В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту кукурудзи з України за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги експорту з України за травень 2024 року, обсяг експорту кукурудзи, пшениці та соняшникової олії за травень 2024 року, експорт до Польщі, Китаю та Індії за травень 2024 року порівняно до квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої кукурудзи з України станом на 13 травня 2024 року, фундаментальні фактори впливу на ринок куркурудзи в світі, очікувані умовні ціни на українську кукурудзу до 21 травня 2024 року в українських портах.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: умовні ціни на кукурудзу у морських портах України, очікуваний рівень росту ціни та ціна на кукурудзу до кінця березня 2024 року, головний фактор цінових змін на кукурудзу у квітні, вартість української кукурудзи на базисі DAP з поставкою у березні-квітні до Італії, Австрії та Німеччини.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні. Розглянуто наступне: причина переходу рентабельності кукурудзи до від'ємних значень, обсяг кукурудзи, що залишається в Україні, поточний травневий ф'ючерс на кукурудзу на Чиказькій біржі (ринки Північної та Південної Америки) та на європейській біржі Euronext, вартість українського зерна в дунайських портах та портах Великої Одеси, ціни та оптимальні логістичні маршрути, посівні площі під кукурудзою в 2024 році, культури під які сільгоспсектор планує наростити площі для вирощування, фактори, що сприятимуть росту ціни на кукурудзу в 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні. Розглянуто наступне: обсяг та площа обмолоченої кукурудзи врожаю 2023 року станом на 22 лютого 2024 року, врожайність кукурудзи, обсяг зібраної кукурудзи за 12-18 лютого, обсяг обмолочених, площа та врожайність зернових та зернобобових культур станом на 22 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи та інших культур в Україні та світі. Розглянуто наступне: фактори впливу на агропродукцію в Україні та світі, останні індикації покупців на кукурудзу в Україні, Німеччині, Італії, Іспанії, Туреччині, останні індикації покупців на пшеницю в Україні, Румунії та Італії, останні індикації покупців на соняшник в Україні, Болгарії та Румунії, останні індикації покупців ГМО в Україні, Італії та Туреччині.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні та світі. Розглянуто наступне: гривневі та валютні закупівельні ціни на кукурудзу в Україні в грудні 2023 року з доставкою до портів Чорного моря, з доставкою до портів Дунаю, експорт зернових та зернобобових з України у 2023/24 МР, експорт кукурудзи у поточному сезоні, прогнозований USDA обсяг експорту, імпорт ЄС кукурудзи у 2023/24 МР (станом на 7 січня 2024р), основні імпортери кукурудзи в ЄС, найбільші постачальники зернових до ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кукурудзи в Україні. Розглянуто наступне: цінова динаміка у секторі фуражної кукурудзи, ціни попиту на фуражну кукурудзу станом на 15 грудня.

В данному огляді представлено аналітичну інформацію по ринку кукурудзи станом на листопад 2023 року. Розглянуто наступне: зростання цін на кукурудзу в портах Чорного моря, причина динаміки зростання цін на кукурудзу, діапазон цін у кінцевих ринків збуту.

