В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту меду з України за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: обсяги експорту меду з України за підсумками 2023 року, середнья експортна ціна українського меду в 2023 році порівняно із 2022 роком, головні закордонні ринки збуту українського меду, динаміка експорту меду за 2021-2023 рр. обсяги експорту меду за перший квартал 2024 року відносно аналогічного періоду минулого року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту меду з України за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту меду з України в квітні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, загальний обсяг експорту за січень-квітень 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, динаміка експорту меду з України за січень 2023 - квітень 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меду в Україні за 2024 рік. Розгялнуто наступне: середня оптова вартість меду, кількість зареєстрованих пасічників в Полтавській області.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту меду в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту меду за березень 2024 року у порівнянні з показниками попереднього місяця та березня 2023 року, обсяг експорту меду за перший квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку меду в Україні. Розглянуто наступне: квота на український мед від Європейського союзу, динаміка українського експорту меду за 2021-2023 рік, експорт меду з України у грошовому виражені, 2021-2023 рр., середня ціна на мед 2021-2023 рр., частка країн ЄС у загальному експорті 2021-2023 рр., ключові країни-імпортери, динаміка експорту до країн ЄС, прогнози експертів на сезон 2024 року.

В матеріалі міститься аналітичний огляд ринку меду в Україні. Розглянуто наступне: український експорт меду у 2023 році, експорт меду з України у грудні 2023 року, загальна вартість експорту меду, середня ціна експорту, експорт в грудні 2023 в грошовому вимірі, експорт меду в 2022 та 2021 році.

У наданому матеріалі розглянуто такі питання, пов'язані з аналізом світового медового ринку та прогнозами медозбору в Україні 2020 року. Розглянуто: огляд світового медового ринку, сповільнення зростання виробництва меду через кліматичні зміни, порівняння цін і експорту меду в різні країни, статистика виробництва та експорту 2019 року, загальна вартість світового медового ринку 2019 року, зниження цін і розподіл виручки за регіонами (європейські, азійські, латиноамериканські, океанійські, північноамериканські й африканські країни), лідери з експорту меду (Китай, Нова Зеландія, Аргентина, Німеччина, Україна, Індія), лідери з експорту меду (Китай, Німеччина, Україна, Індія, Індія, Україна, Індія), лідери з експорту меду, Китай, Нова Зеландія, Україна, Індія, Індія, Україна, Індія, Україна, Індія, Індія, Україна, Китай, Україна, Індія, Китай, Україна, Індія, Китай, Україна, Індія, Україна, Аргентина, Німеччина, Україна, Індія), найбільші імпортери меду, порівняння цін на мед у різних країнах, відмінності в закупівлях меду в країнах, де виробляється багато меду, експорт українського меду у 2019 році та прогноз на 2020 рік, прогноз по медозбору в Україні у 2020 році, проблеми в бджільництві в Україні, статистика по загиблих бджолах, динаміка експорту меду з України, порівняння динаміки експорту меду за останні 3 роки, очікуване зростання продажів у 2020 році.

Ця стаття містить аналітичну інформацію щодо ринку органічного меду з України. У ній розглядається: тенденція зменшення експорту органічного меду, дані та фактори, що впливають на цей процес.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку меду України за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: обсяги експорту меду з України за підсумками 1 півріччя 2023 року, ключові цифри та дані пов'язані з експортом меду, основні країни-імпортери українського меду у звітному місяці.

У цій статті йдеться про те, що українські експортери змогли збільшити постачання меду до країн Європейського союзу за підсумками першої третини 2023 року. Обговорюються фактори, які сприяли цьому збільшенню обсягів експорту меду, питання про подальші перспективи та потенціал для розвитку українського медового експорту до ЄС.

У цій публікації обговорюється прогноз щодо незначного зниження оптової ціни на мед у зв'язку з діяльністю переробників меду. Розглядається таке: фактори, що впливають на цінову динаміку на ринку меду та очікування переробників у цьому контексті.

Цей матеріал розглядає ситуацію на ринку меду в Україні. Розглянуто наступне: частка пасічників, які продають свій медичний експортерам, які занижують закупівельні ціни, причини та наслідки цієї практики для пасічників та медової галузі в цілому.

У цій статті обговорюється тема стабільності цін на мед в Україні на квітень 2023 р. Розглянуто таке: ціни на мед, фактори, що впливають на ринкову динаміку цього продукту.

Цей матеріал розглядає поточні ціни на мед у супермаркетах України та аналізує зміни вартості за останній рік. Розглянуто таке: оцінка, як впливають фактори, такі як сезонність, врожай меду та попит, на ціну продукту, динаміка зміни цін на мед у різних супермаркетах, як споживачі реагують на ці зміни.

У статті подано аналітичну інформацію щодо перспектив українського меду на європейському ринку та його експортний розвиток в умовах військового конфлікту. Розглянуто таке: потенціал українського ринку меду в Європейському союзі, виклики ринку, пов'язані з необхідністю відповідності стандартам та вимогам європейського ринку, найбільші глобальні експортери меду за 2021–2022 роки.

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку меду в Україні станом на літній період 2022 року. Розглянуто таке: частка українського меду у світовому обсязі та зарубіжні інвестиції в його експорт, частка українського меду у світовому обсязі, зарубіжні інвестиції в експорт українського меду, очікування за підсумками медозбору 2022 року та вплив ліквідації квот, цінова політика на мед в Україні, вартість меду в роздрібному продажі, включно з різними сортами, чинники, що впливають на ціноутворення, як-от зміни курсу долара та євро, проблеми та особливості ринку меду в Україні, складнощі в реалізації меду через війну, що триває, зниження обсягу експорту в березні та квітні 2022 року, переваги торгівлі на Європейській Медовій біржі, ціни на мед у різні періоди та залежність від географії, згадка про оптовиків і середні компанії.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку меду в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку меду, найбільші країни-експортери українського меду, бджолосім'ї в Україні, структуру імпорту українського меду, збирання меду в областях України, динаміку експорту українського меду з 2017-2021 рр., проблеми ринку, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку меду в Україні. Розглянуто: стан та тенденції бджільництва в Україні, карта областей України за кількістю бджолосімей, пасік, середній розмір пасік по областях України.

Зв'язатися з нами