В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гороху в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікувана врожайність гороху на 2024 рік, середня врожайність гороху, внутрішнє споживання гороху станом на квітень 2024 року порівняно із довоєнним показником, очікувані посівні площі гороху на 2024 рік, основні чинники на збільшення посівних площ, закупівельні ціни гороху у березні 2024 року порівняно з показниками грудня 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гороху в Україні станом на кінець березня 2024 року. Розглянуто наступне: ціни на жовтий горох станом на 25 березня 2024 року у порівнянні із лютим 2024 року, фактори впливу на ціну на горох.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гороху в Україні. Розглянуто наступне: виробництво гороху в Україні у 2023 році у порівнянні з попереднім роком, обсяг експортованого гороху з липня по листопад 2023 року у порівнянні з попереднім роком, експортні ціни попиту на горох з доставкою в порт, ціна, яку пропонують переробники з доставкою на завод, перспективи експорту українського гороху до Китаю.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бобових в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку бобових, тренди виробництва бобових в Україні, щорічна потреба внутрішнього ринку в бобових (гороху, нуту та сочевиці), внутрішнє споживання бобових після початку війни.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку гороху в Україні на липень 2022 року. Розглянуто: стан та новини українського ринку гороху, ціни попиту на горох урожаю поточного року, ціни попиту на горох урожаю-2022 з постачанням у липні-серпні в портах Рені та Ізмаїл, ціни попиту на кордоні Молдови.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку гороху в Україні. Розглянуто: найбільша область-виробник гороху в Україні, частка земель області від загальної площі за підсумками 2021 року, виробництво гороху в 2021/22 МР, прогнози виробництва у поточному сезоні, на думку експертів, прогнози щодо врожайності гороху в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку гороху в Україні на 2022 рік. Розглянуто: стан українського ринку гороху, прогноз посівних площ гороху в 2022/23 МР, думки експертів щодо ринку, середній обсяг експорту гороху з України через західні області України.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку гороху в Україні за результатами 2021 року. Розглянуто: обсяг зібраного гороху в Україні за підсумками року, порівняння показника з АППГ, область-лідер за обсягами виробництва гороху в Україні, обсяг експорту гороху за підсумками 10 місяців 2021 року, коментар експерта з ринку, динаміка виробництва та експорту гороху з 2017-2021 рр., згідно з прогнозами, структура експорту в розрізі країн за 2020 р. та за 10 місяців 2021 року.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку гороху України на початок 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, динаміка загального розподілу гороху в Україні з 2016/17 – 2020/21 МР, експортні ціни попиту на горох з липня по червень, обсяги та географія експорту гороху з України, перспективні ринки збуту, короткі висновки та перспективи.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку гороху та нуту України. Розглянуто: ринкові тенденції гороху, нуту, прогнози по двох ринках, ціни попиту та пропозиції на фуражний горох (мінімальні, максимальні, середні та їх зміни), ціни попиту та пропозиції на фуражний нут (мінімальні, максимальні, середні та їх зміни).

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку гороху в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку гороху, його особливості, особливості постачання, ключовий імпортер гороху з України, прогнози експертів з ринку гороху.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку гороху в Україні станом на березень 2019 р. Розглянуто: обсяги площ під посів гороху в Україні поточного року, згідно з очікуваннями, обсяги посіву по областях, згідно з планом, короткі висновки та очікування щодо інших регіонів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку бобових культур в Україні. Розглянуто: стан та тренди ринку бобових культур, аналіз ринку, прогнози, врожайність у сучасних погодних умовах, проблеми вирощування культур, особливості збуту українських бобових, етапи вирощування бобових культур, основні напрямки культури нуту, основні статті фінансових витрат.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку гороху України станом на вересень 2018 р. Розглянуто: стан та тенденції у постачанні гороху на зовнішні ринки, обсяги постачання гороху за липень-вересень 2018 р., рейтинг країн-імпортерів українського гороху.

У матеріалі представлена статистична інформація про результати жнив гороху станом на 17 серпня 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраних площ, середню врожайність та порівняння за аналогічний період минулого року.

У матеріалі представлена статистична інформація про хід збирання вівса в Україні станом на 30 липня 2018 року. Розглянуто: обсяг зібраних та запланованих площ, середня та загальна врожайність та обсяг урожаю за 2017 рік.

У матеріалі представлена аналітична інформація про ринок гороху в Україні у 2018 році. Розглянуто: посівні площі, врожайність, валовий збір та обсяг експорту гороху, тенденції на даному ринку, динаміка цін на внутрішньому ринку, а також основні країни імпортери даної продукції та перспективи розвитку ринку гороху в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація про збиральну кампанію гороху в Україні станом на 16 липня 2018 року. Розглянуто: обсяг збирання врожаю та середню врожайність, обсяг урожаю за аналогічний період 2017 року, прогнози щодо врожайності на 2018 рік.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію про ринок гороху в Україні за 2013-2018 роки. Розглянуто: основні показники виробництва гороху в Україні, огляд динаміки середніх цін на горох в Україні, аналіз основних експортерів цієї продукції, географічна структура експорту, також представлені коментарі гравців даного ринку та перспективи розвитку.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку нуту України. Розглянуто: коментар експерта зі збирання бобових культур, особливостей державного регулювання ринку, основних переваг у вирощуванні бобових для України, найбільш вигідна експортна бобова культура, особливості вирощування видів бобових, короткі висновки експерта.

Зв'язатися з нами