Данний матеріал містить інформацію про вплив світового ринку кукурудзи на український. Розглянуто наступне: коментарі експертів, вплив заборони на вирощування ГМО-кукурудзи в Україні на експортний потенціал країни, наслідки легалізації вирощування ГМО-кукурудзи в Україні, ТОП-10 найбільших імпортерів та експортерів кукурудзи в 2022 та 2023, стуктура посівів в Україні за культурами (соняшник, пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, ріпак), імпорт хімікатів (засобів) для захисту рослин (ЗЗР) в Україну в 2021 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку кукурудзи та пшениці. Розглянуто наступне: світовий тренд зростання споживання кукурудзи та пшениці з 2000 до 2023 року, варіанти переробки кукурудзи, географічні тенденції зростання споживання кукурудзи та пшениці.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку кукурудзи за 2023 рік. Розглянуто: очікуваний та реальний врожай кукурудзи в Україні у 2023 році, фактори, які впливають на врожай кукурудзи в Україні, ситуація на ринку кукурудзи в світі, перспективи експорту кукурудзи, фізичні ціни на кукурудзу закордоном.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи в Україні. Розглянуто: початок збору кукурудзи та падіння цін на неї, підходи до сушіння та зберігання кукурудзи в сезоні 2023, популярні способи зберігання кукурудзи в Україні, включаючи склади, силоси та зернові рукави, допустима вологість кукурудзи для зберігання, витрати на сушіння рентабельність виробництва, варіанти обладнання для сушіння, включаючи твердопаливні генератори, переваги використання твердопаливних генераторів для сушіння та економії ресурсів, різні варіанти зберігання кукурудзи, включаючи зернові склади та їх особливості, переваги/витрати зернових складів з типом підлогового зберігання, популярність складського зберігання навіть незважаючи на недоліки та обмежені ресурси для зберігання, опис елеваторів та їх надійність, але також дорожнеча, переваги та недоліки зберігання у залізобетонних та металевих силосах, використання зернових рукавів як бюджетний варіант зберігання зерна, переваги та недоліки зберігання у зернових рукавах, можливість залишити кукурудзу в полі на зиму та відповідні переваги та недоліки цього підходу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи. Розглянуто: найбільший світовий експортер кукурудзи, обсяг експорту кукурудзи Бразилією та частка цього експорту у світових поставках, порівняння обсягу експорту кукурудзи Бразилії та США, аналіз тенденції, за якою Бразилія випередила США в експорті кукурудзи та її значимість, можливості для подальшого збільшення виробництва кукурудзи та фактори, які можуть вплинути на зростання виробництва, вплив конкуренції з боку Бразилії на американський ринок кукурудзи та ціни, порівняння виробництва та експорту генетично модифікованих сортів сої та кукурудзи в Китаї.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку кукурудзи. Розглянуто: експорт української кукурудзи до Китаю та його вплив на перспективи роботи тимчасового коридору, очікування розширення роботи тимчасового коридору та усунення основного продукту з пшениці на кукурудзу, зростання світового виробництва зернових та прогнозоване зростання світового імпорту продовольства, дані про ціни на продовольчі товари та їх зміни згідно з даними ФАО, зростання світового виробництва зернових за даними ФАО та прогноз зростання попиту на пшеницю, експорт кукурудзи та його зростання порівняно з попереднім сезоном, укладання китайськими імпортерами великих контрактів на українську кукурудзу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи в Україні. Розглянуто: коментар експерта ринку, фактори тиску на ціни на ринку кукурудзи, конкурентна привабливість української кукурудзи на світовому ринку, індикативні ціни пропозиції на фуражну кукурудзу з постачанням у квітні з портів Великої Одеси.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи та пшениці України. Розглянуто: світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2022/23 маркетинговий рік, показники України з виробництва пшениці та кукурудзи на 2023 рік, глобальна перспектива ринку пшениці, оцінка глобальних кінцевих запасів, прогноз світового виробництва кукурудзи.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи та пшениці України. Розглянуто: світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2022/23 маркетинговий рік, показники України з виробництва пшениці та кукурудзи на 2023 рік, оцінка глобальних кінцевих запасів, прогноз світового виробництва кукурудзи.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи в Україні та світі на кінець вересня 2022 року. Розглянуто: зростання закупівельних цін на кукурудзу в Україні, фактори, що впливають на ринок, закупівельні ціни на фуражну кукурудзу в портах Дунаю та Чорного моря протягом тижня, експорт кукурудзи в період 1-26 вересня, обсяг обробленої площі на 22 вересня, грудневі ф'ючерси на американську кукурудзу через тиждень, жовтневі ф'ючерси на чорноморську кукурудзу, зростання цін на європейську кукурудзу, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кукурудзи в Україні та світі. Розглянуто: експорт кукурудзи з України, порівняння цін на кукурудзу в Україну та у світі, експорт кукурудзи з України у вересні та з початку сезону, закупівельні ціни на фуражну кукурудзу в портах Чорного моря, експортні ціни попиту на українську кукурудзу, прогноз виробництва кукурудзи в ЄС в 2022/23 МР, ф'ючерси на кукурудзу на паризькій Euronext за тиждень у жовтні, грудневі ф'ючерси на американську кукурудзу на біржі в Чикаго за тиждень, збирання врожаю в США.

Зв'язатися з нами