У матеріалі представлена статистична інформація про український ринок бобових. Розглянуто: рівень рентабельності, місце України в рейтингу виробників бобових, засіяні площі під зернобобові у 2018 році, області – лідери по площах, а також географічна структура експорту українського гороху.

В огляді представлені відомості щодо ринку зернобобових України. Розглянуто: прогнози світових експертів щодо зростання ринку бобових (виробництва) до 2050 року, оцінка подальших тенденцій розвитку ринку, місце квасолі у світовому виробництві, обсяги збирання культури та основні виробники, ключові показники щодо ринку зернобобових культур в Україні.

У статті наведено статистичну інформацію про ринок квасолі в Україні за 2017 рік. Розглянуто: обсяг площ, врожайності та збирання квасолі за 2006-2016 рік, динамік виробництва квасолі в Україні, динаміка цін, країни-лідери з експорту квасолі, основні країни покупці Української квасолі, а також ціноутворення при вирощуванні квасолі.

Матеріал містить відомості щодо ринку квасолі України за підсумками 2016 року. Розглянуто: обсяг виробництва квасолі за підсумками року, мапа виробництва квасолі в Україні, топ-5 ринків збуту квасолі, топ-5 світових експортерів, топ-5 світових імпортерів.

У даному огляді представлені відомості щодо ринку квасолі України, розглядається: стан та тенденції ринку, динаміка площі вирощування квасолі з 2004-2015 рр., обсяги врожаю за сортами квасолі, розцінки трейдерів на квасолю, у тому числі на білу та червону, динаміка реалізації квасолі на внутрішньому та зовнішньому ринках, динаміка експорту з 2011-2015 рр., місце України у рейтингу експортерів, країни-лідери зі споживання української квасолі, очікування на ринок.

Зв'язатися з нами