В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку муки в Україні за перший тижень червня 2024 року. Розглянуто наступне: вартість борошна вищого ґатунку протягом перших днів літа 2024 року в Україні, фактори впливу на ціну борошна, вартість виробників на борошно вищого ґатунку станом на 6 червня порівняно із ціною наприкінці травня, очікуване виробництво пшениці в Україні на сезон 2024/25.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку борошна в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: експорт Україною пшеничного борошна за 2019-2023 рр., головні регіональні ринки збуту українського пшеничного борошна, структура українського експорту борошна за країнами, експорт Україною пшеничного борошна за 1 квартал 2024 року порівняно із відповідним показником 2023 року, експортна ціна українського борошна в 2023 році порівняно із 2021 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку борошна в Україні за березень 2024 рік. Розглянуто наступне: традиційні експортні ринки для українських борошномелів до повномасштабного вторгнення, обсяги експорту та імпорту борошна за липень-квітень 2022-2024 рр., структура каналів та кордонів логістики за 2022-2024 рр., середні експортні ціни на борошно за 2021-2024 рр., географія експортних відправлень за липень-квітень 2023/2024 МР, загальний обсяг внутрішніх торгів борошном між країнами ЄС за 2023 рік, найбільші виробники борошна в Європейському Союзі, основні постачальники зерна з твердої пшениці на ринок ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пшеничних висівок в Україні станом на 26 березня 2024 року. Розглянуто наступне: фактори тиску на ринок пшеничних висівок в Україні та світі, ціни пропозицій на пшеничні висівки станом на 26 березня 2024 року у порівнянні з минулим тижнем.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пшеничного борошна в Україні станом на 15 березня 2024 року. Розгянуто наступне: фактори, що впливають на ціни пшеничного борошна в Україні, ціни на борошно вищого ґатунку з початку березня, станом на 15 березня 2024 року.

Стаття розглядає питання переробки зерна та визначає, який із методів переробки (борошно, крупи, пластівці, макарони) найбільш вигідна для фермерів, найважливіші аспекти, такі як логістика та ціна зерна. Розглянуто таке: логістика у зерновій галузі, виклики, пов'язані з вивезенням додаткового врожаю, цінова ситуація на ринку зернових, чому зниження цін на світових ринках зернових стає проблемою для фермерів, види зернових, які показують збитковість протягом двох останніх років, вирішення проблем через переробку , вигоди, які принесе переробка зерна у продукти з доданою вартістю, тренди у зернопереробці, як змінюється світова торгівля продуктами переробки зернових з часом, оцінка рентабельності методів переробки, інвестиції для переробки зерна на борошно, крупи, пластівці та макарони, рентабельність зазначених методів , потенційні перспективи та ризики, додаткові доходи можливі через лінію фасування та інших стратегій у переробці, вплив глобальних тенденцій на український ринок, висновки щодо впливу глобальних тенденцій на український ринок переробки зерна, попит на перероблені зернові продукти у контексті світових трендів.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку борошна в Україні. Розглянуто таке: огляд експорту борошна Україною за останні 5 років (2018-2022 рр.), топ-10 країн-імпортерів, імпорт борошна до ЄС, обсяг експорту топ-5 країн, найбільші світові експортери борошна, відповідність відміток для пшеничного борошна у різних країнах, список супермаркетів ТОП-імпортерів, що працюють із private label, профільні асоціації.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку борошна в Україні. Розглянуто: статистичні дані щодо експорту борошна до країн Європейського Союзу, обсяги українського експорту борошна за останні 5 років, приклади продукції, що продається в європейських супермаркетах, факти про експорт борошна та вплив на нього обставин, таких як блокування російських портів, порівняння обсягів експорту борошна та пшениці, україна стала одним із ТОП-3 експортерів борошна до країн ЄС у 2022 році, зокрема до Польщі, Румунії, Хорватії, Угорщини, Словаччини та Республіки Молдова, обсяги експорту борошна.

У даному матеріалі представлена наступна інформація: рекордний урожай гречки в Україні в 2023 році та його очікуваний вплив на ціни на цю крупу, збільшення площі посіву гречки в Україні, досягнуту цього року, заяву заступника міністра аграрної політики та продовольства про рекордну врожайність та очікуваний вплив на ціни на гречку, відомості про поточні ціни на гречку в українських супермаркетах у жовтні та їх зміни порівняно з попереднім місяцем, покращені прогнози до кінця 2023 року.

У цьому матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку рису. Розглянуто таке: стан та тенденції світового ринку рису, тренди та основні новини ринку, постачання рису Індії, динаміка виробництва рису в Україні у 2021-2022 роках.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рису в Україні. Розглянуто таке: динаміка виробництва рису в Україні у 2022 р., області, що лідирують у виробництві рису в Україні, динаміка виробництва та імпорту рису в Україні з 2019-2023 рр., згідно з прогнозами, основні країни-постачальники рису в Україну.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку борошна в Україні станом на 31 травня 2023 року. Розглянуто: експорт борошна з України у 2022/23 МР, порівняння з показником попереднього сезону, обсяг експорту зернових та зернобобових культур з України, експорт пшениці з початку сезону.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку круп в Україні. Розглянуто таке: споживчі ціни на гречану крупу у квітні 2023 р., ціни на крупи пшеничні, яйця, рис, ячні, динаміка цін на товари з найбільшим зниженням, фактори, що впливають на споживчому ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку гречки в Україні. Розглянуто: врожай гречки в Україні, прогнози експертів щодо обсягів сівби цієї культури у поточному році, обсяги засіяної площі грекою в Україні на середину травня, коментар експерта ринку з внутрішнього споживання гречки, області з найбільшими площами сівби гречки, короткі висновки та прогнози.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку гречки в Україні. Розглянуто: ціни на гречку в Україні на березень 2023 р., середня ціна на гречану крупу на 6 березня 2023 року, ціни на крупу в супермаркетах, Індекс споживчих цін на гречку у березні 2023 року, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку круп в Україні. Розглянуто: виробництво рису в Україні у 2022 році, причини скорочення виробництва рису в Україні, динаміка експорту рису у 2022 до 2021-го, обсяг виробництва, експорт, імпорт, фонд споживання рису в Україні у 2022 та 2021 рр., щорічне споживання рису людини у військовому 2022 році, посівні площі під рисом у 2021 р.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку круп в Україні. Розглянуто: стан та тенденції виробництва рису в Україні, коментар учасника ринку, щорічні дані щодо посівних площ зерна рису з 2012-2017 рр., виробництво рису по областях, основні показники ринку рису України, експорт-імпорт рису для України, фактори, впливи ринок, короткі висновки та прогнози експертів.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку борошна в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку пшеничного борошна, ціни на ринку, пропозиції борошна найвищої якості на 30 березня.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку пшеничних висівок в Україні. Розглянуто: цін пропозиції на пшеничні висівки на кінець квітня 2023 року, фактори, що впливають на ціни на пшеничні висівки в Україні, пропозиції висівок на 21 квітня.

Зв'язатися з нами