В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку садівництва в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг інвестицій у галузь садівництва, обсяг закладених у бюджет коштів на інвестиції у садівництво, загальний обсяг закладених у 2023 році нових площ садів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку агрохолдингів в Україні. Розглянуто наступне: курс акцій українських агрохолдингів на Варшавській та Лондонській фондових біржах з 19 по 25 лютого 2024 року, остання ціна на торгах, зміна у порівнянні із попереднім тижнем та від початку року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по інвестицій в ринок садів та теплиць. Розглянуто наступне: загальна сума виданих інвестицій у вигляді грантів та кількість агропідприємств, що отримали ці інвестиції з початку 2024 року по 12.02.2023, оббсяг виділених коштів на сади та теплиці, загальна сума виділених коштів від початку дії грантової програми, кількість господарств, які отримали допомогу з 1 липня 2022 року по 12.02.2023, кількість наказів на гранти для розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і тепличного господарства за 2023 рік.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку інвестицій в АПК в Україні. Розглянуто таке: загальні тенденції на ринку сільськогосподарських земель, основні причини зростання інтересу до інвестицій у сільгоспземлю в Україні, переваги інвестицій у сільськогосподарську землю порівняно з іншими видами інвестицій, світові тенденції та перспективи ринку продовольства, статистика щодо відкриття ринку землі в Україні у липні 2021 року, об'ємна динаміка попиту та пропозиції на ринку сільськогосподарських земель, потенціал для інвестицій у землю, критерії привабливості земель для інвестицій, динаміка ринку нерухомості в аграрних регіонах, стратегії інвестування у землю.

У матеріалі міститься аналітична інформація щодо ринку інвестицій в агропромисловий комплекс України. Розглянуто наступне: загальна інформація щодо стану АПК України, роль АПК в Україні, структура та галузі АПК, поточне становище агрокомпаній, виклики та ризики, з якими вони стикаються, вплив воєнних дій на АПК в Україні, зокрема вартість прямої та непрямої шкоди с/ х, вплив на виробничі обсяги, площі посівів та с/г інфраструктуру, експорт с/г продукції, роль держави в АПК України, кредитування виробників, доопрацювання законодавчої бази за стандартами ЄС, впровадження донорських та партнерських програм.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку інвестицій в АПК України на 2022-2023 роки. Розглянуто: сума необхідних інвестицій на план відновлення області АПК України, ключові напрями розвитку переробки в АПК, сума інвестицій, необхідна на будівництво системи іригації, на нарощування виробництва с/г продукції з високою додатковою вартістю, на рекультивацію пошкоджених війною земель, нарощування виробництва продукції тваринництва , короткі висновки.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку АПК України. Розглянуто: стан та тенденції сільського господарства в Україні, вплив війни та інших факторів на формування галузі, коментар експерта з ринку, мікротренди галузі.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку інвестицій в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: коментар експерта з інвестицій в український ринок АПК та фактори, що заважають інвестуванню, урожай та державна підтримка галузі, індекс зростання за видами діяльності, інвестиції, конкуренція на ринку, земельна реформа ринку, короткі висновки.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку інвестицій в АПК України у 2021 році. Розглянуто: обсяги капітальних інвестицій в аграрний сектор економіки України у січні-грудні 2021 року, коментар експерта з ринку, інвестиційна активність в аграрному секторі економіки, капітальні інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за січень-грудень 2021 року, співвідношення між капіталом інвестиціями у сільське господарство та харчову промисловість у 2021 році, короткі висновки та очікування експертів.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку інвестицій в АПК України у 2021 році. Розглянуто: загальний обсяг капітальних інвестицій в економіку України за підсумками січня-грудня 2021 року, приріст до показника 2020 року, структура інвестицій за видами, капітальні інвестиції в лісове господарство, рибне господарство, капітальні інвестиції в агропродовольчі сектори економіки за січень2 , в сільському господарстві, в харчову промисловість, загальний стан ринку інвестицій у 2021 році в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку інвестицій в АПК України. Розглянуто: інформацію про тенденції розвитку агропромислового комплексу України, інвестиційний клімат у ньому та шляхи його поліпшення, аналіз експорту продукції АПК, інвестиційний клімат аграрної галузі та рекомендації щодо підвищення інвестиційної привабливості АПК.

У матеріалі подано аналітичні відомості щодо ринку інвестицій в інновації в Україні. Розглянуто: коментар експерта з необхідних витрат на інновації аграрних компаній, результати галузевих компаній після інвестицій (ефективність вкладень), топ-7 компаній, які найбільше інвестують.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку інвестицій в агросектор України. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку АПК, коментарі експертів, інвестиційна привабливість ринку, причини покращення інтересу до України з боку інвесторів, огляд капітальних інвестицій та проекти з іноземним капіталом, які вже реалізували в Україні.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо інвестицій в агросектор України. Розглянуто: стан та тенденції агросектору країни, кількість агрохолдингів та агрокомпаній України, рейтинг M&A угод в агросекторі, інформація щодо основних активів, напрямів діяльності, регіони, покупець, продавець, консультанти.

У публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку інвестицій в АПК України за підсумками 2018 року. А саме: перелік компаній та їх найбільші інвестиційні проекти до агропромислової галузі за підсумком 2018 року в помісячній динаміці.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про інвестиції в український АПК. Розглянуто: тенденції на ринку землі у світі, а також перспективи та недоліки відкриття ринку землі в Україні.

У матеріалі подано інформацію про державну підтримку сектору АПК України на 2019 рік. Розглянуто: обсяг дотацій за категоріями.

У матеріалі подано інформацію про дотації аграріїв до бюджету України за 1 півріччя 2018 року. Розглянуто: огляд програм підтримки та запланований та фактичний обсяг фінансування.

У матеріалі представлено інформацію про рейтинг областей України з капітальних інвестицій в АПК за 1-2 квартал 2018 року. Розглянуто: частку регіону в обсягах капітальних інвестицій СГ та рибне господарство та виробництво харчових продуктів напоїв та цигарок.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо кредитування в сегменті агропромислового комплексу України. Розглянуто: топ-15 банків, що надають кредити підприємствам галузі АПК, рейтинг банку, кредитний ліміт, розмір банківської комісії, термін підготовки кредиту, огляд програми.

Зв'язатися з нами