В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хмелю в Україні. Розглянуто наступне: площі вирощування хмелю в Україні, забезпечення хмелем українського ринку, імпорт хмелю, інтерес до продуктів переробки ароматичного хмелю, стратегія розв’язання проблем галузі.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку солоду в Україні. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку зерна та солоду, вплив війни в Україні на ринок солоду в Україні та у світі, основні гравці ринку, щорічне світове виробництво ячменю, солодові потужності України та Росії, завантаження потужностей світової солодової промисловості.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок хмелю в Україні у 2017 році. Розглянуто: рентабельність вирощування хмелю в Україні у 2016-2017 роках.

У матеріалі представлена статистична інформація про експорт та імпорт солоду в натуральному та грошовому вираженні за 2017 та січень-травень 2018 року.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку хмелю України за підсумками червня 2016 року. Розглянуто такі відомості: обсяг поставок шишок хмелю з України у першій половині року, темп приросту до АППГ, обсяг поставок українського хмелю до Чехії, частка України у загальній структурі поставок хмелю до Чехії у поточному періоді та 2015 р., обсяг виробництва пива Україною за перші 6 міс., Темп падіння виробництва в порівнянні з АППГ.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку солоду України. Розглядається таке: обсяг виробництва солоду у липні 2015 року, порівняння цього показника з аналогічним періодом 2014 року, скорочення обсягу виробництва даного продукту за 2013/2014 та 2012/2013 МР, причини скорочення виробництва, скорочення обсягу виробництва солоду.

У цьому огляді міститься інформація щодо ринку солоду України. Розглядається таке: падіння виробництва солоду за 2013/2014 рік, порівняння цього показника з періодом раніше 2012/2013, скорочення обсягу виробництва солоду, динаміка внутрішніх та експортних цін на пивоварний та фуражний ячмінь за рік (04.07.2014-05). збирання ячменю станом на 14 серпня 2015 року, основні споживачі солоду, обсяги виробництва пива, причини скорочення виробництва пива, попит на пивоварний ячмінь.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку солоду України за липень 2015 року, а саме: обсяг виробництва солоду в липні 2015 року, зниження виробництва даної продукції порівняно з 2014 роком, обсяг виробництва солоду за 2012 та 2013 рік, причини скорочення виробництва солоду в Україні, темп падіння виробництва пива в Україні порівняно 2013-2014 з 2012-2013, обсяг виробництва українського пива, скорочення виробництва даної продукції у 2014-2015 роках до 2013-2014 року.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку солоду. Розглядається таке: обсяги виробництва солоду у 2012 році, фактори, що впливають на обсяги виробництва солоду в Україні, обсяги продажу солоду Славутським солодовим заводом.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку солоду України. Розглядається таке: ситуація на ринку, динаміка обсягів виробництва солоду в Україні в період з 2008 по 1-е півріччя 2012 р., обсяги експорту солоду з України, обсяги імпорту солоду в Україну в динаміці з 20008 по 1-е півріччя 2012 р., сукупні потужності основних гравців на ринку солоду України, основні оператори українського ринку солоду, товарна структура експорту та імпорту солоду України, географічна структура експорту та імпорту солоду України, ціни на сировину для виробництва солоду в розрізі регіонів України, споживчі переваги на українському ринку солоду, перспективи розвитку ринку солоду в Україні.

У цій статті розглядається динаміка виробництва солоду у жовтні 2011 та 2012 років трійкою провідних виробників, а також структура виробництва солоду українськими компаніями у 2011 році.

В огляді подано інформацію щодо ринку солоду України. Розглядаються показники обсягів виробництва солоду у період з жовтня до грудня 2012 року, а також обсяги виробництва солоду у період з початку року, темпи зростання у період з початку року та залишки готової продукції.

Стаття містить інформацію щодо ринку солоду в Україні. Наведено статистичні дані щодо обсягів виробництва солоду за третій квартал 2012 року, а також обсяги виробництва з початку року, темпи зростання та залишки готової продукції.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку солоду за період з квітня по червень 2012 року, а саме: обсяги виробництва солоду щомісячно, включаючи темпи зростання з початку року, а також залишки готової продукції після закінчення звітного періоду.

Огляд містить інформацію щодо ринку солоду в Україні. Розглядається таке: обсяги виробництва солоду в Україні за перші три місяці 2012 року, а також темпи зростання за період з початку року та залишки готової продукції після закінчення звітного періоду.

Згідно з повідомленням підприємства у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, його активи за минулий рік збільшились на 14% – до 599,9 млн грн. Нерозподілений прибуток "Славутського солодового заводу" у 2011 році збільшився на 12% - до 78,4 млн грн. Затвердити фінансові результати за 2011 рік акціонери ПАТ мають намір на загальних зборах 26 квітня 2012 року. “Славутський солодовий завод” у 2010 році скоротив чистий прибуток у 3,5 рази порівняно з 2009 роком – до..

У цьому огляді представлена інформація щодо українського ринку хмелю. Розглядається таке: обсяг споживання, обсяг урожаю, найбільші оператори ринку, динаміка виробництва та попиту на альфа-кислоту у світі, цінова політика та інше.

Хмелярство є дотаційною галуззю економіки, її підтримка допоможе зменшити залежність від імпорту та уникнути сезонного коливання цін. Висновки Державної розрахункової палати за 2011 рік свідчать, що призначені для розвитку хмелярства гроші використовуються не за призначенням.

Депутати таки підвищили збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства до 1,5%. Учасники ринку підтримують ці добрі наміри влади, проте вважають, що цей збір уже давно перетворився на спосіб для збагачення чиновників.

В даному огляді представлена інформація про ринок солоду України, а саме: опис технологічного процесу, основні виробничі витрати, вартість сировини, динаміка витрат для виробництва, динаміка світового виробництва, оператори ринку, динаміка потужностей з виробництва, динаміка виробництва солоду за основними країнами-виробниками, моніторинг цін, експортери, імпортери, попит, прогнози та висновки, також розглядається інформація про ринок пива та ячменю.

Зв'язатися з нами