в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто: обсяг вирощуваного волоського горіха в Україні за підсумками 2020 року, приріст до АППГ, основні причини зниження виробництва, основні імпортери українського волоського горіха.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку горіхів України. Розглянуто: прогнози експертів щодо врожаю горіхів у поточному році, обсяг засаджених площ, горіхами у 2020 р., прогнози щодо обсягів експорту горіхів, загальна сума реалізованих горіхів у 2019 році, оптова вартість українського горіха, згідно з прогнозами.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку горіхів України за підсумками березня 2020 року. Розглянуто: експорт горіхів у шкаралупі з України за 1 квартал 2020 р., експорт чистених горіхів, коментар експерта з ринку горіхів на початок року.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку горіхів України та у світі. Розглянуто: стан та тренди горіхового ринку, середні ціни на ядро волоського горіха в Польщі, Україні, Росії, Таджикистані, Узбекистані, Білорусії, середні ціни на фундук у шкаралупі по країнах, середні ціни на ядро мигдалю на 22 та 8 листопада 2019 р.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку волоських горіхів України за підсумками 4 місяців 2018/2019 маркетингового сезону. Розглянуто: виторг від експорту волоського горіха з України за 4 місяці поточного сезону, порівняння з показниками попереднього сезону, загальна сума заробітку минулого сезону, частка тіні на ринку, думка експертів щодо ринку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку горіхів та фруктів України за підсумками лютого 2019 року. Розглянуто: обсяг та приріст експорту горіхів та фруктів з України протягом лютого 2019 р., загальний обсяг доходу України від експорту горіхів та фруктів з початку року, питома вага виручки від експорту волоських горіхів, фактори, що впливають на експорт.

У матеріалі подано звітні відомості щодо ринку горіхів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку українського горіха, конкуренція, переваги/недоліки вітчизняного продукту на закордонних ринках, оцінка обсягів імпорту волоських горіхів до країн Близького Сходу, коментар експерта з постачання продукту.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку волоських горіхів України за підсумками 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраного врожаю за підсумком року, топ-3 країни за обсягом збирання волоського горіха, фактори, що впливають на приріст зібраного врожаю, рентабельність горіхового бізнесу, коментар експерта з ринку, короткі висновки.

Зв'язатися з нами