В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі продуктами текстильної промисловості в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі тканинами, пряжею для в'язання, матеріалами для виготовлення килимів, гобеленів або для вишивання, текстильними виробами, галантерейними виробами у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься інформація по ринку текстилю в Україні. Розглянуто наступне: вплив коронавірусних обмежень в Китаї та напруженої ситуації в Червоному морі для українських виробників галузі, криза на ринку легкої промисловості в світі, попит на вовняні вироби в останні роки та можливості для українських виробників, макротренд на автентичність та натуральність, вишивку та етнічні орнаменти, вплив кризи в Європі вплив на український текстильний ринок.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку тканин України. Розглянуто: топ-10 країн-імпортерів тканин у країну за 10 місяців 2018 року, обсяги постачання тканин у розрізі країн, приріст постачання продукції легкої промисловості до ЄС з 2013 по 2016 рр., кількість швейних підприємств в Україні.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку легкої промисловості України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку легкої промисловості України, питома вага легкої промисловості у забезпеченні бюджетних надходжень та експортного потенціалу України, коментарі експертів галузі з особливостей зовнішньої торгівлі у галузі, галузеві проблеми, новини та висновки.

У статті наведено статистичну інформацію про реальну заробітну плату швачки в Україні за червень 2018 року, в динаміці.

В огляді наведено відомості щодо ринку товарів легкої промисловості України за підсумками січня 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту товарів легкої промисловості до країни за перший місяць звітного року, приріст до показника січня 2017 р., частка імпорту товарів легкої промисловості у загальній структурі імпорту, динаміка постачання товарних груп.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку текстильних виробів України за підсумками січня 2018 року. Розглянуто: стан та основні тенденції виробництва одягу в країні, приріст пошиття чоловічого одягу в Україні за січень поточного року, порівняння з показником грудня 2017 р., обсяги виробництва чоловічих костюмів, трикотажних суконь, спідниць та спідниць-брюк.

В огляді подано звітні відомості щодо ринку легкої промисловості України. Розглянуто: проблеми ринку, державне регулювання галузі виробництва одягу, особливості експорту української продукції, орієнтири українських виробників та короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку легкої промисловості України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, динаміка ринку легкої промисловості країни з 2010 року, особливості розвитку ніші малого середнього бізнесу, структура внутрішнього ринку в товарному розрізі, структура продажу товарів українського виробництва через торговельну мережу, розвиток Made in Ukraine, розвиток сегменту секонд-хенду , драйвери експорту, модернізації та інновацій.

В огляді представлені відомості щодо ринку тканин України за підсумками 7 місяців 2017 року. Розглянуто: обсяг імпорту тканин за липень, темп скорочення поставок до АППГ, обсяг імпорту текстилю, обсяг експортних поставок тканин та текстилю за 7 місяців, обсяг імпорту текстилю у звітному періоді.

У матеріалі міститься інформація щодо ринку трикотажу в Україні за підсумками 2017 року. Представлено таку інформацію: найбільші виробники трикотажу та їх фінансові показники за 2014-2015 рік, частка вітчизняних текстильних товарів у грошовому вираженні, кількість фабрик у сфері легкої промисловості за видами, географічна структура ринку, а також стан вітчизняного ринку на прикладах окремих підприємств та фабрик.

У даному огляді представлені відомості щодо ринку текстилю та килимів України за підсумками травня 2017 року, розглядається: темпи зростання продажу килимів за підсумками січня-травня 2017 року, темпи зростання імпорту килимів у звітному періоді, сума експорту шовку за перші 5 місяців, а також показники експорту та імпорту інших виробів (волокна, нитки, капелюхи, трикотажні полотна, вата, трикотажний одяг, взуття, парасольки, шерсть, бавовна) за січень-травень 2017 року та динаміка цих показників до АППГ.

В огляді представлені відомості з продажу текстильних виробів у травні 2017 року, розглянуто: темп зростання продажу одягу, тканин, шкіряних виробів у травні порівняно з квітнем, порівняння з торішнім квітневим показником, обсяги продажу одягу, тканин та шкіряних виробів за січень-травень, питома вага продажу закордонної продукції.

Звіт містить відомості щодо продажу текстильних виробів в Україні за підсумками квітня 2017 року, розглянуто: темп скорочення продажів одягу, тканин і шкіряних виробів за підсумками квітня, темп зростання текстильної промисловості порівняно з квітнем 2016 року, темп скорочення закордонних продажів текстилю, обсяги продажів текстильної продукції у 1 кварталі.

Огляд містить інформацію з виробництва текстилю та виробів з нього за підсумками березня 2017 року, розглянуто наступне: обсяги випуску чоловічих жилеток, взуття, чоловічих костюмів, чоловічих пальт, ковдр та подушок, постільної білизни за березень та з початку року, порівняння показників випуску з лютневим показником, порівняно з березнем 2016 року та січнем-березнем 2016 р.р.

У звіті містяться відомості щодо динаміки експорту/імпорту текстилю та одягу за кожен місяць з початку 2016 по січень 2017 року, кількість країн світу, з якими Україна проводила зовнішньоторговельні операції, обсяги імпорту тканин та одягу українськими магазинами.

У статті подано відомості щодо динаміки цін від текстильних виробників за підсумком січня 2017 року. Розглянуто: динаміку цін виробників текстильної продукції з січня 2016 по січень 2017 рр., темпи зростання цін текстильників загалом за рік.

Матеріал містить звітні відомості щодо продажу текстилю за підсумками лютого 2017 року. Розглянуто: темпи зростання виручки від продажу тканин, одягу, шкіряного взуття та аксесуарів за лютий поточного року, питома вага продажів одягу та тканин у загальній структурі реалізованих товарів з початку року, темпи зростання продажів товарів за кордон.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку текстилю України за підсумками травня 2017 року. Розглянуто наступне: темп зростання обсягів виробництва текстилю, одягу, шкіряних виробів та взуття у травні порівняно з квітнем, товарні категорії, які зросли найбільше, обсяги виробництва текстилю за товарними категоріями у травні та загалом з початку року, приріст виробництва з аналогічними періодами минулого року.

У даній публікації представлені звітні відомості щодо фінансових результатів текстильних компаній за підсумками 1 кварталу 2017 року. А саме: чистий прибуток/збиток підприємств, рентабельність та питома вага прибуткових підприємств за підсумками січня-травня.

Зв'язатися з нами