В матеріалі міститься аналітична інформація по футбольному ринку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість українських агентів, що мають ліцензію на діяльність в Україні, найбільші футбольні агенції в Україні, основні джерела доходу агентських компаній, топ-5 найдорожчих переходів українських футболістів у 2014-2024 роках, що входить в агентські послуги.

В матеріалі міститься маркетингова інформація по ринку спортивних досліджень у світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний дохід футбольної асоціації за період з 2019/20 по 2022/23 роки, структура доходу за видами подій, сукупні доходи у сезоні 2022/23 та в сезоні 2020/21, динаміка доходів досліджуваної футбольної асоціації за 2005-2023 рр., основні джерела доходу асоціації, структура доходу за джерелами у сезоні 2022/23, як асоціація заробляє на трансляціях, на спонсорах та квитках, у чому особливість продажу медіаправ оператора, що робить оператор для збільшення свого доходу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кіберспорту в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг україномовних трансляцій на кібер-турнірах у 2023-му, розмір світового ринку прямих трансляцій кіберспорту в 2023-му, найбільший гравець українського ринку прямих трансляцій кіберспорту у 2023 році, популярність української мови в кіберспорті, потенційна українська аудиторія, найпопулярніші українські стрімери, вартість рекламного контракту для україномовних трансляцій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку футбольних клубів у світі станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: вісімка футбольних клубів за чистими витратами на трансфери, починаючи з 2008 року по травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фітнес-оюладнання в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг проданого фітнес-обладнання за 2023 рік по всьому світу, середнє зростання кількості з 2023 по 2026 рік, популярні типи фітнес-обладнання за регіонами світу, постачання фітнес-обладнання за кінцевим отримувачем обладнання, сукупна частка 7 найбільших гравців ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ставленю українців до відпочинку під час війни. Розглянуто наступне: місце відпустки та відпочинку серед видів діяльності, місця відпочику українців: Україна vs закордон, ставлення українців до відпочинку під час воєнного стану, частота та тривалість відпочинку українців, зміни частоти відпочинку українців: до повномастштабного вторгнення vs після, причини рідшого відпочинку у розрізі статі, віку та рівня доходу, бажана компанія для відпочинку, бажана діяльність під час відпочинку, діяльність під час відпочинку востаннє у розрізі статі та рівня доходу, місця для відпочинку в яких українці зупинялись останнім часом, бажана локація відпочинку в Україні та закордоном серед українців, джерела інформації про місця відпочинку, критерії вибору місць для відпочинку в цілому та у розрізі статі, віку та рівня доходу, найважливіші критерії при виборі місць у розрізі статі, віку та рівня доходу, бар’єри вибору місць для відпочинку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку падл-тенісу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку спортивних розваг, частка гравців у теніс та бадмінтон, динаміка залучення населення України до спорту з 2018-2020 рр., короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку падл-тенісу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, кількість кортів і клубів на світовому ринку падл-тенісу в період 2016-2021 років, вартість матеріалів та обладнання для спорудження корту для падл-тенісу, динаміка кількості кортів на ринку падл-тенісу в Західній Європі, динаміка залучення населення України у спорт з 2018-2020 рр., коментар експерта ринку з його трендів розвитку, проблема ринку падл-тенісу в Україні, потенціалу для розвитку цього напряму бізнесу.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку залів та майданчиків для ігрових видів спорту в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та особливості ринку ігрових спортзалів, тренди будівництва нових ігрових залів, попит на ігрові майданчики у вечірній час, помісячна динаміка попиту на оренду спортивних майданчиків з січня-грудень 2020 р., фактори, що впливають на ціну оренди на ринку ігрових спортзалів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку спортивних заходів у світі. Розглянуто: стан та тенденції розвитку спортивної індустрії в період пандемії, збитки, які зазнають спортивні клуби та федерації, заходи гравців.

У матеріалі представлені відомості щодо розробки та будівництва велоінфраструктури в Києві. А саме: огляд велодоріжок столиці, загальні дані велодоріжок у Києві (маршрут, рік будівництва, 2/1-сторонні велодоріжки, інші дані), карта велодоріжок столиці, концепція проекту, велопарки столиці, муніципальний прокат велосипедів.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо вартості оренди велосипедів на прокат основними майданчиками Києва та їх короткий огляд.

У статті представлені відомості щодо розвитку спорту в Україні, розглядається: кількість населення, яке займалося спортом за підсумком 2015 р., порівняння з кількістю на 2014 р., тенденції розвитку спортивної інфраструктури країни, динаміка кількості українців, які займалися спортом з 2010-2015 рр. ., структура та приріст спортивних об'єктів, області України з найбільшим та найменшим приростом об'єктів.

Огляд містить інформацію щодо ринку спортивних заходів України на початку 2015 року. Розглядається таке: зміна ситуації з відвідуваністю матчів чемпіонату України, основні проблеми нинішнього календаря змагань, кількість глядачів після проведення 19 турів та порівняння цього показника з кількістю глядачів у минулому чемпіонаті, максимальна кількість проведення матчів за рік, скорочення клубів у топ-дивізіонах.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку кінного спорту. Розглядається таке: кількість конюшень та кінних клубів елітного рівня в Київській області, найпопулярніші породи коней в Україні, тенденції попиту на ринку кінного спорту, особливості вибору тварини, вартість коней залежно від породи, вартість одягу та аксесуарів для кінного спорту.

У цьому огляді представлена інформація щодо ринку водних надувних атракціонів України. Розглядається ситуація на ринку, а також найбільш потрібні розваги, постачальники, організація бізнесу, ризики та інше.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку кінних прогулянок. Розглядається наступне: орієнтовні витрати на мінімальне екіпірування для вершника-початківця, особливості та нюанси при виборі кінного клубу, вартість занять верхової їзди в деяких клубах України у грудні 2011 року (назва, адреса, вартість одного заняття, вартість абонементу).

В Україні існує близько 100 професійних кінних клубів, з них 40 – у Київській області. У цьому ніша зайнята менш як 50%; попит на кінні прогулянки та навчання верхової їзди зріс цього року порівняно з минулим на 50%; весь ринок кінних послуг займають вітчизняні клуби. Іноземні інвестори не поспішають розвивати цей напрямок; вартість години прокату коня у кінних клубах у середньому становить близько 150 грн, навчання верховій їзді – від 200 грн (залежно від навичок клієнта та кваліфікації тренера); існує низка організацій, які займаються конярством в Україні: Міністерство аграрної політики України (департамент тваринництва), Корпорація конярства України та Державний концерн «Союз власників коней української верхової породи», які затверджують ідентифікацію коней та контролюють процес розвитку конярства. Особливості ведення бізнесу: відкриття кінного бізнесу - це

Якщо американські гірки російського виробництва обходилися замовнику $750 тис. плюс 18% від суми за встановлення, то вінницький завод пропонував свій атракціон за $180 тис. «Собівартість — $150 тис., $30 тис. становила прибуток», — розповідає Валентин Архіпов. Наразі цей атракціон коштує $410 тис. Прибуток заводу варіюється від 20-30% залежно від терміновості замовлення. Юрій Венгринюк, директор центрального парку Чернівців, на території якого працює чотири вінницькі атракціони, підтверджує, що продукція підприємства найдоступніша на просторах

За оцінками фахівців в Україні існує лише близько 680 доріжок, тобто одна доріжка припадає більш ніж на 65 тис. чол., а загальна кількість клубів у кращому випадку наблизилась до 100 (для порівняння: у США — понад 5 тис., а в сусідній Росії - близько 600). Така невелика кількість місць для гри зумовлює підвищений інтерес до українського ринку боулінгу не лише вітчизняних бізнесменів, а й зарубіжних інвесторів, у тому числі з Німеччини та балтійських країн. На відкриття нового боулінг-клубу потрібно від $500 тис. (за умови розміщення у торговельно-розважальному центрі). Запропонувавши відвідувачам окрім гри різноманітні додаткові послуги, заклад цілком зможе демонструвати рентабельність у 25–35%.

Зв'язатися з нами